Ухвала
від 31.07.2017 по справі 310/2506/17
БЕРДЯНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 310/2506/17

2-з/310/46/17

У Х В А Л А

про відмову в забезпеченні позову

31 липня 2017 року м. Бердянськ

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області у складі:

головуючого: судді - Черткової Н.І.,

при секретарі судового засідання - Димовій Л.В., за участю представника позивача - ОСОБА_1,

представників відповідача - ОСОБА_2, ОСОБА_3,

представника третьої особи - ОСОБА_4, розглянувши в судовому засіданні в приміщенні суду в м. Бердянську заяву представника заявника ОСОБА_5 - ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до приватного підприємства Мовіс-Агро , третя особа: приватне підприємство Строкач про визнання договору оренди недійсним, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Бердянського міськрайонного суду Запорізької області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_5 до приватного підприємства Мовіс-Агро , третя особа: приватне підприємство Строкач про визнання договору оренди недійсним. 28.07.2017 року позивач по вищевказаній цивільній справі в особі представника - ОСОБА_1 подав заяву про забезпечення позову, в якій просить в якості забезпечення позову заборонити будь-яким особам користуватися земельною ділянкою площею 6,3860 га в межах згідно з планом, що розташована на території: Запорізької області, Бердянського району, Новотроїцької сільської ради, КСП Прогрес , ДП №11, п.127, кадастровий номер земельної ділянки: 2320685000:02:001:0069, що належить йому на праві приватної вланості.

Заява про забезпечення позову має відповідати вимогам визначеним ст.ст.151-152 ЦПК України . В заяві про забезпечення позову має бути зазначено: причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов; вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.

Заходи забезпечення позову повинні відповідати заявленим вимогам, тобто бути безпосередньо звязаними з предметом спору, бути співмірними заявленим вимогам, необхідними і достатніми для забезпечення виконання судового рішення.

Відповідно до п. 4 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 22.12.2006 року № 9 Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову зазначено, що розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з"ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу позивача та відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.

Судом також враховується охорона прав і інтересів інших осіб, які беруть участь у справі.

Судом перевірено аргументованість заяви про забезпечення позову щодо застосовування заходів забезпечення позову, зазначених заявником і не встановлено реальної небезпеки, за якої невжиття заходів забезпечення позову може призвести до утруднення, або навіть неможливості у майбутньому виконати рішення суду. Заявником не надано доказів, які б свідчили про те, що невжиття заходів забезпечення позову призведе до наслідків, зазначених в ч. 3 ст. 151 ЦПК України .

Суд приходить до висновку, що підстави для забезпечення позову відсутні.

Позивачем не наведено обставин, які свідчать про те, що невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду, суд приходить до висновку, що ОСОБА_5 слід відмовити у задоволенні заяви про забезпечення позову, роз'яснивши, що він не позбавляється права звернутись із заявою про забезпечення позову в будь який час протягом розгляду справи в суді.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 151-153 ЦПК України , суд

УХВАЛИВ:

Відмовити ОСОБА_5 в особі представника - ОСОБА_1 в задоволенні заяви про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до приватного підприємства Мовіс-Агро , третя особа: приватне підприємство Строкач про визнання договору оренди недійсним.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Запорізької області на протязі п яти днів з дня її проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Бердянський міськрайонний суд Запорізької області. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:

СудБердянський міськрайонний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення31.07.2017
Оприлюднено02.08.2017
Номер документу68005386
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —310/2506/17

Рішення від 16.02.2018

Цивільне

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Черткова Н. І.

Рішення від 16.02.2018

Цивільне

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Черткова Н. І.

Ухвала від 31.07.2017

Цивільне

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Черткова Н. І.

Ухвала від 27.06.2017

Цивільне

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Черткова Н. І.

Ухвала від 09.06.2017

Цивільне

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Черткова Н. І.

Ухвала від 10.05.2017

Цивільне

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Черткова Н. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні