Рішення
від 14.08.2017 по справі 915/575/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

======================================================================

ДОДАТКОВЕ РІШЕННЯ

14 серпня 2017 року Справа № 915/575/17

                                                                      м. Миколаїв

За позовом: Заступника керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 1 (54001, м.Миколаїв, вул. Нікольська, 73) в інтересах держави,

до відповідача-1: Козирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Очаківської

районної ради Миколаївської області

(Миколаївська область, Очаківський район, с.Козирка, вул.

Шкільна,1),

відповідача-2: Товариства з обмеженою відповідальністю “РІСТ-АГРО”

(Миколаївська область, Миколаївський район, с.Сливине, вул.

Промислова, буд. 6),

про визнання недійсним на майбутнє договору та зобов'язання повернути земельну ділянку., -

Суддя Коваль С.М.

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від позивача: без виклику сторін,

Від відповідача: без виклику сторін

В С Т А Н О В И В:

          Рішенням господарського суду Миколаївської області від 09.08.2017 р. позовні вимоги задоволено у повному обсязі, а саме: визнано недійсним на майбутнє договір від 31.10.2016 про спільний обробіток землі та вирощування сільськогосподарської продукції, укладений між Козирською загальноосвітньою школою І-Ш ступенів (ідентифікаційний код 20903773) та Товариством з обмеженою відповідальністю «РІСТ-АГРО» (ідентифікаційний код 38636694) та зобов'язано повернути зазначену земельну ділянку.

          Відповідно до статті 44 ГПК України, судові витрати складаються з судового збору, сум, що підлягають сплаті за проведення судової експертизи, призначеної господарським судом, витрат, пов'язаних з оглядом та дослідженням речових доказів у місці їх знаходження, оплати послуг перекладача, адвоката та інших витрат, пов'язаних з розглядом справи. Розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

          З огляду на викладене та у зв‘язку із невирішенням питань щодо розподілу господарських витрат, суд вважає за необхідне за своєю ініціативою прийняти додаткове рішення, яким стягнути:

-          з Козирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Очаківської районної ради Миколаївської області на користь прокуратури Миколаївської області витрат по сплаті судового збору у розмірі 1600 (тисяча шістсот) грн. в частині розгляду позовної заяви про визнання недійсним на майбутнє договір від 31.10.2016 про спільний обробіток землі та вирощування сільськогосподарської продукції, укладений між Козирською загальноосвітньою школою І-Ш ступенів (ідентифікаційний код 20903773) та Товариством з обмеженою відповідальністю «РІСТ-АГРО» (ідентифікаційний код 38636694).

-          з Товариством з обмеженою відповідальністю «РІСТ-АГРО» (ідентифікаційний код 38636694) витрат по сплаті судового збору у розмірі 20968 (двадцять тисяч дев'ятсот шістдесят вісім) грн. 02 коп. в частині розгляду позовної заяви про повернення Товариством з обмеженою відповідальністю «РІСТ-АГРО» (ідентифікаційний код 38636694) Козирській загальноосвітній школі І-Ш ст. (ідентифікаційний код 20903773) земельної ділянки площею 49 га в межах території Козирської сільської ради Очаківського району.

          Відповідно до ч.2 ст. 88 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд має право за заявою сторони, прокурора, який брав участь в судовому процесі, або за своєю ініціативою прийняти додаткове рішення, ухвалу, якщо не вирішено питання про розподіл господарських витрат або про повернення судового збору з бюджету.

Враховуючи те що, при прийнятті судового рішення від 09.08.2017 року по справі № 915/575/17 судом не було вирішено питання щодо розподілу господарських витрат, суд вважає за необхідне прийняти додаткове рішення, яким стягнути з відповідачів – Козирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Очаківської районної ради Миколаївської області витрат по сплаті судового збору за розгляд позовної заяви у розмірі 1600 (тисяча шістсот) грн. та Товариства з обмеженою відповідальністю «РІСТ-АГРО» витрат по сплаті судового збору за розгляд позовної заяви у розмірі 20968 (двадцять тисяч дев'ятсот шістдесят вісім) грн. 02 коп.

          Керуючись ст. ст. 82, 84, 85, 88 Господарського процесуального кодексу України, суд,-

В И Р І Ш И В:

          

1.Стягнути з Козирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Очаківської

районної ради Миколаївської області (Миколаївська область, Очаківський район, с.Козирка, вул. Шкільна,1, ідентифікаційний код 20903773) на користь Прокуратури Миколаївської області (54030, м. Миколаїв, вул. Спаська, 28, р/р 35215058000340 в ДКСУ м. Києва, ідентифікаційний код 02910048, МФО 820172) судовий збір у сумі 1600 (тисяча шістсот) грн.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю “РІСТ-АГРО” (Миколаївська область, Миколаївський район, с.Сливине, вул. Промислова, буд. 6, ідентифікаційний код 38636694) Козирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Очаківської районної ради Миколаївської області (Миколаївська область, Очаківський район, с.Козирка, вул. Шкільна,1, ідентифікаційний код 20903773) на користь Прокуратури Миколаївської області (54030, м. Миколаїв, вул. Спаська, 28, р/р 35215058000340 в ДКСУ м. Києва, ідентифікаційний код 02910048, МФО 820172) судовий збір у сумі 20968 (двадцять тисяч дев'ятсот шістдесят вісім) грн. 02 коп.

Суддя                     С.М. Коваль          

СудГосподарський суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення14.08.2017
Оприлюднено19.08.2017
Номер документу68310968
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —915/575/17

Судовий наказ від 28.08.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Судовий наказ від 28.08.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Судовий наказ від 28.08.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Ухвала від 19.08.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Рішення від 09.08.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Рішення від 14.08.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Ухвала від 19.06.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні