Ухвала
від 23.08.2017 по справі 904/8036/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про порушення провадження у справі

23.08.2017 Справа № 904/8036/17

Суддя Кеся Н.Б. , розглянувши матеріали

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Центр технологічних ініціатив", м. Суми

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Моноліт", м. Дніпро

про стягнення 336 265,70 грн

СУТЬ СПОРУ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр технологічних ініціатив" (далі - позивач) звернулося з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Моноліт" (далі - відповідач), у якій просить суд стягнути з відповідача 336 265,70 грн заборгованості, нарахованої з посиланням на неналежне виконання умов договору виконання робіт № 7-2015, укладеного між сторонами 01.04.2015.

Разом з позовом позивач подав клопотання про забезпечення позову, у якому просить суд накласти арешт в межах суми позову на грошові кошти в розмірі 336 265,70 грн, які належать відповідачеві - Товариству з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Моноліт" (49000, м. Дніпро, вул. Будьонного, будинок 2-а, код ЄДРПОУ 39036516) та розміщені на його поточних рахунках, про що винести ухвалу.

Вивчивши зазначене клопотання, суд дійшов висновку про те, що його необхідно вирішити в судовому засіданні.

Також разом із позовною заявою позивач подав клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, у якому просить суд забезпечити проведення судових засідань по даній справі у режимі відеоконференції, а також визначити суд, відповідальний за проведення відеоконференції під час судових засідань. При цьому у тексті клопотання зазначено, що найближчий суд, до якого може прибути позивач - господарський суд Сумської області (40011, м. Суми, пр. ім. Т.Г. Шевченка, 18/1).

Відповідно до ч. 1-3 ст. 74 1 Господарського процесуального кодексу України господарський суд за власною ініціативою або за клопотанням сторони, третьої особи, прокурора, іншого учасника судового процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за сім днів до дня проведення судового засідання, в якому відбуватиметься така участь.

Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується господарським судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніш як за п'ять днів до дня проведення такого судового засідання. Ухвала суду, прийнята за наслідками вирішення цього питання, оскарженню не підлягає.

Клопотання позивача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції відповідає вимогам ст. 74 1 ГПК України.

З огляду на викладене, господарський суд відповідно до вимог ст. 74 1 ГПК України, вважає за можливе задовольнити вищевикладене клопотання позивача про його участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Приймаючи до уваги вищевказане та керуючись ст. ст. 61, 64, 74 1 , 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.

2. Клопотання ТОВ "Центр технологічних ініціатив" про проведення судового засідання в режимі відеоконференції задовольнити.

3. Справу призначити до розгляду в засіданні на 14.09.2017 о 14:30год.

Судове засідання відбудеться в режимі відеоконференції у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в залі судових засідань № 3-409 (№41) за адресою: 49600, м. Дніпро, вул. В.Винниченка, 1.

4. Доручити забезпечити проведення відеоконференції господарському суду Сумської області (40011, м. Суми, пр. ім. Т.Г. Шевченка, 18/1).

В режимі відеоконференції в господарському суді Сумської області братиме участь Товариство з обмеженою відповідальністю "Центр технологічних ініціатив".

5. Зобов'язати позивача надати суду:

- оригінали документів, які підтверджують викладені в позовній заяві обставини;

- додатково повідомити Відповідача про дату та час слухання справи, докази повідомлення надати в судове засідання.

6. Зобов'язати відповідача надати суду:

- відзив на позовну заяву у порядку, передбаченому ст. 59 ГПК України, з нормативно обґрунтованими поясненнями по суті заявлених вимог та доданням оригіналів для огляду та належним чином завірених копій підтверджуючих документів, на які міститься посилання у відзиві, докази направлення відзиву з доданими до нього документами на адресу позивача. Звернути увагу відповідача, що відзив повинен містити мотиви повного або часткового відхилення вимог позивача з посиланням на законодавство.

- відзив на позовну заяву надати до канцелярії суду не пізніше останнього робочого дня, який передує дню розгляду справи.

7. Звернути увагу сторін на положення ст. 38 ГПК України щодо витребування доказів.

8. Попередити позивача, що у разі ненадання господарському суду без поважних причин витребуваних судом документів або нез'явлення його представника у судове засідання, позов відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 81 ГПК України може бути залишений без розгляду.

9. Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву на позов та витребуваних судом документів, справа згідно зі ст. 75 ГПК України буде розглянута за наявними в ній матеріалами.

10. Довести до відома сторін, що відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України суд має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.

11. Звернути увагу учасників провадження у справі на необхідність дотримання вимог ч. 2 ст. 36 Господарського процесуального кодексу України щодо необхідності засвідчення копій документів, які подаються до суду.

12. Звернути увагу учасників судового процесу на положення ст. 87 ГПК України щодо порядку отримання процесуальних документів.

13. Нагадати, що сторони відповідно до ст. 80 ГПК України можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії розгляду спору.

Роз'яснити особі, щодо якої вирішено питання про її участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, що у разі її явки в призначений час безпосередньо до зали судового засідання у приміщення господарського суду Дніпропетровської області за адресою: м. Дніпро, вул. В.Винниченка, 1, така особа бере участь у судовому засіданні в загальному порядку.

Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.

Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\

Суддя ОСОБА_1

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення23.08.2017
Оприлюднено24.08.2017
Номер документу68448971
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/8036/17

Ухвала від 18.09.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Кеся Наталія Борисівна

Ухвала від 23.08.2017

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Кеся Наталія Борисівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні