ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"07" вересня 2017 р. Справа № 363/3370/17

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

07 вересня 2017 року м. Вишгород

Слідчий суддя Вишгородського районного суду Київської області Рудюк О.Д. за участю секретаря - Клименко В.В., прокурора Морозова І.С., слідчого Поперєва Л.Д., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання слідчого СВ Вишгородського ВП ГУНП в Київській області Бєлань В.Р. у кримінальному провадженні за №12015110150000838, внесеного до ЄРДР 19.08.2017 року про тимчасовий доступ до речей та документів,

В С Т А Н О В И В:

04.09.2017 року до Вишгородського районного суду надійшло клопотання слідчого СВ Вишгородського ВП ГУНП в Київській області Бєлань В.Р. у кримінальному провадженні за №12015110150000838.

Обґрунтовуючи подання, слідчий посилається на наступне.

В ході досудового розслідування встановлено, що в ніч на 19.08.2017 року невідомі, шляхом віджиму вікна, проникли до приміщення магазину Марія , який знаходиться в Київській області, Вишгородському районі, с. Нові Петрівці, вул. Ново-Київська, 119-А, де вчинили крадіжку грошових коштів з касового апарату та із терміналу поповнення рахунку в розмірі 1000 гривень.

Під час допиту потерпілої ОСОБА_2, остання повідомила, що невідомі, проникнувши в приміщення вищевказаного магазину, шляхом пошкодження терміналу поповнення рахунку, отримали доступ до грошових коштів, які знаходились в терміналі та провели, через той самий термінал поповнення рахунку, транзакцію, а саме поповнення рахунку, на банківську карту НОМЕР_1 банку ПриватБанк грошових коштів на суму 14900 гривень, а також на банківську карту НОМЕР_2 банку Креді Агріколь Банк грошових коштів на суму 8000 гривень.

З метою забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування всіх обставин у даному провадженні, необхідно отримати доступ до документів, які містять банківську таємницю. Іншим способом, ніж вилучити документи по рахункам НОМЕР_1 та НОМЕР_2 неможливо.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, необхідно отримати тимчасовий доступ та можливість вилучити речі та документи по рахунку НОМЕР_1, який знаходиться в Київському Головному регіональному управлінні ПАТ КБ ПриватБанк за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 41 (МФО 380775 ЄДРПОУ 39272034) та по рахунку НОМЕР_2, який знаходиться в ПАТ Креді Агріколь Банк за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, б. 42/4.

Згідно до ч.1 ст.107 КПК України визначено, що рішення про фіксацію процесуальної дії за допомогою технічних засобів під час досудового розслідування, в тому числі під час розгляду питань слідчим суддею, приймає особа, яка проводить відповідну процесуальну дію. За клопотанням учасників процесуальної дії застосування технічних засобів фіксування є обов'язковим.

Таким чином, враховуючи, що клопотань від учасників процесу про фіксацію процесуальних дій не надходило, тому фіксування процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснюється.

В судовому засіданні слідчий та прокурор клопотання підтримали з викладених у ньому підстав.

Заслухавши слідчого, прокурора, дослідивши письмові матеріали клопотання суд прийшов до наступного висновку.

Відповідно до ч.1 ст.159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Частиною 6 статті 163 КПК України передбачено, що слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Оскільки слідчим та прокурором у судовому засіданні доведено необхідність у тимчасовому доступі до інформації, яка знаходиться в в Київському Головному регіональному управлінні ПАТ КБ ПриватБанк за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 41 (МФО 380775 ЄДРПОУ 39272034) та по рахунку НОМЕР_2, який знаходиться в ПАТ Креді Агріколь Банк за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, б. 42/4, що має значення для встановлення обставин у даному кримінальному провадженні, отримавши тим самим підтвердження або спростування доказів, отже клопотання слідчого є обґрунтованим та підлягає задоволенню.

Враховуючи вище викладене та керуючись статтями 131, 132, 159-166 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого СВ Вишгородського ВП ГУНП в Київській області Бєлань В.Р. у кримінальному провадженні за №12015110150000838, внесеного до ЄРДР 19.08.2017 року про тимчасовий доступ до речей та документів - задовольнити.

Надати слідчому СВ Вишгородського РВ ГУМВС України в Київській області лейтенанту поліції Бєлань Володимиру Романовичу, тимчасовий доступ до речей і документів по рахунку НОМЕР_1 в банку ПриватБанк та по рахунку НОМЕР_2 в банку Креді Агріколь Банк , що містять зазначену вище інформацію та становлять банківську таємницю, а саме:

- виписки по рахунку НОМЕР_1 в банку ПриватБанк , як на паперових так і електронних носіях, за період з 18.08.2015 року по 20.08.2017 року, з інформацією про: точний час надходження, включаючи години, хвилини та секунди перерахування грошових коштів по вказаним рахункам; залишок грошових коштів на кінець та початок банківського дня; призначення платежів; розрахункові (поточні) рахунки юридичних (фізичних) осіб - контрагентів та банківські установи (із зазначенням МФО), в яких вони відкриті; назви юридичних (фізичних) осіб - контрагентів, їх коди ЄДРПОУ; інформацію про зняття коштів.

- виписки по рахунку НОМЕР_2 в банку Креді Агріколь Банк , як на паперових так і електронних носіях, за період з 18.08.2015 року по 20.08.2017 року, з інформацією про: точний час надходження, включаючи години, хвилини та секунди перерахування грошових коштів по вказаним рахункам; залишок грошових коштів на кінець та початок банківського дня; призначення платежів; розрахункові (поточні) рахунки юридичних (фізичних) осіб - контрагентів та банківські установи (із зазначенням МФО), в яких вони відкриті; назви юридичних (фізичних) осіб - контрагентів, їх коди ЄДРПОУ; інформацію про зняття коштів.

Термін дії даної ухвали слідчого судді складає один місяць із дня її постановлення, а саме до 07.10.2017 року.

Роз'яснити ПАТ КБ риватБанк та ПАТ Креді Агріколь Банк , що відповідно до ст.166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала слідчого судді апеляційному оскарженню не підлягає відповідно до ч.3 ст.309 КПК України.

Слідчий суддя О.Д.Рудюк

Зареєстровано 14.09.2017
Оприлюднено 14.09.2017
Дата набрання законної сили 07.09.2017

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру