Справа №446/1890/16-к
Провадження №1-кп/463/331/17
УХВАЛА
підготовчого провадження
14 вересня 2017 року Личаківський районний судм. Львова
в складі: головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі судових засідань ОСОБА_2
з участю прокурора ОСОБА_3
обвинуваченого ОСОБА_4
захисника ОСОБА_5
потерпілого ОСОБА_6
представника потерпілого (захисника) ОСОБА_7
розглянувши у підготовчому судовому засіданні, у м. Львові обвинувальний акт у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12015140220000677 від 17.08.2015 року за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченогоч.2 ст. 286 КК України, суд, -
в с т а н о в и в:
В провадженні Личаківського районного суду м.Львова перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12015140220000677 від 17.08.2015 року за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченогоч.2 ст. 286 КК України.
Ухвалою судді від 25.05.2017 року у вказаному провадженні призначено підготовче судове засідання.
В ході підготовчого судового засідання учасники судового провадження, окрім потерпілого та його представника, проти призначення справи до судового розгляду не заперечили.
Крім того, в судовому засіданні представником потерпілого ОСОБА_6 ОСОБА_7 заявлено клопотання про повернення обвинувального акта у кримінальному провадженні прокурору з підстав, викладених в письмовому клопотанні, яке долучено до матеріалів справи.
Прокурор в судовому засіданні проти клопотання заперечив з підстав його необґрунтованості та безпідставності.
Обвинувачений та його захисник проти клопотання заперечили.
Угод про визнання винуватості чи про примирення в порядку ст.ст. 468-475 КПК України до суду не надходило. Підстав, передбачених ст. 284 КПК України, для закриття провадження не вбачається. Підстав для направлення обвинувального акта для визначення підсудності не встановлено. Кримінальне провадження підсудне Личаківському районному суду м. Львова. Проти відкритого судового розгляду учасники підготовчого провадження не заперечили. Судом з`ясовано питання про склад осіб, які братимуть участь в судовому розгляді, визначено, що проведення судового розгляду буде здійснюватися суддею одноособово; потерпілим заявлено цивільний позов. Таким чином, судом вчинено всі необхідні дії з підготовки кримінального провадження до судового розгляду, а тому наявні достатні підстави для призначення даного кримінального провадження до судового розгляду.
Вирішуючи заявлене представником потерпілого клопотання про повернення обвинувального акту суд виходить з наступного.
Відповідно до п.3 ч.3ст.314 КПК Україниу підготовчому судовому засіданні суд має право повернути обвинувальний акт прокурору, якщо він не відповідає вимогам цьогоКодексу.
Статтею 291 КПК України закріплено загальні вимоги до обвинувального акту. Так, згідно ч.2 вказаної статті, обвинувальний акт має містити такі відомості: 1) найменування кримінального провадження та його реєстраційний номер; 2) анкетні відомості кожного обвинуваченого (прізвище, ім`я, по батькові, дата та місце народження, місце проживання, громадянство); 3) анкетні відомості кожного потерпілого (прізвище, ім`я, по батькові, дата та місце народження, місце проживання, громадянство); 4) прізвище, ім`я, по батькові та займана посада слідчого, прокурора; 5) виклад фактичних обставин кримінального правопорушення, які прокурор вважає встановленими, правову кваліфікацію кримінального правопорушення з посиланням на положення закону і статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність та формулювання обвинувачення; 6) обставини, які обтяжують чи пом`якшують покарання; 7) розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням; 8) розмір витрат на залучення експерта (у разі проведення експертизи під час досудового розслідування); 9) дату та місце його складення та затвердження.
Як вбачається з матеріалів обвинувального акту такий відповідає вимогам ст.291 КПК України.
Крім того, суд вважає за необхідне роз`яснити стороні потерпілого, що заявлені ним вимоги в клопотанні про повернення обвинувального акту підлягають вирішенні на стадії судового розгляду.
А тому суд вважає, що підстави для повернення обвинувального акту відсутні, а тому в клопотанні відмовляє.
Керуючисьст.ст.291,314,372 КПК України, -
у х в а л и в:
Призначити кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченогоч.2 ст. 286 КК України до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщені Личаківського районного суду м. Львова о 14:30 год. 08.11.2017 року.
Розгляд кримінального провадження - здійснювати суддею одноособово.
В судове засідання викликати прокурора, потерпілого, його представника, обвинуваченого, захисника та свідків зазначених в клопотанні прокурора.
В клопотанні захисника потерпілого ОСОБА_6 ОСОБА_7 відмовити.
Ухвала суду в частині повернення обвинувального акту може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області через Личаківський районний суд м. Львова протягом 7 днів з дня її оголошення, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1
Суд | Личаківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 14.09.2017 |
Оприлюднено | 07.03.2023 |
Номер документу | 68878600 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Личаківський районний суд м.Львова
Шеремета Г. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні