Комсомольський міський суд Полтавської області
м. Комсомольськ, вул. Гірників, 17, 39800, (05348) 2-21-82
Справа № 2а-153/2010
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 лютого 2010 року Комсомольський міський суд
Полтавської області
як адміністративний суд
в складі головуючого судді Окунь Т.В.
при секретарі Гончар С.Т.
за участю: позивача ОСОБА_1.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань суду в м. Комсомольську адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 роти ДПС про скасування постанови про адміністративне правопорушення,
в с т а н о в и в:
Позивач звернувся до суду із згаданим позовом, в якому просить скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення, на підставі якої він був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст..122 КУпАП. Позовні вимоги обґрунтовані посиланням на порушення суб'єктом владних повноважень положень КУпАП при складання оскаржуваної постанови.
Відповідач до суду не з'явився. Про час та місце розгляду справи повідомлений у встановленому законом порядку.
Розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог, та на підставі наданих доказів, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з таких підстав:
Як вбачається із змісту оскаржуваної постанови, 10 грудня 2009 року, ОСОБА_3, рухаючись по м.Кременчук, під час керування транспортним засобом перевищив встановлену швидкість більш як на 20 км/год., факт порушення водієм автомобілю п. 12.4. Правил дорожнього руху України встановлено за допомогою приладу Візир .
Під час складання протоколу позивач заперечив факт перевищення швидкості.
Разом з тим, в порушення вимог ст.ст. 251, 252, 280 КУпАП при розгляді справи про адміністративне правопорушення відповідачем було прийнято до уваги лише один доказ - показання вимірювача швидкості, належність, допустимість та достовірність якого викликає сумніви, оскільки не містить ідентифікації правопорушення.
Отже, суб'єктом владних повноважень, на якого відповідно до ст. 71 КАСУ покладено обов'язок доказування правомірності свого рішення, не було доведено суду, що прилад ідентифікував саме швидкість автомобіля, яким керував позивач..
За таких обставин оскаржуване рішення є протиправним і таким, що суперечить вимогам ст.ст.251,252,256 КУпАП та підлягає скасуванню.
На підставі викладеного, керуючись ст.159,160 КАС України, суд,
п о с т а н о в и в:
Позов ОСОБА_1 задовольнити повністю.
Скасувати постанову ВІ 029834 по справі про адміністративне правопорушення від 10 грудня 2009 року, винесену інспектором ДПС ОСОБА_2 ДПС відносно ОСОБА_1.
Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження або закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо заяву або апеляційну скаргу не було подано.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції, яким є Харківський апеляційний адміністративний суд через Комсомольський міський суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя: підпис ОСОБА_4
З оригіналом згідно
Суддя Т.В. Окунь
Суд | Комсомольський міський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 17.02.2010 |
Оприлюднено | 18.09.2017 |
Номер документу | 68908323 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Гуляк Василь Васильович
Адміністративне
Комсомольський міський суд Полтавської області
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні