Справа № 755/14662/17
У х в а л а
Іменем України
про залишення позовної заяви без руху
"29" вересня 2017 р. суддя Дніпровського районного суду м. Києва Арапіна Н.Є., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю Луксена Софт про приведення нерухомого майна до попереднього стану, усунення перешкод у користуванні нерухомим майном,
в с т а н о в и в:
позивачі звернулися до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю Луксена Софт про приведення нерухомого майна до попереднього стану, усунення перешкод у користуванні нерухомим майном. Просили зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю Луксена Софт (Код ЄДРПОУ 33102059) демонтувати решітки, встановлені із зовнішньої сторони 4-ох віконних отворів нежитлового приміщення АДРЕСА_1 зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю Луксена Софт (Код ЄДРПОУ 33102059) прибрати з усієї площі балкону, що знаходиться між нежитловим приміщенням АДРЕСА_1, всю офісну техніку, столи, стільці, шафи, жалюзі, за виключенням площі балкону у 4,8 кв. м., починаючи від дверного прорізу (виходу на балкон) групи приміщень НОМЕР_1 (30 % балкону групи приміщень НОМЕР_1).
Згідно ст. 122 ЦПК України, суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому ЦПК України.
Позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України.
Згідно до ч. 5 ст. 119 ЦПК України, - до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату позивачем судового збору.
Відповідно до ч. 3 ст. 6 Закону України "Про судовий збір" визначено, що у разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
Згідно ч. 6 ст. 6 Закону України "Про судовий збір" визначено, що у разі коли позов немайнового характеру подається одночасно кількома позивачами до одного або кількох відповідачів, судовий збір сплачується кожним позивачем окремим платіжним документом у розмірах, установлених статтею 4 цього Закону за подання позову немайнового характеру.
Статтею 4 Закону України "Про судовий збір" визначено, що за подання до суду позовної заяви майнового характеру сплачується судовий збір в розмірі 1 відсотка ціни позову, але не менше 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (640,00 грн.) та не більше 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб (8 000,00 грн.), а за подання позовної заяви немайнового характеру судовий збір сплачується у розмірі 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (640,00 грн.).
Позивачами через представника ОСОБА_3 при подачі позовної заяви сплачено судовий збір за одну позовну вимогу немайнового характеру у розмірі 1 280,00 грн., а саме зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю Луксена Софт (Код ЄДРПОУ 33102059) демонтувати решітки, встановлені із зовнішньої сторони 4-ох віконних отворів нежитлового приміщення АДРЕСА_1
Згідно п. 13 Постанови Пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ № 10 від 17 жовтня 2014 року "Про застосування судами законодавства про судові витрати у цивільних справах , якщо в позовній заяві об'єднано кілька самостійних вимог немайнового характеру, пов'язаних між собою, то, судовий збір сплачується окремо з кожної із таких вимог. При цьому судовий збір може бути сплачено окремо за кожною вимогою або загальною сумою за всіма позовними вимогами.
Однак, позивачами не сплачено судовий збір ще за одну позовну вимогу немайнового характеру, а саме зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю Луксена Софт (Код ЄДРПОУ 33102059) прибрати з усієї площі балкону, що знаходиться між нежитловим приміщенням АДРЕСА_1, всю офісну техніку, столи, стільці, шафи, жалюзі, за виключенням площі балкону у 4,8 кв. м., починаючи від дверного прорізу (виходу на балкон) групи приміщень НОМЕР_1 (30 % балкону групи приміщень НОМЕР_1).
Тому позивачам необхідно сплатити судовий збір окремими платіжними дорученнями за іншу позовну вимоги немайнового характеру у розмірі по 640,00 грн. кожному.
У відповідності до ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в ст. 119, 120 ЦПК України, постановляє ухвалу, зазначаючи підстави для залишення позову без руху, встановлює строк для усунення недоліків, про що повідомляє позивача.
З урахуванням викладеного та керуючись ст. ст. 119, 120, 121, ст. 208 - 210, 293, 294 ЦПК України, суд,
у х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю Луксена Софт про приведення нерухомого майна до попереднього стану, усунення перешкод у користуванні нерухомим майном залишити без руху.
Строк для усунення недоліків не може перевищувати 5-ти днів з дня отримання даної ухвали.
Роз'яснити позивачу, що у випадку не виконання вимог даної ухвали в строк, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н.Є. Арапіна
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 29.09.2017 |
Оприлюднено | 05.10.2017 |
Номер документу | 69322691 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дніпровський районний суд міста Києва
Арапіна Н. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні