Перемишлянський районний суд Львівської області
вул.Галицька, 67а м. м. Перемишляни Перемишлянський район Львівська область Україна 81200
Справа № 449/946/17
2/449/404/17
У Х В А Л А
"26" вересня 2017 р. м.Перемишляни
Суддя Перемишлянського районного суду Львівської області Борняк Р.О., розглянувши заяву про забезпечення позову,-
в с т а н о в и в:
31 серпня 2017 року, до Перемишлянського районного суду Львівської області надійшла цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання заповіту недійсним.
З метою забезпечення позову, позивач ОСОБА_1 подала до суду письмову заяву та просить заборонити Львівському міському приватному нотаріусу Шоробура - Гірка Наталії Стефанівні оформляти свідоцтво про право на спадщину за заповітом по смерті ОСОБА_4, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року, щодо всього належного йому майна на підставі заповіту на користь ОСОБА_2, що 14.03.2017 року був посвідчений державним нотаріусом Перемишлянської державної нотаріальної контори Сус Уляною Йосифівною та зареєстрований в реєстрі за №945.
Сторони в судове засідання не викликались відповідно до правил ч.1 ст.153 ЦПК України.
В зв'язку з цим фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося, що відповідає правилам ч.2 ст.197 ЦПК України.
Розглянувши заяву про забезпечення позову, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до ч. 3 ст. 151 ЦПК України забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
У заяві про забезпечення позову повинно бути зазначено: причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов; вид забезпечення позову, який належить застосовувати з обґрунтуванням його необхідності; інші відомості, необхідні для забезпечення позову (ч.2 ст.151 ЦПК України).
Відповідно до ч. 3 ст. 152 ЦПК України, види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.
Відповідно до п.4 Постанови Пленуму Верховного Суду України Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам. Заходи забезпечення позову застосовуються для того, щоб гарантувати виконання можливого рішення суду і повинні застосовуватися лише у разі необхідності, оскільки безпідставне звернення до даних дій може спричинити порушення прав та законних інтересів інших осіб, чи учасників процесу.
У відповідності до ст.ст.151-153 ЦПК України суд вважає за необхідне задовольнити заяву позивача.
Враховуючи заявлений позов, невжиття заходів забезпечення позову може ускладнити або зробити неможливим виконання рішення суду.
Керуючись ст.ст.151-153 ЦПК України -,
у х в а л и в:
Заяву ОСОБА_1 задоволити.
Заборонити Львівському міському приватному нотаріусу Шоробура - Гірка Наталії Стефанівні оформляти свідоцтво про право на спадщину за заповітом по смерті ОСОБА_4, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року, щодо всього належного йому майна на підставі заповіту на користь ОСОБА_2, що 14.03.2017 року був посвідчений державним нотаріусом Перемишлянської державної нотаріальної контори Сус Уляною Йосифівною та зареєстрований в реєстрі за №945Копію ухвали направити сторонам для відома.
Заходи забезпечення позову можуть бути скасовані судом, який розглядає справу. Особа, щодо якої вжито заходи забезпечення позову без її повідомлення, протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали може подати до суду заяву про їх скасування.
Ухвала підлягає негайному виконанню в порядку, встановленому для виконання судових рішень.
На ухвалу може бути подана Апеляційна скарга протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали до Апеляційного суду Львівської області через Перемишлянський районний суд.
Оскарження ухвали не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.
Суддя : Р. О. Борняк
Суд | Перемишлянський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 26.09.2017 |
Оприлюднено | 12.10.2017 |
Номер документу | 69476742 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Перемишлянський районний суд Львівської області
Борняк Р. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні