У Х В А Л А
про заміну сторони у виконавчому провадженні
м. Вінниця
09 жовтня 2017 р. Справа № ЗВ/802/12/17
Вінницький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді: Альчука Максима Петровича, розглянувши у порядку письмового провадження заяву Хмільницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області про заміну сторони виконавчого провадження її правонаступником, відкритого на підставі вимоги управління Пенсійного фонду України у Літинському районі Вінницької області про стягнення недоїмки з ОСОБА_1 в сумі 1732,80 грн.
ВСТАНОВИВ:
06.04.2011 року управлінням Пенсійного фонду України у Літинському районі Вінницької області у відношенні ОСОБА_1 прийнято вимогу № 446.2 про сплату недоїмки зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, штрафів та пені в сумі 1732,80 грн.
Відповідно до ч. 14 ст. 106 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" рішення органу Пенсійного фонду про нарахування пені або накладення штрафу, передбачених частинами дев'ятою і десятою цієї статті, є виконавчим документом.
Відтак 07.09.2017 року на підставі вищевказаної вимоги постановою старшого державного виконавця Літинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Гаврилюком С.В. відкрито виконавче провадження № 54645578.
На сьогодні правонаступником стягувача управління Пенсійного фонду України у Літинському районі Вінницької області є Хмільницьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області, яке знаходиться в м. Хмільнику по вул. Столярчука, 15А.
До суду надійшла заява Хмільницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області, як правонаступника стягувача у виконавчому провадженні № 54645578, про заміну сторони виконавчого провадження, а саме стягувача управління Пенсійного фонду України у Літинському районі Вінницької області Хмільницьким об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області.
Заявник просить розглядати справу за відсутності його представника.
Боржник в судове засідання не з'явився, про дату, час і місце розгляду даного питання повідомлявся належним чином.
Представник Літинського ВДВС в судове засідання також не з'явився, про дату, час і місце розгляду даного питання повідомлявся належним чином.
Відповідно до ч. 2 ст. 264 КАС України неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
З огляду на викладене та враховуючи достатність наявних у справі доказів суд вважає можливим провести розгляд питання про заміну сторони у виконавчому провадженні за відсутності сторін в письмовому провадженні.
Як свідчать з матеріали справи, 06.04.2011 року управлінням Пенсійного фонду України у Літинському районі Вінницької області на адресу ОСОБА_1 направлено вимогу № 446.2 про сплату недоїмки зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, штрафів та пені в сумі 1732,80 грн.
В подальшому вказану вимогу пред'явлено до виконання до Літинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області. Постановою старшого державного виконавця цього відділу Гаврилюка С.В. від 07.09.2017 року відкрито виконавче провадження № 54645578.
Стягувачем у вказаному виконавчому провадженні є управління Пенсійного фонду України у Літинському районі Вінницької області.
Разом з тим, на сьогодні відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 року № 988 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" управління Пенсійного фонду України у Літинському районі Вінницької області реорганізовано, шляхом приєднання до Хмільницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області, яке є правонаступником УПФУ у Літинському районі, про що внесено відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Відповідно до ч. 1, 2 ст. 15 Закону України "Про виконавче провадження" сторонами виконавчого провадження є стягувач і боржник. Стягувачем є фізична або юридична особа чи держава, на користь чи в інтересах яких видано виконавчий документ.
Частиною 5 вказаної статті Закону визначено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавець за заявою сторони, а також заінтересована особа мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, є обов'язковими тією мірою, якою вони були б обов'язковими для сторони, яку правонаступник замінив.
Частиною 1 статті 264 КАС України передбачено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником.
З огляду на те, що на сьогодні Хмільницьке об'єднане управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області вважається правонаступником реорганізованого управління Пенсійного фонду України у Літинському районі Вінницької області, суд дійшов висновку про наявність підстав для заміни стягувача у виконавчому провадженні № 54645578 його правонаступником.
Керуючись ст.ст. 165, 186, 254, 264 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву про заміну сторони виконавчого провадження задовольнити.
Заміни стягувача у виконавчому провадженні № 54645578 - управління Пенсійного фонду України у Літинському районі Вінницької області (Вінницька область, Літинський район, смт. Літин, вул. Свободи, 29, код ЄДРПОУ 24902241) його правонаступником Хмільницьким об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області (22000, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Столярчука, 15-А, код ЄДРПОУ 37730452).
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України. Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Альчук Максим Петрович
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.10.2017 |
Оприлюднено | 13.10.2017 |
Номер документу | 69493998 |
Судочинство | Адміністративне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні