Справа №464/4641/17
пр № 2/464/1332/17
У Х В А Л А
17 жовтня 2017 року Сихівський районний суд м.Львова
в складі: головуючого-судді Горбань О.Ю.,
секретаря судового засідання Гаврилишин О.Б.,
за участю: представника позивача ОСОБА_1,
під час розгляду у відкритому судовому засіданні в м.Львові цивільної справи за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Оздоровчо-рекреаційного комплексу Косино ( Термальні води Косино ) про відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої ушкодженням здоров'я та невиконанням умов договору, -
в с т а н о в и в :
Позивачі звернулись до суду із позовною заявою про стягнення з Оздоровчо-рекреаційного комплексу Косино ( Термальні води Косино ) на їхню користь 1100 грн. матеріальної шкоди, 10000 грн. моральної шкоди та судові витрати.
Оглянувши матеріали справи, заслухавши думку представника позивача, суд прийшов до висновку, що позовну заяву необхідно залишити без руху.
Вимоги до позовної заяви встановлені статтями 119, 120 ЦПК України.
Частиною 2 ст. 119 ЦПК України передбачено, що позовна заява серед іншого повинна містити ім'я (найменування) відповідача, його місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі.
Згідно з ст. 30 ЦПК України сторонами у цивільному процесі є позивач та відповідач. Позивачем і відповідачем можуть бути фізичні і юридичні особи, а також держава.
Стаття 80 ЦК України визначає, що юридичною особою є організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку. Юридична особа наділяється цивільною правоздатністю і дієздатністю, може бути позивачем та відповідачем у суді.
Як вбачається зі змісту позовної заяви, відповідачем у такій зазначено Оздоровчо-рекреаційний комплекс Косино ( Термальні води Косино ). Проте, такий не є юридичною особою. З інформації Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, відомості про юридичну особу - Оздоровчо-рекреаційний комплекс Косино ( Термальні води Косино ) відсутні, тобто відповідач зазначений позивачами не є юридичною особою.
Частиною 1 ст. 121 ЦПК України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених, у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.
Згідно з п.8 ч.1 ст.207 ЦПК України, якщо провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду.
Враховуючи наведене, позовну заяву необхідно залишити без руху, про що повідомити позивачів, і надати строк для усунення недоліків в частині зазначення ім'я (найменування), місця проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі, відповідача, яким може бути виключно фізична або юридична особа.
Керуючись ст.ст. 119, 121 ЦПК України, -
у х в а л и в :
ОСОБА_4 Вікторівни, ОСОБА_3 в інтересах якої діє ОСОБА_5 до Оздоровчо-рекреаційного комплексу Косино ( Термальні води Косино ) про відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої ушкодженням здоров'я та невиконанням умов договору - залишити без руху.
Надати позивачам строк п'ять днів з дня отримання вказаної ухвали для усунення недоліків зазначених в описовій частині ухвали.
У разі невиконання вимог ухвали суду у зазначений строк, позовна заява буде залишена без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.Ю. Горбань
Суд | Сихівський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 17.10.2017 |
Оприлюднено | 19.10.2017 |
Номер документу | 69614315 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Сихівський районний суд м.Львова
Горбань О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні