10.2.2
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
19 жовтня 2017 року СєвєродонецькСправа № 812/2945/14
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Борзаниця С.В., перевіривши матеріали заяви Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження по справі № 812/2945/14 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до приватного підприємства "Юджін" про стягнення заборгованості в сумі 174,90 грн.,
ВСТАНОВИВ:
17 жовтня 2017 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження по справі № 812/2945/14 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до приватного підприємства "Юджін" про стягнення заборгованості в сумі 174,90 грн.
Розглянувши матеріали заяви, суд дійшов наступного.
Згідно зі статтею 276 Кодексу адміністративного судочинства України у заяві має бути зазначено, про відновлення якого саме провадження просить заявник, чи було у справі ухвалено рішення по суті справи або постановлена ухвала про закриття провадження, якою саме особою з числа осіб, які брали участь у справі, був заявник, хто конкретно і в якості кого брав участь у справі, місце проживання чи місцезнаходження цих осіб, що відомо заявнику про обставини втрати провадження, про місцезнаходження копій документів провадження або відомостей щодо них, поновлення яких саме документів заявник вважає необхідним, з якою метою необхідно їх поновити.
До заяви про відновлення втраченого провадження додаються документи або їх копії, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку, що збереглися в заявника або у справі.
Суд вважає за необхідне залишити заяву без руху для усунення недоліків з наступних підстав.
Заявником в заяві не вказано хто є сторонами по справі, тільки вказана особа, яка подає заяву: Сєвєродонецьке міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області.
Згідно постанови Луганського окружного адміністративного суду від 14.05.2014 по справі № 812/2945/14 позивачем є Луганське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відповідачем - приватного підприємства "Юджін".
Зі змісту заяви вбачається, що її підписано начальником Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області ОСОБА_1, також ним заварені всі додані до заяви копії документів.
Відповідно виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань начальником Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області є ОСОБА_1, який має право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи на підставі довіреності, у тому числі підписувати договори та наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи.
Також додана довіреність, якою управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, в особі начальника управління ОСОБА_2, доручає головному спеціалісту з юридичних питань відділу обліку страхувальників, правового забезпечення та контрольно-ревізійної роботи Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області ОСОБА_3 представляти інтереси управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області у судах зі всіма правами сторони за справою.
Згідно статті 277 Кодексу адміністративного судочинства України у разі якщо в заяві не зазначена мета відновлення провадження або відомості, необхідні для його відновлення, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без руху, якою встановлює заявникові строк, необхідний для усунення цих недоліків.
Зазначені вище обставини вказують на невідповідність заяви вимогам ст. 276 Кодексу адміністративного судочинства України, у зв'язку з чим, з огляду на приписи статті 277 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя вважає за необхідне залишити заяву Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження по справі № 812/2945/14 без руху з наданням часу для усунення зазначених недоліків.
На підставі вищевикладеного, керуючись статей 276, 277 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Заяву Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області про відновлення втраченого судового провадження по справі № 812/2945/14 за позовом Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до приватного підприємства "Юджін" про стягнення заборгованості в сумі 174,90 грн. залишити без руху.
Запропонувати Сєвєродонецькому міському відділенню управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області усунути недоліки заяви у строк протягом п'яти календарних днів з дня отримання копії ухвали про залишення заяви без руху шляхом надання до Луганського окружного адміністративного суду:
- уточненої заяви із визначенням сторін по справі, їх поштової адреси, номеру засобу зв'язку, адреси електронної пошти, якщо такі є;
- доказів наявності повноважень начальника відділення для підписання заяви про відновлення втраченого судового провадження по справі.
Роз'яснити заявнику, що у разі не усунення недоліків заяви у встановлений судом строк, заява буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню.
Копію ухвали про залишення заяви без руху невідкладно надіслати заявнику.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
Суддя ОСОБА_4
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 19.10.2017 |
Оприлюднено | 20.10.2017 |
Номер документу | 69625921 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
С.В. Борзаниця
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні