ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
24.10.2017 м. Київ К/800/34240/17
Суддя Вищого адміністративного суду України Черпіцька Л.Т., перевіривши можливість розгляду касаційної скарги Акціонерного товариства закритого типу "Спеціалізований будівельно-монтажний поїзд № 803" на ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 25.09.2017 у справі № 820/831/17
за позовом Управління Пенсійного фонду України в Жовтневому районі м. Харкова
до Акціонерного товариства закритого типу "Спеціалізований будівельно-монтажний поїзд №803"
про стягнення заборгованності
ВСТАНОВИВ:
Відповідно до ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України у касаційній скарзі зазначаються: 1) найменування адміністративного суду касаційної інстанції; 2) ім'я (найменування), поштова адреса особи, яка подає касаційну скаргу, та осіб, які беруть участь у справі, а також їх номери засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; 3) судові рішення, що оскаржуються; 4) обґрунтування вимог особи, що подає касаційну скаргу, із зазначенням того, у чому полягає порушення норм матеріального чи процесуального права; 5) вимоги особи, що подає касаційну скаргу, до суду касаційної інстанції; 6) у разі необхідності - клопотання особи, що подає касаційну скаргу; 7) перелік матеріалів, які додаються.
Водночас, подана касаційна скарга не відповідає вимогам ст. 213 КАС України, зокрема, скаржником не наведено обґрунтування своїх вимог, із зазначенням того, у чому полягає порушення судом норм матеріального чи процесуального права при прийнятті ухвали від 25.09.2017. Крім того, скаржником чітко не сформульовані вимоги до суду касаційної інстанції.
Також касаційна скарга містить посилання на справу № 820/10703/14, однак суд звертає увагу скаржника на те, що касаційна скарга не може бути подана на судові рішення в різних адміністративних справах.
Зважаючи на це, скаржнику необхідно уточнити, яке саме судове рішення, та в якій адміністративній справі, він просить скасувати.
Крім того, частиною 5 ст.213 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що до касаційної скарги додаються документ про сплату судового збору, а також копії касаційної скарги відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі, та копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанцій.
Оскільки до скарги не додано документ про сплату судового збору, касаційна скарга не відповідає вимогам ч. 5 ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України, і тому має бути залишена без руху із встановленням строку для виправлення зазначених недоліків.
Суд відхиляє клопотання скаржника про звільнення від сплати судового збору з підстав його необґрунтованості.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 213, 214, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу Акціонерного товариства закритого типу "Спеціалізований будівельно-монтажний поїзд № 803" на ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 25.09.2017 - залишити без руху.
Надати скаржнику строк для усунення недоліків поданої ним касаційної скарги до 15.11.17 та роз'яснити, що у разі неусунення ним зазначених недоліків касаційної скарги, відповідно до ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України скарга буде повернута останньому та вважатись неподаною.
Суддя
Вищого адміністративного суду
України Л.Т. Черпіцька
Суд | Вищий адміністративний суд України |
Дата ухвалення рішення | 24.10.2017 |
Оприлюднено | 27.10.2017 |
Номер документу | 69797255 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вищий адміністративний суд України
Черпіцька Л.Т.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні