Ухвала
від 10.10.2017 по справі 810/2285/17
КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про зупинення провадження в адміністративній справі

10 жовтня 2017 року           810/2285/17

Суддя Київського окружного адміністративного суду Панова Г.В., розглянувши у порядку письмового провадження клопотання представника позивача про зупинення провадження в адміністративній справі

за позовом           Головного управління ДФС у Київській області

до                     Товариства з обмеженою відповідальністю "Сігма Агрокомпані",

                    Товариства з обмеженою відповідальністю "М'ясо Тарасівки"

про                     визнання договору недійсним

ВСТАНОВИВ:

До Київського окружного адміністративного суду звернулось Головне управління Державної фіскальної служби у Київській області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю “Сігма Агрокомпані”, Товариства з обмеженою відповідальністю “М'ясо Тарасівки” про визнання недійсним правочину між Товариством з обмеженою відповідальністю “Сігма Агрокомпані” (код ЄДРПОУ 39826565) та Товариством з обмеженою відповідальністю “М'ясо Тарасівки” (код ЄДРПОУ 40634324) за наслідком якого складено податкову накладну від 07.11.2016 № 6.

          Ухвалами Київського окружного адміністративного суду від 11.09.2017 відкрито провадження в адміністративній справі № 810/2285/17, закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду.

У судове засідання, призначене на 10.10.2017, учасники процесу, які були своєчасно та належним чином повідомлені про дату, час та місце розгляду справи - не з'явились.

Водночас, 10.10.2017 до початку судового засідання до суду надійшло клопотання представника позивача про зупинення провадження у справі у зв'язку з необхідністю ознайомлення з матеріалами справи та надання до суду додаткових доказів.

Вказане клопотання представник позивача просив розглянути в порядку письмового провадження без його участі.

Відповідачі про причини неявки уповноважених представників суду не повідомили та будь-яких заяв або клопотань до суду не надали.

Згідно з частиною шостою статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

З огляду на зазначене, суд здійснив розгляд клопотання представника позивача у справі у порядку письмового провадження.

Розглянувши клопотання представника позивача, дослідивши наявні у справі докази, суд дійшов висновку, що провадження у справі підлягає зупиненню з таких підстав.

Відповідно до частин четвертої і п'ятої статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи та повинен запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати докази або з власної ініціативи витребувати докази, яких, на думку суду, не вистачає.

Докази суду надають особи, які беруть участь у справі. Суд може запропонувати надати додаткові докази або витребувати додаткові докази за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з власної ініціативи (частина друга статті 69 Кодексу адміністративного судочинства України).

          Суд також враховує, що відповідно частини 1 статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості. При цьому, як вже зазначалось, суд вживає передбачені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справ.

Судом встановлено, що позивачу потрібен час для ознайомлення з вироком Дніпровського районного суду міста Києва по справі № 755/5321/17 від 28.04.2017, а також підготовкою та надання суду додаткових доказів на підтвердження позовних вимог.

Таким чином, з метою з'ясування всіх обставин у справі та дотримання принципів адміністративного судочинства, суд дійшов висновку, що клопотання представника позивача - є обґрунтованим.

Відповідно до пункту 4 частини другої статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Отже, з огляду на зазначене та враховуючи строки розгляду адміністративних справ, з метою повного та всебічного з'ясування обставин справи, суд дійшов висновку, що клопотання представника відповідача підлягає задоволенню, а провадження у справі – зупиненню до 28.11.2017.

          Керуючись статтями 49, 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

У Х В А Л И В:

1. Клопотання представника Головного управління ДФС у Київській області про зупинення провадження у справі – задовольнити.

2. Зупинити провадження в адміністративній справі № 810/1958/17 за позовом Головного управління ДФС у Київській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сігма Агрокомпані", Товариства з обмеженою відповідальністю "М'ясо Тарасівки" про визнання договору недійсним до 28 листопада 2017 року.

3. Призначити наступне судове засідання у справі на 28 листопада 2017 року о 10 год. 00 хв.

4. Викликати у судове засідання на 28 листопада 2017 року о 10 год. 00 хв. осіб, які беруть участь у справі.

5. Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили в порядку, встановленому статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд.

Згідно з частиною третьою статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

          Суддя                                                                       Панова Г. В.

СудКиївський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення10.10.2017
Оприлюднено02.11.2017
Номер документу69888882
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —810/2285/17

Ухвала від 16.01.2018

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панова Г. В.

Ухвала від 16.01.2018

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панова Г. В.

Ухвала від 28.11.2017

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панова Г. В.

Ухвала від 10.10.2017

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панова Г. В.

Ухвала від 11.09.2017

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панова Г. В.

Ухвала від 11.09.2017

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панова Г. В.

Ухвала від 10.07.2017

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панова Г. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні