Постанова
від 27.05.2011 по справі 3-268/11
СЛАВУТИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Славутицький міський суд Київської області

м. Славутич, Невський квартал, 3-а, 7101, (04579) 2-40-90

Справа № 3-268/11

ПОСТАНОВА іменем України

27 травня 2011 року суддя Славутицького міського суду Київської області Орел А.С.. з участю особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з органу ДАІ відносно:

ОСОБА_1. З листопада ІНФОРМАЦІЯ_1, місце роботи, рід занять: ТОВ Укрбудмонтаж , монтажник, адреса місця проживання: ІНФОРМАЦІЯ_2. кв. 24, -

УСТАНОВИВ:

4 травня 2011 року в 15 год. 15 хв. в м. Славутичі біля ГБК Престиж ОСОБА_1 керував власним мопедом Хонда ДІО-35 , д.н.з. СК0194, у стані алкогольного сп'яніння, чим порушив п. 2.9.а) Правил дорожнього руху, за що відповідальність передбачена ч. 1 ст. 130 КУпАП.

При розгляді справи ОСОБА_1 вину визнав, щиро покаявся, запевнив, що більше такого не буде.

Факт вчинення правопорушення та винність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, підтверджується також дослідженими письмовими доказами:

- протоколом про адміністративне правопорушення, який відповідає вимогам ст. 256 КУпАП;

- додатком до протоколу - тестуванням на алкоголь з показниками 0,33%о.

Обставин, які виключають провадження у справі, не встановлено.

Відповідальність за вчинене правопорушення передбачена ст. 130 ч. 1 КУпАП за ознаками керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.

При накладенні стягнення відповідно до ст. 33 КУпАП враховуються характер правопорушення, дані про особу, винну у правопорушенні, його майновий стан.,

Обставиною, що пом'якшує відповідно до ст. 34 КУпАП відповідальність, суд визнає щире розкаяння.

Обставин, що обтяжують відповідальність відповідно до ст. 35 КУпАП, не встановлено.

Суд враховує, що до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 притягається вперше, має постійне місце роботи, права керування транспортними засобами не має, щиро покаявся, тому суд вважає достатнім стягненням штраф.

Керуючись ст. 283-284 КУпАП. -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 130 ч. 1 КУпАП і піддати адміністративному стягненню у виді штрафу 2550 гривень.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області, на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя

СудСлавутицький міський суд Київської області
Дата ухвалення рішення27.05.2011
Оприлюднено10.11.2017
Номер документу70068949
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-268/11

Постанова від 29.03.2011

Адмінправопорушення

Ямпільський районний суд Вінницької області

Дзерин М. М.

Постанова від 27.05.2011

Адмінправопорушення

Славутицький міський суд Київської області

Орел А. С.

Постанова від 04.04.2011

Адмінправопорушення

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Кривка В. П.

Постанова від 25.03.2011

Адмінправопорушення

Кілійський районний суд Одеської області

Гавриш М. З.

Постанова від 22.03.2011

Адмінправопорушення

Болградський районний суд Одеської області

Раца В. А.

Постанова від 05.04.2011

Адмінправопорушення

Літинський районний суд Вінницької області

Білик Н. В.

Постанова від 01.02.2011

Адмінправопорушення

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

Гумен В. М.

Постанова від 25.01.2011

Адмінправопорушення

Генічеський районний суд Херсонської області

Крапівіна О. П.

Постанова від 03.02.2011

Адмінправопорушення

Богунський районний суд м. Житомира

Костенко С. М.

Постанова від 11.03.2011

Адмінправопорушення

Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області

Кочура О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні