543/1168/17
2/543/432/17
УХВАЛА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16.11.17 селище Оржиця
Суддя Оржицького районного суду Полтавської області Гришко О.Я., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Воронинцівської сільської ради Оржицького району Полтавської області, третя особа: приватний нотаріус Оржицького районного нотаріального округу ОСОБА_2, про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини,-
в с т а н о в и в:
Відповідно до ст. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому законом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
Позивач ОСОБА_3 15 листопада 2017 року звернувся до Оржицького районного суду Полтавської області з позовом до Воронинцівської сільської ради Оржицького району Полтавської області, третьою особою вказана приватний нотаріус Оржицького районного нотаріального округу ОСОБА_2, про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.
Вирішуючи питання про відкриття провадження у справі суддя встановив, що позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України.
Згідно ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви. Позовна заява повинна відповідати іншим вимогам, встановленим законом. До позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Так, потребує уточнення коло осіб, які повинні брати участь у розгляді справи. Позивачем не мотивовано, чому до участі у розгляді справи не залучено Хорошківську сільську раду Лубенського району Полтавської області, зважаючи на зміст ч. 3 ст. 1277 ЦК України (в редакції, яка була чинною на час відкриття спадщини).
Відповідно до ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 119, 120 ЦПК України, або не сплачено судовий збір постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків. Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу, сплатить суму судового збору позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Позовна заява ОСОБА_1 підлягає залишенню без руху з наданням встановленого законом строку для усунення недоліків.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст.119, 121 ЦПК України, суддя, -
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Воронинцівської сільської ради Оржицького району Полтавської області, третя особа: приватний нотаріус Оржицького районного нотаріального округу ОСОБА_2, про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини - залишити без руху.
Згідно ч.1 ст.121 ЦПК України недоліки позовної заяви підлягають усуненню протягом п'яти днів з дня отримання даної ухвали.
Роз'яснити позивачу, що в разі невиконання вимог, зазначених в ухвалі про залишення позовної заяви без руху у встановлений строк, позовна заява вважається неподаною і повертається позивачу.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя
Суд | Оржицький районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2017 |
Оприлюднено | 16.11.2017 |
Номер документу | 70269482 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Оржицький районний суд Полтавської області
Гришко О. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні