Копія /Справа № 4-61/11
ПОСТАНОВА
24 червня 2011 року смт. Ярмолинцi
Суддя Ярмолинецького районного суду Хмельницької областi ОСОБА_1, при секретарі Цмикало Т.В., за участю прокурора Луценка О.П. розглянувши подання про обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту щодо
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженеця смт. Нижні Сірогози Херсонської області, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 - Подільський , АДРЕСА_1, гр. України, українець, не працює, ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше не судимий
в с т а н о в и в :
У поданні слідчого зазначено, що 15 серпня 2000 року біля 10 год. 00 хв. ОСОБА_2 за попередньою змовою з ОСОБА_3 приїхали в с. Скаржниці Ярмолинецького району маючи на меті заволодіти струнами з багаторазових координатних з'єднувачів ( ВКЗ) , які знаходяться на місцевій АТС ( автоматичній телефонній станції) і містять в собі дорогоцінний метал. З метою заволодіння вказаними струнами ОСОБА_3 та ОСОБА_2 ввели в оману дільничного телефоніста ОСОБА_4 представившись працівниками Хмельницької дирекції ВАТ „ Укртелеком» та сказали , що вони прибули з метою надання допомоги в ремонті АТС. Отримавши дозвіл ОСОБА_4 на проведення ремонтних робіт ОСОБА_2 та ОСОБА_3 поміняли струни на трьох ВКЗ на сурогатні , чим завдали збитків Ярмолинецькому цеху електрозв'язку на суму 1741 грн.
Крім цього 16 серпня 2000 року біля 13 год. 00 хв. ОСОБА_2 за попередньою змовою з ОСОБА_3 приїхали в с. Жилинці Ярмолинецького району , де в присутності дільничного телефоніста місцевої АТС ОСОБА_5 оглянули приміщення АТС та запропонували йому провести обмін струн на блоках ВКЗ на сурогати . При цьому ОСОБА_3 та ОСОБА_2 мали намір поміняти струни з вмістом дорогоцінного металу на сурогати на трьох блоках ВКЗ , чим було завдано збитків Ярмолинецькому цеху електрозв'язку на суму 1741 грн. Однак свого злочинного наміру ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до кінця не довели з незалежних від них обставин , оскільки ОСОБА_5 не дозволив провести даний обмін , тобто скоїти крадіжку.
Крім цього 19 серпня 2000 року біля 10 год. 00 хв. ОСОБА_2 за попередньою змовою з ОСОБА_3 з метою викрадення струн з блоків ВКЗ місцевої АТС , приїхали в с. Прав дівка Ярмолинецького району, де знайшли дільничного телефоніста ОСОБА_6 і запропонували йому пройти на АТС , щоб оглянути її обладнання. При цьому ОСОБА_2 та ОСОБА_3 мали намір запропонувати ОСОБА_6 поміняти струни з вмістом дорогоцінного металу на сурогатні на трьох блоках ВКЗ , чим було би завдано збитків Ярмолинецькому цеху електрозв'язку на суму 1741 грн. Однак звернутись до ОСОБА_6 з вказаною пропозицією ОСОБА_2 та ОСОБА_3 не встигли в зв'язку з тим , що були затримані працівниками міліції біля АТС в с. Правдівка .
По даних фактах СВ Ярмолинецького РВ УМВС порушено кримінальні справи по ст.ст. 190 ч.2, 15-ч.3, 185 , 14-ч.4 ,185 КК України. 27 жовтня 2000 року була винесена постанова про притягнення як обвинуваченого ОСОБА_7
02 квітня 2011 року, Ярмолинецьким районним судом надано дозвіл на затримання ОСОБА_2 і доставки його в суд для вирішення питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.
ОСОБА_2 оголошений в міждержавний розшук, тому, з метою можливої його екстрадиції на територію України з іноземної держави ставиться перед судом питання про обрання запобіжний захід у вигляді взяття під варту.
Слідчий подання підтримав та просив обрати запобіжний захід у вигляді взяття під варту, оскільки ОСОБА_2 ухилився від слідства та суду, таким чином перешкоджає встановленню істин по справі, а також те, що дана особа оголошена в міжнародний розшук і ому з метою його екстрадиції на територію України необхідно обрати запобіжний захід взяття під варту.
Прокурор вважає подання слiдчого обґрунтованим i таким, що пiдлягає задоволенню.
Заслухавши пояснення і думку учасникiв судового засiдання, вивчивши матерiали кримiнальної справи, представлені слiдчим суд приходить до наступного.
Так, відповідно ст. 148 КПК України запобіжний захід застосовується до підозрюваного, обвинуваченого, з метою запобігти спробам ухилитися від слідства та суду, перешкодити встановленню істини у кримінальній справі та з метою виконання процесуальних рішень.
Відповідно ст. 155 КПК України взяття під варту застосовується в справах про злочини, за які законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк понад три роки.
Згідно ч. 6 ст. 165-2 КПК України суд приймає рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту за відсутності особи у разі оголошення її в міжнародний розшук. Відповідно постанови від 15.05.2007 року ОСОБА_2 оголошений в міжнародний розшук.
Злочин, в якому обвинувачується ОСОБА_2 відноситься до злочинів, за яким передбачена міра покарання понад 3 роки позбавлення волі. При обранні запобіжного заходу суд враховує, що він обвинувачений ухилився від слідства та оголошений в міжнароджний розшук. За таких обставин суд вважає, що подання обґрунтоване і підлягає задоволенню.
Керуючись ст., ст. 148, 155, 165 2 КПК Украни,
п о с т а н о в и в :
Подання задоволити.
Обрати обвинуваченому ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4 запобіжний захід у вигляді взяття під варту, який оголошений в міжнародний розшук.
У випадку після затримання ОСОБА_2, і доставки його до місця проживання не пізніше ніж як через 48 годин затриманого доставити в Ярмолинецький районний суд для розгляду питання про застосування обраного запобіжного заходу.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: підпис
Копія вірно:
Суддя райсуду ОСОБА_8
Суд | Ярмолинецький районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 24.06.2011 |
Оприлюднено | 17.11.2017 |
Номер документу | 70286148 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Ярмолинецький районний суд Хмельницької області
Місінкевич А. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні