Справа № 359/2074/17 Головуючий у І інстанції Вознюк С. М. Провадження № 22-ц/780/4845/17 Доповідач у 2 інстанції Приходько К. П. Категорія 24 20.11.2017
УХВАЛА
20 листопада 2017 року суддя Апеляційного суду Київської області Приходько К.П., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Глобал Гласс Констракшн на рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 05 липня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_3 до Товариства з обмеженою відповідальністю Глобал Гласс Констракшн , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: Приватне акціонерне товариство Страхова компанія Галицька , ОСОБА_4 про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки, -
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 05 липня 2017 року позов задоволено частково.
Не погоджуючись з вказаним рішенням суду, ТОВ Глобал Гласс Констракшн подало апеляційну скаргу, з пропуском строку, встановленого ч. 1 ст. 294 ЦПК України.
Ухвалою Апеляційного суду Київської області від 19 вересня 2017 року апеляційну скаргу залишено без руху та надано строк для усунення вищезазначених недоліків (а.с.146-147).
На адресу Апеляційного суду Київської області повернулося рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення в якому зазначено, що 27 вересня 2017 року ТОВ Глобал Гласс Констракшн отримало копію ухвали Апеляційного суду Київської області від 19 вересня 2017 року (а.с.150).
Станом на 20 листопада 2017 року недоліки усунуто не було.
За таких обставин необхідно відмовити ТОВ Глобал Гласс Констракшн у відкритті провадження за апеляційною скаргою ТОВ Глобал Гласс Констракшн на рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 05 липня 2017 року.
Керуючись ст. 297 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю Глобал Гласс Констракшн у відкритті провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю Глобал Гласс Констракшн на рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 05 липня 2017 року.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її постановлення і може бути оскаржена у касаційному порядку до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ протягом двадцяти днів.
Суддя Апеляційного суду
Київськоїобласті К.П. Приходько
Суд | Апеляційний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 20.11.2017 |
Оприлюднено | 20.11.2017 |
Номер документу | 70333957 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Київської області
Приходько К. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні