Справа № 761/33286/17
Провадження № 2/761/7248/2017
У Х В А Л А
22 вересня 2017 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Волошин В.О., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Товариства з обмеженою відповідальністю Суші ленд , третя особа: Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в м. Києві про захист прав споживачів, -
в с т а н о в и в :
В вересні 2017р. позивачі ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 звернулися до Шевченківського районного суду м. Києва з позовом до ТОВ Суші ленд , третя особа: Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в м. Києві про захист прав споживачів.
Під час вивчення матеріалів позовної заяви було встановлено, що остання подана з порушенням вимог ст.ст. 119 ЦПК України.
Зокрема, згідно вимог ст. 119 ЦПК України позовна заява повинна містити: найменування суду, до якого подається заява; ім'я (найменування) позивача і відповідача; зміст позовних вимог; ціну позову щодо вимог майнового характеру; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; перелік документів, що додаються до заяви.
Згідно з п. 1) ч. 1 ст. 80 ЦПК України ціна позову визначається у позовах про стягнення грошових коштів - сумою, яка стягується.
Однак, стороною позивача визначено ціну позову, що не відповідає заявленим вимогам майнового характеру та є процесуально недопустимим.
Крім того, позивачам необхідно конкретизувати позовні вимоги, зокрема в частині визнання відповідача винним у порушенні прав споживачів, вказавши час, дату таких порушень з посиланням на конкретні пункти та частини норм Закону України Про захист прав споживачів .
Разом з тим, відповідно до ч. 8 ст. 119 ЦПК України якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.
Однак, представником позивачів додано до матеріалів позовної заяви довіреність, яка належним чином не посвідчена.
Відтак, позивачам необхідно уточнити свої позовні вимоги з посиланням на конкретні норми закону та подати до суду виправлену редакцію позовної заяви відповідно до кількості учасників процесу з зазначення ціни позову пропорційно до заявлених майнових вимог, надати суду належним чином посвідчену довіреність представника на представлення інтересів позивачів.
Відповідно до ст. 121 ЦПК України позовна заява, подана без додержання вимог, викладених у ст. 119 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків, оскільки зазначені недоліки перешкоджають суду відкрити провадження у справі.
Керуючись ст.ст. 119, 121 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 до Товариства з обмеженою відповідальністю Суші ленд , третя особа: Головне управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів в м. Києві про захист прав споживачів - залишити без руху, надавши позивачам строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачкою ухвали, попередивши, що в разі не усунення вказаних недоліків заява буде вважатися неподаною та підлягатиме поверненню позивачці.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 22.09.2017 |
Оприлюднено | 20.11.2017 |
Номер документу | 70337793 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Волошин В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні