Справа № 1-197/10 Провадження № 1-197/10
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26.10.2010
Жидачівський районний суд Львівської області в складі:
головуючого - судді Салія В.В.
при секретарі - Рибаковій І.І.
з участю прокурора - Сірачинського P.M.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Жидачеві в залі суду кримінальну справу про обвинувачення:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки та жительки м. Жидачева, вул.Пушкіна,33/1 Львівської області, українки, громадянки України, одруженої, позапартійної, ІНФОРМАЦІЯ_2, пенсіонерки, раніше не судимої згідно ст. 89 КК України,- за ч. 1 ст. 185 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
Підсудна ОСОБА_1 04 серпня 2010 року приблизно о 20.00 год., перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, знаходячись в житловому будинку потерпілої ОСОБА_2 в с. Бородчиці Жидачівського району Львівської області, зняла з шиї малолітньої дочки потерпілої ОСОБА_2 - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, та таємно викрала золотий ланцюжок, вартістю 287.00 грн. з золотою підвіскою, вартістю 380.00 грн., а всього викрала чужого майна на суму 667.00 грн.
В судовому засіданні підсудна ОСОБА_4 вину у вчиненому визнала повністю, суду пояснила, що 04 серпня 2010 року приблизно о 20.00 год. перебувала в житловому будинку потерпілої ОСОБА_2 в с. Бородчиці Жидачівського району Львівської області, де вживала спиртні напої. Побачила на шиї малолітньої дочки потерпілої ОСОБА_5 золотий ланцюжок з золотою підвіскою та таємно викрала їх. Пізніше після того як прибули працівники міліції, вона повернулась в будинок і заховала золоті речі в піджак співжителя ОСОБА_2 - ОСОБА_6 У вчиненому розкаюється.
Наведене свідчить про те, що підсудна визнала і не оспорює встановлені в ході досудового слідства фактичні обставини і докази, що стверджують її винність в інкримінованому злочині.
В зв"язку з тим, що підсудна вину у вчиненому визнала і в суду нема підстав вважати, що вона себе обмовила, об"єм дослідження доказів по справі, суд у відповідності з ст. 299 КПК України, із згоди учасників процесу, обмежив допитом підсудної, потерпілої, оголошенням протоколів огляду місця події, а також дослідженням даних, характеризуючих особу підсудної.
Потерпіла ОСОБА_2 в судовому засіданні пояснила, що підсудна ввечері 04 серпня 2010 року перебувала в її житловому будинку в с. Бородчиці Жидачівського району Львівської області, де вживали разом з іншими особами спиртні напої. Приблизно о 20.00 год. замітила, що в її малолітньої дочки ОСОБА_5 пропав золотий ланцюжок з золотою підвіскою. Пізніше взнала, що крадіжку вчинила підсудна:
Даними протоколу огляду місця події від 04 серпня 2010 року, згідно якого крадіжка мала місце з житлового будинку ОСОБА_2 в с. Бородчиці Жидачівського району Львівської області, (а.с. 6-8).
Даними протоколу огляду місця події від 05 серпня 2010 року, згідно якого в житловому будинку ОСОБА_2 в с. Бородчиці Жидачівського району Львівської області в піджаку ОСОБА_6 виявлено та вилучено золотий ланцюжок з золотою підвіскою, (а.с.12).
Поскільки підсудна вчинила таємне викрадення чужого майна (крадіжку), то її дії правильно кваліфіковано на досудовому слідстві за ч.1 ст. 185 КК України, з чим погоджуються як підсудна, так і інші учасники процесу.
Обираючи покарання підсудній, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу підсудної, яка раніше вже вчинювала кримінально-карне діяння та притягувалася судом до кримінальної відповідальності, але згідно ст. 89 КК України визнана такою, що не має судимості, обставини, що пом"якшують покарання - щире каяття, позитивну характеристику по місцю проживання, що на даний час є пенсіонеркою, думку потерпілої, яка просить суворо її не карати, і вважає, що виправлення підсудної можливе без відбування покарання і міру покарання слід обрати у виді позбавлення волі та згідно ст. 75 КК України звільнити її від відбування покарання з випробуванням.
Цивільний позов по справі не заявлений,судових витрат немає.
Речові докази: золотий ланцюжок з золотою підвіскою, які передані потерпілій, необхідно залишити у неї.
Керуючись ст.ст. 323,324 КПК України, суд,-
3АСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України, і призначити покарання у виді одного року позбавлення волі, звільнивши її від відбуття покарання на підставі ст. 75 КК України з випробуванням та іспитовим строком один рік.
На підставі ст. 76 КК України покласти на неї обов"язки, а саме: не виїзжати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи, періодично з"являтися для реєстрації в органи кримінально- виконавчої інспекції.
Речові докази: золотий ланцюжок з золотою підвіскою, які передані потерпілій, залишити у неї.
Міру запобіжного заходу - підписку про невиїзд залишити до вступу вироку у законну силу.
Вирок можна оскаржити до судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Львівської області на протязі 15 діб з часу його проголошення через Жидачівський районний суд.
Головуючий суддя :
Суд | Жидачівський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 26.10.2010 |
Оприлюднено | 22.11.2017 |
Номер документу | 70390931 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Жидачівський районний суд Львівської області
Салій В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні