Україна
Романівський районний суд Житомирської області
290/902/17
У Х В А Л А
21 листопада 2017 року смт. Романів
Суддя Романівського районного суду Житомирської області Бабич С.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1,-
В С Т А Н О В И В :
В листопаді 2017 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2, в якому просить позбавити останню батьківських прав відносно неповнолітньої дитини - ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, посилаючись на те, що відповідач ухиляється від виконання своїх обов'язків по вихованню цієї дитини, не піклується про її фізичний і духовний розвиток, не цікавиться її життям, побутом та не підтримує матеріально, заборгувавши значну суму зі сплати аліментів.
Позовна заява ОСОБА_1 підлягає залишенню без руху, виходячи з наступного.
Відповідно до частини 3 статті 119 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання.
Всупереч зазначеним вимогам цивільного процесуального законодавства, позивачем подано до суду позовну заяву без зазначення дати її подання.
За змістом частини 5 статті 119 ЦПК України, а також статті 3 Закону України Про судовий збір за подання до суду позовної заяви справляється судовий збір.
Згідно частини 1 статті 4 Закону України Про судовий збір судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява подається до суду (станом на 1 січня 2017 року - 1600 грн). Частиною 2 цієї ж статті встановлено, що за подання до суду позовної заяви немайнового характеру підлягає сплаті 0,4 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Позивачем при подачі даного позову не додано документ, що підтверджує сплату ним судового збору, про що свідчить акт від 17 листопада 2017 року про відсутність додатка до позовної заяви.
Згідно статті 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Керуючись статтею 119, 121 ЦПК України, суддя,-
В И Р І Ш И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 залишити без руху.
Повідомити ОСОБА_1 про необхідність усунення зазначених в ухвалі недоліків у строк не пізніше п'яти днів з дня отримання копії ухвали та роз'яснити позивачу, що у разі неусунення зазначених в ухвалі недоліків позовна заява буде вважатись неподаною і йому повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.В. Бабич
Суд | Романівський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 21.11.2017 |
Оприлюднено | 23.11.2017 |
Номер документу | 70433114 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Романівський районний суд Житомирської області
Бабич С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні