Постанова
від 23.11.2017 по справі 813/4139/15
ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23 листопада 2017 року справа № 813/4139/15

Львівський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого - судді Сакалоша В.М.,

за участю секретаря судового засідання Михайленко Б.С.,

представник позивача не прибув,

представник відповідача не прибув,

представник третьої особи не прибув,

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ТзОВ "Новий ринок "Торпедо" до Відділу Держгеокадастру у м. Львові Львівської області, за участю третьої особи Львівської міської ради про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії, -

В С Т А Н О В И В :

ТзОВ "Новий ринок "Торпедо" звернувся із адміністративним позовом до Відділу Держгеокадастру у м. Львові Львівської області, за участю третьої особи Львівської міської ради, з наступними позовними вимогами:

-визнати протиправними дії Відділу Держгеокадастру у м. Львові Львівської області щодо застосування у витязі з технічної документації про нормативно - грошову оцінку земельної ділянки, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна, 1 (кадастровий номер земельної ділянки 4610137200:08:009:0124) таких підвищуючих локальних коефіцієнтів впливу на місцезнаходження земельної ділянки у межах економіко - планувальної зони: - "місцезнаходження земельної ділянки в зоні пішохідної доступності зовнішнього пасажирського транспорту" та "місцезнаходження земельної ділянки в зоні регулювання забудови історико - архітектурного заповідника";

-визнати протиправними дії щодо незастосування у витязі з технічної документації про нормативно - грошову оцінку земельної ділянки, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна, 1 (кадастровий номер земельної ділянки 4610137200:08:009:0124) таких понижуючих локальних коефіцієнтів впливу на місцезнаходження земельної ділянки у межах економіко - планувальної зони:

"земельна ділянка не забезпечена централізованим водопостачанням;

"земельна ділянка не забезпечена централізованим теплопостачанням";

"земельна ділянка не забезпечена централізованим газопостачанням";

"земельна ділянка не забезпечена каналізацією";

"місцезнаходження земельної ділянки в зоні значної заболоченості з ґрунтовим живленням, що важко осушується";

"місцезнаходження земельної ділянки в санітарно - захисній зоні";

"місцезнаходження земельної ділянки в зоні обмеження забудови за ступенем забруднення атмосферного повітря";

"місцезнаходження земельної ділянки у зоні обмеження забудови за рівнем напруження електромагнітного поля";

"у зоні перевищення припустимого рівня шуму від залізниці, автодоріг, електропідстанцій та аеродромів".

-визнати протиправними дії щодо неправильного застосування у витязі з технічної документації про нормативно - грошову оцінку земельної ділянки, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна, 1 (кадастровий номер земельної ділянки 4610137200:08:009:0124) коефіцієнта функціонального використання земельної ділянки;

-визнати протиправним витяг з технічної документації про нормативно - грошову оцінку № 19-1323-0.2-5608/9-15АП від 20.04.2015 року земельної ділянки, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна, 1 (кадастровий номер земельної ділянки 4610137200:08:009:0124);

-зобов'язати відповідача надати позивачу новий витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна, 1 (кадастровий номер земельної ділянки 4610137200:08:009:0124) без врахування підвищуючих локальних коефіцієнтів та з врахуванням понижуючих локальних коефіцієнтів впливу на місцезнаходження земельної ділянки у межах економіко - планувальної зони та із застосуванням коефіцієнта функціонального використання земельної ділянки як для змішаного функціонального використання: землі комерційного використання та землі технічної інфраструктури;

-зобов'язати відповідача змінити дані про наявність або відсутність локальних факторів для земельної ділянки, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна, 1 (кадастровий номер земельної ділянки 4610137200:08:009:0124) в програмно - методичному комплексі, що використовується відповідачем для оформлення витягу з технічної документації про нормативно - грошову оцінку земельної ділянки.

Ухвалою судді від 06.07.2016 року прийнято справу до провадження. Хід розгляду справи відображений в ухвалах суду.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що не погоджується з інформацією, зазначеною у витязі з технічної документації про нормативно - грошову оцінку земельної ділянки, а саме в розділі "локальні коефіцієнти на місцезнаходження земельної ділянки у межах економіко - планувальної зони". Позивач наголошує, що відповідачем при формуванні витягу безпідставно не застосовано підвищуючі коефіцієнти впливу, водночас безпідставно застосовано цілий ряд понижуючих локальних коефіцієнтів. Крім того, позивач наголосив, що відповідачем невірно застосовано коефіцієнт функціонального використання ділянки, що вплинуло на розрахунок нормативно - грошової оцінки земельної ділянки. Враховуючи наведені аргументи, позивач просив позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.

Відповідач на заперечення позовних вимог надав суду письмові заперечення, в яких зазначив, що витяг з нормативно - грошової оцінки окремої земельної ділянки формується автоматично за допомогою програмного комплексу "Терен - Гіс", який є невід'ємною частиною технічної документації. В даній технічній документації розроблено схеми районування території міста на оціночні райони та економіко - планувальні зони, визначені базова вартість землі, показники містобудівної якості території та нормативна грошова оцінка земель міста в розрізі економіко -планувальних зон, створені бази даних та програми для комп'ютерних розрахунків нормативно - грошової оцінки земельних ділянок з врахуванням впливу локальних факторів та функціонального використання земельних ділянок на час проведення оцінки. Наявність прояву кожного з факторів для окремої земельної ділянки визначається на основі карти зон впливу локальних факторів, яка передається замовнику в цифровому вигляді разом з програмним комплексом для автоматизації визначених локальних коефіцієнтів для конкретної земельної ділянки. Внесення будь - яких змін до програмного комплексу "Терен - Гіс" не відноситься до компетенції територіального органу Держгеокадастру. Отже, враховуючи наведене, відділ Держгеокадастру у м. Львові Львівської області не має повноважень застосовувати локальні фактори та коефіцієнти впливу на земельну ділянку при винесенні витягу з технічної документації про нормативно - грошову оцінку, а тому не має повноважень видати новий витяг з технічної документації про нормативно - грошову оцінку без врахування тих чи інших локальних факторів або коефіцієнтів впливу.

Представник третьої особи - Львівської міської ради надала суду письмові заперечення, з яких вбачається, що технічна документація, на підставі якої видано оскаржуваний витяг, було затверджено ухвалою Львівської міської ради № 4250 від 25.12.2014 року. Складовою частиною "Технічної документації з нормативно - грошової оцінки земель м. Львова" є програмний комплекс "Терен - Гіс", який формує у витягу коефіцієнти та локальні фактори відповідно до "Технічної документації з нормативно - грошової оцінки земель м. Львова". Внесення змін до програмного комплексу "Терен - Гіс", який є невід'ємною частиною технічної документації, не належить до компетенції територіальних органів Держгеокадастру. Тому, вважає позовні вимоги позивача безпідставними та просить у їх задоволенні відмовити повністю.

В судове засідання представник позивача не прибув. 23.10.2017 року подав через канцелярію суду клопотання за вх. № 24136, в якому зазначив, що позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просить проводити розгляд справи за його відсутності.

Представники відповідача та третьої особи в судове засідання не прибули. Причин неявки суду не повідомили. Належним чином повідомлялися про дату, час та місце проведення судового засідання шляхом скерування на їхні адреси судової кореспонденції.

Розглянувши і дослідивши подані документи та матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступні обставини і відповідні їм правовідносини.

У 2014 році на замовлення Львівської міської ради державним підприємством "Український державний науково - дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені ОСОБА_1" було виготовлено "Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель м. Львова".

Вказана технічна документація пройшла державну землевпорядну експертизу в Державному агентстві земельних ресурсів України (висновок від 24.12.2014 року № 1792) та була затверджена ухвалою Львівської міської ради № 4250 від 25.12.2014 року.

20.04.2015 року позивач отримав у відділі Держгеокадастру у м. Львові Львівської області витяг № 19-1323-0.2-5608/9-15 АП з технічної документації про нормативно - грошову оцінку земельної ділянки.

Позивач не погоджуючись із грошовою оцінкою та іншою інформацією, зазначеною у витязі, звернувся з даним позовом до суду.

Суд при вирішенні спору у цій справі керувався наступним.

Спірні правовідносини у даній справі регулюються Конституцією України, Земельним Кодексом України, Законом України "Про оцінку землі" та іншими нормативно -правовими актами.

Правові засади проведення оцінки земель та професійної оціночної діяльності у сфері оцінки земель в Україні визначає Закон України "Про оцінку землі".

Так, статтями 18, 20, 23 цього Закону встановлено, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться: розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення - не рідше ніж один раз на 5 - 7 років; розташованих за межами населених пунктів земельних ділянок сільськогосподарського призначення - не рідше ніж один раз на 5 - 7 років, а несільськогосподарського призначення - не рідше ніж один раз на 7 - 10 років.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться юридичними особами, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою.

За результатами бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок складається технічна документація, а за результатами проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок складається звіт.

Дані про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.

Розробники технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а також звітів про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок зобов'язані безоплатно передавати копії матеріалів у Державний фонд документації із землеустрою.

Технічна документація з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок у межах населених пунктів затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою.

Разом з цим дані про нормативну грошову оцінку стосовно окремої земельної ділянки за правилами частини другої статті 20 Закону України "Про оцінку земель" оформляються як витяг з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.

Водночас відповідно до частини третьої статті 23 цього Закону витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин.

Системний аналіз вказаних норм дає підстави для висновку, що технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (а отже і функціональний коефіцієнт окремої земельної ділянки) затверджується міською радою, при цьому відповідач уповноважений видавати лише витяги з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель.

Судом встановлено, що "Технічна документація з нормативно - грошової оцінки земель м. Львова", на підставі якої видано оскаржуваний витяг, було затверджено ухвалою Львівської міської ради № 4250 від 25.12.2014 року.

Складовою частиною "Технічної документації з нормативно - грошової оцінки земель м. Львова" є програмний комплекс "Терен - Гіс", який є невід'ємною частиною технічної документації та який формує у витягу коефіцієнти та локальні фактори відповідно до затвердженої технічної документації.

В ході розгляду справи, судом було встановлено, що 26.02.2016 року рішенням Галицького районного суду м. Львова у справі № 461/6647/15-а за позовом визнано незаконною та нечинною ухвалу Львівської міської ради № 4250 від 25.12.2014 року "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Львова" з моменту її прийняття.

Вказаним рішення було встановлено, що Львівська міська рада при прийнятті ухвали від 25.12.2014 року № 4250, яка є нормативно-правовим актом, що регулює бюджетні відносини в Україні, повинна була керуватися у своїй діяльності приписами Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України, щодо її оприлюднення. Оскільки, ухвала Львівської міської ради № 4250 від 25.12.2014 року "Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель м. Львова" прийнята після 15.07.2014 року, тобто менше ніж за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, то відповідно до приписів податкового та бюджетного законодавства, ухвала не відповідає правовим актам вищої юридичної сили.

Проте, 20.04.2015 року, тобто станом на момент видачі відповідачем оскаржуваного витягу, "Технічна документація з нормативно - грошової оцінки земель м. Львова", на підставі якої видано оскаржуваний витяг, що затверджена ухвалою Львівської міської ради № 4250 від 25.12.2014 року була чинною.

Відповідно до п. 4 Положення про Управління (Відділ) Держземагентства у районі, затвердженого Наказом Мінагрополітики та продовольства № 258 від 10.05.2012 року (чинного станом на дату видачі оскаржуваного витягу), Відділ Держземагентства у районі, серед інших повноважень, надавав адміністративні послуги відповідно до законодавства.

Постановою Кабінету Міністрів України № 835 від 01.08.2011 року "Деякі питання надання Держземагентством та його територіальними органами адміністративних послуг" передбачалося, що серед безкоштовних адміністративних послуг, які надаються відділами Держземагентства у районах, є видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Таким чином, при видачі витягу про нормативну грошову оцінку відповідач у справі не приймав управлінських рішень. Отримавши заяву про видачу Витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки відповідач, використовуючи дані державної статистичної звітності форми 6-зем щодо функціонального використання тієї чи іншої земельної ділянки, та використовуючи дані "Технічної документації з нормативно - грошової оцінки земель м. Львова", формував витяг про нормативну грошову оцінку окремої земельної ділянки.

Тому, включення підвищуючих чи не включення понижуючих локальних факторів, а також застосування коефіцієнта функціонального використання земельної ділянки було проведено відповідачем при формуванні витягу на підставі "Технічної документації з нормативно - грошової оцінки земель м. Львова", затвердженої рішенням Львівської міської ради № 4250 від 25.12.2014 року та за допомогою комп'ютерної програми "Терен - Гіс", що є невід'ємним додатком до технічної документації.

Вказане на переконання суду свідчить про відсутність протиправних ознак в діях відповідача станом на дату формування оскаржуваного витягу, що має наслідком відмову у визнанні протиправними дій відповідача при формуванні витягу.

Водночас, суд наголошує, що протиправні дії, рішення чи бездіяльність органів влади не можуть породжувати жодних правомірних наслідків, відтак винесені на їхнє виконання рішення чи проведені дії є апріорі протиправними, що закономірно тягне за собою їх скасування.

Тому, враховуючи те, що рішення Львівської міської ради № 4250 від 25.12.2014 року, яким було затверджено "Технічну документацію з нормативно - грошової оцінки земель м. Львова" визнано незаконною та нечинною з моменту її прийняття рішенням Галицького районного суду м. Львова у справі № 461/6647/15-а від 26.02.2016 року, яке набрало законної сили, а оскаржуване у даній справі рішення відповідача, оформлене витягом про нормативну грошову оцінку № 19-1323-0.2-5608/9-15АП від 20.04.2015 року видане на підставі вищевказаної технічної документації, суд дійшов висновку позовні вимоги у цій частині задовольнити, а саме визнати протиправним та скасувати з моменту прийняття (з 20.04.2015 року) рішення Відділу Держгеокадастру у м. Львові Львівської області, оформлене витягом з технічної документації про нормативну грошову оцінку № 19-1323-0.2-5608/9-15АП від 20.04.2015 року.

Аналізуючи наявний у справі висновок судової інженерно - технічної експертизи, проведеної на виконання ухвали суду від 04.11.2015 року у даній справі, суд погоджується з твердженням позивача, що при розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна, 1 (кадастровий номер земельної ділянки 4610137200:08:009:0124) не було враховано таких підвищуючих локальних коефіцієнтів впливу на місцезнаходження земельної ділянки у межах економіко - планувальної зони, як її розташування в зоні пішохідної доступності зовнішнього пасажирського транспорту.

Також, висновок експертизи підтвердив те, що для вищевказаної ділянки характерні такі понижуючі локальні коефіцієнти впливу на місцезнаходження земельної ділянки у межах економіко - планувальної зони, як її розташування в зоні значної заболоченості з ґрунтовим живленням, що важко осушується та часткове розташування в санітарно - захисній зоні. Крім того, вказана ділянка не забезпечена централізованим водопостачанням, централізованим теплопостачанням, централізованим газопостачанням та не забезпечена каналізацією.

Водночас, суд звертає увагу позивача на те, що жодних правових підстав для зобов'язання відповідача видати новий витяг про нормативну грошову оцінку земельної ділянки до якого внести вищевказані підвищуючі та понижуючі локальні фактори без їх відображення в технічній документації та затвердження рішенням органу місцевого самоврядування, немає.

Більше того, на переконання суду зобов'язуючи відповідача видати позивачу новий витяг, суд втручатиметься у дискреційні повноваження суб'єкта владних повноважень.

Під дискреційними повноваженнями слід розуміти повноваження, які адміністративний орган, приймаючи рішення, може здійснювати з певною свободою розсуду.

З огляду на положення ч. 2 ст. 162 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі - КАС України), адміністративний суд не наділений повноваженнями щодо зобов'язання відповідача прийняти будь-яке рішення.

Аналогічна правова позиція підтверджується численною судовою практикою, зокрема, постановою Вищого адміністративного суду України від 21.10.2010 року № П-278/10, встановлено, що з огляду на положення Кодексу адміністративного судочинства України щодо компетенції адміністративного суду, останній не може підміняти інший орган державної влади та перебирати на себе повноваження щодо вирішення питань, які законодавством віднесені до компетенції цього органу державної влади.

Отже, адміністративний суд, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, виконуючи завдання адміністративного судочинства щодо перевірки відповідності їх прийняття (вчинення), передбаченим ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України, критеріям, не втручається та не може втручатися у дискрецію (вільний розсуд) суб'єкта владних повноважень поза межами перевірки за названими критеріями.

Таким чином, на переконання суду, вказані позовні вимоги є формою втручання в дискреційні повноваження відповідача та виходять за межі завдань адміністративного судочинства.

У зв'язку з чим, за результатами розгляду справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню частково.

Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно із ст. 5 Конституції України права і свободи людини і громадянина захищаються судом. Кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Частиною 3 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема, з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до ст.6 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси. Ніхто не може бути позбавлений права на розгляд його справи в адміністративному суді, до підсудності якого вона віднесена цим Кодексом. Відмова від права на звернення до суду є недійсною.

Частиною 1 ст.11 КАС України визначено, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Згідно з ч.2 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Враховуючи вищевикладене, повно та всебічно дослідивши наявні матеріали справи, а також норми чинного законодавства України, суд дійшов висновку позовні вимоги задовольнити частково.

Відповідно до ст.94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі пропорційно до задоволених вимог.

Керуючись ст.ст.2, 7-14, 18, 19, 69-71, 72, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В :

Адміністративний позов задовольнити частково.

Визнати незаконним та скасувати рішення Відділу Держгеокадастру у м. Львові Львівської області, оформлене витягом з технічної документації про нормативну грошову оцінку № 19-1323-0.2-5608/9-15АП від 20.04.2015 року земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна, 1 (кадастровий номер земельної ділянки 4610137200:08:009:0124) з моменту його прийняття.

Стягнути на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Новий ринок "Торпедо" (код ЄДРПОУ 37162629, місцезнаходження: 79018, м. Львів, вул. Горської, 2) з відділу Держгеокадастру у м. Львові Львівської області (код ЄДРПОУ 39949757, місцезнаходження: 79019, м. Львів, вул. Донецька, 3) за рахунок бюджетних асигнувань пропорційно до задоволених позовних вимог суму сплаченого судового збору в розмірі 18 (вісімнадцять) грн. 27 коп.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі у відповідності до ч.3 ст.160 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішення за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови виготовлений та підписаний 28 листопада 2017 року.

Суддя Сакалош В.М.

СудЛьвівський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення23.11.2017
Оприлюднено29.11.2017
Номер документу70545347
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —813/4139/15

Постанова від 23.11.2017

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Сакалош Володимир Миколайович

Ухвала від 07.11.2017

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Сакалош Володимир Миколайович

Ухвала від 06.07.2016

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Сакалош Володимир Миколайович

Ухвала від 04.11.2015

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Карп'як Оксана Орестівна

Ухвала від 06.08.2015

Адміністративне

Львівський окружний адміністративний суд

Карп'як Оксана Орестівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні