ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
27.11.2017 Справа № 6/129-09 Господарський суд Сумської області у складі судді Л.А. Костенко, секретаря судового засідання Олтушевської І.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Сумської області матеріали справи порушеної за заявою голови ліквідаційної комісії приватного підприємства "Водолій-Автотранс" Коробки П.С. про визнання банкрутом Приватного підприємства "Водолій-Автотранс" (40000 м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 6, оф. 20; код 32462746)
За участі представника ФСС України Управління виконавчої дирекції у Сумській області - Іваній Є.М.
ВСТАНОВИВ :
Ухвалою господарського суду Сумської області від 07.08.2009 р. порушено провадження у справі № 6/129-09 про банкрутство Приватного підприємства "Водолій-Автотранс", відповідно ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Постановою господарського суду Сумської області від 20.08.2009 р. боржника Приватне підприємство "Водолій-Автотранс" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру.
Ухвалою господарського суду Сумської області від 09.03.2011 р. призначено ліквідатором арбітражного керуючого Воловик Є.М.
Ліквідатором Приватного підприємства "Водолій-Автотранс" визнано вимоги Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Суми в сумі 318 грн. 62 коп.
До господарського суду надійшла заява (вх. №3330 (з) від 16.11.2017р.) Сумського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області у справі № 6/129-09 про банкрутство Приватного підприємства "Водолій-Автотранс" про заміну кредитора правонаступником.
До заяви доданий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, який залучено до матеріалів справи.
Пунктом 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - Закон) встановлено утворити Фонд соціального страхування України, реорганізувавши шляхом злитгя Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Абзацом 4 пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону встановлено припинити управління та відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та виконавчі дирекції відділень цього Фонду, що є юридичними особами, шляхом приєднання до робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України. Порядок, черговість та інші питання, пов'язані з таким приєднанням, визначаються відповідними рішеннями правління Фонду соціального страхування України.
Відповідно до пункту 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону, Фонд соціального страхування України та його робочі органи є правонаступниками Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, його виконавчої дирекції та управлінь виконавчої дирекції цього Фонду в АРК, областях, містах Києві та Севастополі, відділень в районах і містах обласного значення - Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, його виконавчої дирекції, відділень виконавчої дирекції цього Фонду в АРК, областях, містах Києві та Севастополі, виконавчих дирекцій або уповноважених представників відділень у районах та містах республіканського (АРК) та обласного значення.
Згідно з Витягом з ЄДР від 12.10.2017 р. правонаступником Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Суми Сумської області є Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області (ідентифікаційний код 41312573).
Згідно ст. 25 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що в разі вибуття однієї з сторін у спірному або встановленому рішенням господарського суду правовідношенні внаслідок реорганізації підприємства чи організації господарський суд здійснює заміну цієї сторони її правонаступником, вказуючи про це в рішенні або ухвалі. Правонаступництво можливе на будь - якій стадії судового процесу.
Таким чином, заява Управління виконавчої дирекції Сумського міського відділення Фонду соціального страхування України у Сумській області щодо заміни сторони у справі №6/129-09 є обґрунтованою і підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 25, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
1. Заяву (вх. №3330 (з) від 16.11.2017р.) Сумського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області - задовольнити.
2. Замінити кредитора у справі № 6/129-09 - Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Суми на його правонаступника - Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області (ідентифікаційний код 41312573).
3. Ухвалу направити кредитору, ліквідатору.
СУДДЯ Л.А. КОСТЕНКО
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 27.11.2017 |
Оприлюднено | 29.11.2017 |
Номер документу | 70555871 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні