Справа № 545/3458/17
У Х В А Л А
іменем України
"27" листопада 2017 р. Полтавський районний суд Полтавської області в складі:
головуючої судді Стрюк Л.І.
при секретарі Артеменко А.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Полтаві заяву представника позивача ОСОБА_1 про забезпечення позову, -
В С Т А Н О В И В :
Представник позивача звернувся до суду з заявою про забезпечення позову шляхом накладення арешту на нерухоме майно, яке належить ТОВ Лансін , а саме: виробничу будівлю - дільницю по переробці сільськогосподарської продукції, яка в цілому складається з: каналізаційно-насосної станції В2,площею 89,5 кв.м., котельні Г1,площею 207,8 кв.м., м'ясопереробного цеху Д2,Д1-2,д,д1,д2,площею 1509,2 кв.м., трансформаційної підстанції Е1, площею 65,1 кв.м., будівлі ДЕС Є1, площею 52,9 кв.м., огорожа №1, замощення ІІ, що знаходиться за адресою с.Мильці Полтавського району Полтавської області, вул. Переробників, 2а і яке зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за номером 868450853240, посилаючись на те, що він звернувся до суду з позовом про визнання недійсним договору купівлі-продажу цього майна та витребування його у відповідача, а невиконання заходів забезпечення позову може утруднити чи унеможливити виконання рішення суду.
Вивчивши заяву про забезпечення позову та матеріали позовної заяви, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню з таких підстав.
Відповідно до статті 151 ЦПК України забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Згідно з ч. 1 ст.153 ЦПК України заява про забезпечення позову розглядається судом, у провадженні якого перебуває справа, в день її надходження без повідомлення відповідача та інших осіб, які беруть участь у справі.
Згідно з ч. 2 ст.151 ЦПК України у заяві про забезпечення позову повинно бути зазначено: причини, у зв'язку з якими потрібно забезпечити позов; вид забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності; інші відомості, потрібні для забезпечення позову.
У п. 4. Постанови №9 Пленуму Верховного Суду України від 22.12.2006 року Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову роз'яснено, що розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд (суддя) має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову; з'ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне вжити заходів забезпечення позову шляхом накладення арешту на зазначене нерухоме майно ТОВ Лансін , до вирішення справи по суті, оскільки існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову.
Керуючись статтями 151, 152, 153, 209, 293 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Заяву представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про забезпечення позову - задовольнити.
Накласти арешт на нерухоме майно Товариства з обмеженою відповідальністю Лансін (код ЄДРПОУ 41319914), а саме: виробничу будівлю - дільницю по переробці сільськогосподарської продукції, яка в цілому складається з: каналізаційно-насосної станції В2,площею 89,5 кв.м., котельні Г1,площею 207,8 кв.м., м'ясопереробного цеху Д2,Д1-2,д,д1,д2,площею 1509,2 кв.м., трансформаційної підстанції Е1, площею 65,1 кв.м., будівлі ДЕС Є1, площею 52,9 кв.м., огорожа №1, замощення ІІ, що знаходиться за адресою с.Мильці Полтавського району Полтавської області, вул. Переробників, 2а і яке зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно за номером 868450853240
Відповідно ст.153 ЦПК України ухвала про забезпечення позову виконується негайно в порядку, встановленому для виконання судових рішень.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області через Полтавський районний суд Полтавської області шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний термін з дня отримання її копії.
Ухвала суду підлягає негайному виконанню. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання.
С Суддя ОСОБА_3
Суд | Полтавський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 27.11.2017 |
Оприлюднено | 29.11.2017 |
Номер документу | 70566599 |
Судочинство | Цивільне |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні