Рядок статистичного звіту 10.1
Справа № 2а/2570/4593/2011
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
07 вересня 2011 року м. Чернігів
Суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Падій В.В., перевіривши матеріали адміністративного позову Чернігівського районного центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного страхування України на випадок безробіття до ОСОБА_1 про стягнення витрат на професійне навчання,-
В С Т А Н О В И Л А:
Чернігівський районний центр зайнятості - робочий орган виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного страхування України на випадок безробіття звернувся до суду з адміністративним позовом до ОСОБА_1 про стягнення витрат на професійне навчання в розмірі 438,53 грн.
Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 106 Кодексу адміністративного судочинства України. Дану позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства, підстав для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених КАС України, немає, а тому суд вважає за необхідне відкрити провадження у справі та провести підготовку справи до судового розгляду.
Для підготовки справи до судового розгляду у позивача необхідно витребувати документи, які підтверджують повноваження заступника директора Чернігівського районного центру зайнятості щодо можливості підписання позовної заяви.
Керуючись ст. ст. 104-107, 110, 121, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
У Х В А Л И Л А:
Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом Чернігівського районного центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного страхування України на випадок безробіття до ОСОБА_1 про стягнення витрат на професійне навчання.
Витребувати у позивача документи, які підтверджують повноваження заступника директора Чернігівського районного центру зайнятості щодо можливості підписання позовної заяви.
Сторонам надіслати копію ухвали суду від 07 вересня 2011 року та інформацію про їхні процесуальні права та обов'язки.
Відповідачу запропонувати надати письмові заперечення на позов та докази, які в нього є, у п'ятиденний строк з дня отримання копії зазначеної ухвали суду.
Закінчити підготовче провадження у справі за адміністративним позовом Чернігівського районного центру зайнятості - робочого органу виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного страхування України на випадок безробіття до ОСОБА_1 про стягнення витрат на професійне навчання та призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 14 вересня 2011 року об 11:00 год., яке буде проводитись суддею Падій В.В. одноособово, в приміщенні Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Чернігів, вул. Київська, 23.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Падій В.В.
Суд | Чернігівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 07.09.2011 |
Оприлюднено | 03.12.2017 |
Номер документу | 70658840 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Чернігівський окружний адміністративний суд
Падій В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні