Ухвала
від 04.12.2017 по справі 344/16113/17
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 344/16113/17

Провадження № 2/344/4339/17

У Х В А Л А

04 грудня 2017 року м. Івано-Франківськ

Суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Татарінова О.А., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю ТрансКомСервіс плюс про встановлення нікчемності правочину, застосування наслідків його недійсності, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач подав до суду позовну заяву, оформлену в порядку встановленому ЦПК України.

Дана справа підсудна та підвідомча Івано-Франківському міському суду Івано-Франківської області.

Керуючись статтями 118, 119, 120, статтями 127, 128, 129 ЦПК України, суддя

У Х В А Л И В :

1) Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю ТрансКомСервіс плюс про встановлення нікчемності правочину, застосування наслідків його недійсності та призначити справу у відкрите судове засідання в залі засідань Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області (м. Івано-Франківськ, вул. Грюндвальська, 11) о 13 годині 10 хвилин 14 грудня 2017 року, викликавши на цей час до суду сторони (треті особи) по справі.

2) Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що відповідно до статі 10 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін (ч.1). Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, мають рівні права щодо подання доказів, їх дослідження та доведення перед судом їх переконливості (ч. 2). Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом (ч.3). Суд сприяє всебічному і повному з'ясуванню обставин справи: роз'яснює особам, які беруть участь у справі, їх права та обов'язки, попереджує про наслідки вчинення або не вчинення процесуальних дій і сприяє здійсненню їхніх прав у випадках, встановлених цим Кодексом (ч. 4).

Відповідно до частини 2 статті 27 ЦПК України особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов'язані подати усі наявні у них докази до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться - до початку розгляду справи по суті.

Відповідно до ч.ч. 8, 9 ст.130 ЦПК України за заявою однієї чи обох сторін про неможливість явки до суду проведення попереднього судового засідання може бути відкладено, якщо причини неявки буде визнано судом поважними. Проте, у разі неявки у попереднє судове засідання сторони без поважних причин або не повідомлення нею причин неявки з'ясування обставин у справі проводиться на підставі доказів, про подання яких було заявлено до або під час попереднього судового засідання. Попередити сторони про те, що відповідно до статті 131 ЦПК України несвоєчасно без поважних причин подані суду докази не приймаються.

3) Роз'яснити відповідачу, що відповідно до вимог статті 128 ЦПК України після одержання копій ухвали про відкриття провадження у справі і позовної заяви відповідач має право подати суду письмове заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують його заперечення (ч. 1). Відповідач може заперечувати проти позову, посилаючись на незаконність вимог позивача, їх необґрунтованість, відсутність у позивача права на звернення до суду або наявність перешкод для відкриття провадження у справі (ч. 2). Заперечення проти позову можуть стосуватися всіх заявлених вимог чи їх певної частини або обсягу (ч. 3).

Відповідно до частини 1 статті 123 ЦПК України відповідач має право пред'явити зустрічний позов до початку розгляду справи по суті.

4) Пропонувати відповідачу подати, в строк до попереднього судового засідання, письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

5) Копію ухвали про відкриття провадження у справі невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі.

Одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі відповідачу надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів, а третій особі - копію позовної заяви.

Ухвала може бути оскаржена лише з питання можливого недотримання судом правил підсудності - шляхом подання протягом п'яти днів апеляційної скарги через суд першої інстанції.

Суддя: О.А. Татарінова

СудІвано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Дата ухвалення рішення04.12.2017
Оприлюднено06.12.2017
Номер документу70721386
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —344/16113/17

Рішення від 26.04.2018

Цивільне

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

Татарінова О. А.

Рішення від 23.04.2018

Цивільне

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

Татарінова О. А.

Ухвала від 23.04.2018

Цивільне

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

Татарінова О. А.

Ухвала від 04.12.2017

Цивільне

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області

Татарінова О. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні