Постанова
від 06.12.2017 по справі 805/3542/17-а
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

06 грудня 2017 р. Справа № 805/3542/17

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Донецький окружний адміністративний суд у складі судді Голубової Л.Б.,

розглянувши в порядку письмового провадження в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду адміністративну справу

за позовом Головного управління ДФС у Дніпропетровській області

до товариства з обмеженою відповідальністю АРОН 2015

третя особа Кам'янська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Дніпропетровській області

про стягнення з рахунків у обслуговуючих банках та з рахунків платника у системі електронного адміністрування податку на додану вартість в розмірі 986 148,96 гривень

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю АРОН 2015 , за участі третьої особи: Кам'янської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про стягнення з рахунків у обслуговуючих банках та з рахунків платника у системі електронного адміністрування податку на додану вартість в розмірі 986 148,96 гривень.

В обґрунтування заявлених вимог позивач зазначив, що відповідач - товариство з обмеженою відповідальністю АРОН 2015 перебувало на податковому обліку в Кам'янській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області. Будучи платником податку на додану вартість відповідач станом на дату звернення до суду (15 червня 2017 року) має податковий борг у розмірі 986 148,96 гривень, який виник у результаті несплати узгоджених сум податкових зобов'язань самостійно задекларованих платником відповідно до податкових декларацій та на підставі податкових повідомлень - рішень від 16 листопада 2016 року № НОМЕР_1, 07 лютого 2017 року № НОМЕР_2, 21 лютого 2017 року № НОМЕР_3, № НОМЕР_4 та від 23 лютого 2017 року № НОМЕР_5 які направлялися на адресу ТОВ АРОН 2015 . Зазначені податкові повідомлення - рішення відповідачем не оскаржувались.

З метою погашення податкового боргу державною податковою інспекцією у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області винесла податкову вимогу форми Ю від 22 вересня 2016 року № 3097-17. Вимога була отримана уповноваженою особою товариства з обмеженою відповідальністю АРОН 2015 про що свідчить підпис на повідомленні про вручення поштового відправлення.

Відповідачем порушено ст. 67 Конституції України та ст. 16 Податкового кодексу України. Проте, вжиті заходи не привели до погашення податкового боргу. Проте, вжиті заходи не привели до погашення податкового боргу. Посилаючись на вимоги п. 95.3 статті 95 Податкового кодексу України, позивач просив суд стягнути з відповідача кошти з рахунків у обслуговуючих банках та з рахунків платника у системі електронного адміністрування податку на додану вартість в розмірі 986 148,96 гривень.

Представник позивача через канцелярію суду надав клопотання про розгляд справи без участі.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся судом належним чином, причин неявки суду не повідомив. Заяв про відкладення розгляду справи або про розгляд справи за його відсутності суду не надав.

Представник третьої особи в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся судом належним чином, причин неявки суду не повідомив. Заяв про відкладення розгляду справи або про розгляд справи за його відсутності суду не надав.

З урахуванням викладеного суд дійшов висновку про можливість розгляду справи в письмовому провадженні у відповідності до приписів ч. 6 ст. 128 КАС України.

Дослідивши наявні в матеріалах справи докази, суд,-

ВСТАНОВИВ:

Відповідач - товариство з обмеженою відповідальністю АРОН 2015 , є юридичною особою та зареєстрований у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за кодом 40152139, що підтверджується безкоштовним витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (а.с. 83-85), перебуває на обліку в Бахмутській об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області як платник податків про що зазначено в безкоштовному витягу з Єдиного державно реєстру юридичних осіб, фізичних - осіб підприємців та громадських формувань (а.с. 84 зв. бік).

Пунктом 20.1.19 статті 20 Податкового кодексу України визначено, що контролюючі органи, зокрема, мають право застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплати єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб'єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.

Таким чином, позивач - Головне управління ДФС у Дніпропетровській області є органом державної влади, уповноваженим здійснювати функцію контролю за визначенням та сплатою платником податків, повноваження якого на звернення до суду із позовом про стягнення податкового боргу прямо визначені законодавством України.

Облік платників податків і зборів (обов'язкових платежів) здійснюється органами державної податкової служби та іншими державними органами відповідно до законодавства.

Як передбачено ст. 67 Конституції України та п. п. 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Відповідно до пункту 54.1 статті 54 Податкового кодексу України, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

Пунктом 56.11 статті 56 Податкового кодексу України передбачено, що не підлягає оскарженню податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків.

Статтею 49 Податкового кодексу України передбачено, що податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків.

Порядок та строки сплати податкових зобов'язань з податку на додану вартість визначені розділом V Податкового кодексу України.

Пунктом 202.1 статті 202 Податкового кодексу України звітним (податковим) періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених цим Кодексом, календарний квартал, з урахуванням таких особливостей:

а) якщо особа реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, першим звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем першого повного календарного місяця;

б) якщо податкова реєстрація особи анулюється в інший день, ніж останній день календарного місяця, то останнім звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається з першого дня такого місяця та закінчується днем такого анулювання.

Відповідно до вимог статті 203 Кодексу податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Сума податкового зобов'язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.

Відповідачем 27 вересня 2016 року подано до податкової інспекції уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за липень 2016 року, в якій відповідач у рядку 18 декларації (різниця між сумою податкового зобов'язання та сумою податкового кредиту) визначив різницю до сплати в розмірі 35 005,00 гривень з податку на додану вартість та суму штрафу в розмірі 1 050,00 гривень, яка нарахована платником самостійно у зв'язку з виправленням помилки (а.с. 27).

Відповідачем 20 вересня 2016 року подано до податкової інспекції декларацію з податку на додану вартість за серпень 2016 року, в якій відповідач у рядку 18 декларації визначив до сплати суму податкових зобов'язань, які сплачуються до державного бюджету з податку на додану вартість в розмірі 5 792,00 гривень (а.с. 28).

Відповідачем 14 жовтня 2016 року подано до податкової інспекції декларацію з податку на додану вартість за вересень 2016 року, в якій відповідач у рядку 18 декларації визначив до сплати суму податкових зобов'язань, які сплачуються до державного бюджету з податку на додану вартість в розмірі 4 269,00 гривень (а.с. 29).

Відповідачем 18 листопада 2016 року подано до податкової інспекції декларацію з податку на додану вартість за жовтень 2016 року, в якій відповідач у рядку 18 декларації визначив до сплати суму податкових зобов'язань, які сплачуються до державного бюджету з податку на додану вартість в розмірі 623,00 гривень (а.с. 30).

Відповідачем 01 грудня 2016 року подано до податкової інспекції декларацію з податку на додану вартість за листопад 2016 року, в якій відповідач у рядку 18 декларації визначив до сплати суму податкових зобов'язань, які сплачуються до державного бюджету з податку на додану вартість в розмірі 219 221,00 гривень (а.с. 31).

Згідно з пунктом 57.3 статті 57 Податкового кодексу України, у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

Державною податковою інспекцією у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області проведено перевірку ТОВ АРОН 2015 , за наслідками якої складено акт від 01 листопада 2016 року № 3894/04-62-12-01/40152139 про результати камеральної перевірки граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних з податку на додану вартість ТОВ АРОН 2015 (код ЄДРПОУ 40152139). Перевіркою встановлено порушення вимог абз. 11 п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, а саме реєстрацію податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН, по яким має бути здійснена реєстрація протягом 15 календарних днів, наступних за датою виникнення податкових зобов'язань, відображених у відповідних податкових накладних та/або розрахунках коригування (а.с. 23).

На підставі акту перевірки контролюючим органом прийнято податкове повідомлення - рішення від 16 листопада 2016 року № НОМЕР_1 яким до ТОВ АРОН 2015 застосовано штраф за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних на 39 днів на суму ПДВ 7 166,67 гривень в розмірі 20% у сумі 1 433,33 гривень, (а.с. 24), яке направлено на адресу відповідача рекомендованим листом з повідомленням та отримано уповноваженим представником ТОВ АРОН 2015 , що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення (а.с. 24 зв.бік).

Державною податковою інспекцією у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області проведено перевірку ТОВ АРОН 2015 , за наслідками якої складено акт від 20 грудня 2016 року № 4586/04-62-12-01/40152139 про результати камеральної перевірки даних, задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість за жовтень 2016 року. Перевіркою встановлено порушення п. 198.6 ст. 198 Податкового кодексу України, а саме платником неправомірно включено до податкового кредиту накладні, що зареєстровані з порушенням терміну реєстрації. Дані камеральної перевірки свідчать про заниження суми, що за результатами звітного (податкового) періоду підлягає сплаті до бюджету (а.с. 19-20).

На підставі акту перевірки контролюючим органом прийнято податкове повідомлення - рішення від 07 лютого 2017 року № НОМЕР_2 яким збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість у розмірі 183 178,00 гривень та застосовано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 45 794,50 гривень (а.с. 21), яке направлено на адресу відповідача рекомендованим листом з повідомленням та повернуто за зворотною адресою (а.с. 21 зв.бік).

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області проведено перевірку ТОВ АРОН 2015 , за наслідками якої складено акт від 03 лютого 2017 року № 61/10/04-03-12-01-33/40152139 про результати камеральної перевірки ТОВ АРОН 2015 , (код ЄДРПОУ 40152139) з питання своєчасності подання податкової декларації з податку на додану вартість за грудень 2016 року. Перевіркою встановлено порушення вимог п. 49.2, п.п. 49.18.1 п. 49.18 ст. 49 глави 2 розділу ІІ та ст. 202 розділу V Податкового кодексу України, в частині неподання декларації з податку на додану вартість за грудень 2016 року (а.с. 9).

На підставі акту перевірки контролюючим органом прийнято податкове повідомлення - рішення від 21 лютого 2017 року № НОМЕР_3 яким до ТОВ АРОН 2015 застосовано штрафні (фінансові) санкції (штрафи) у сумі 170,00 гривень (а.с. 10), яке направлено на адресу відповідача рекомендованим листом з повідомленням та повернуто у зв'язку з закінченням терміну зберігання (а.с. 10 зв.бік).

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області проведено перевірку ТОВ АРОН 2015 , за наслідками якої складено акт від 03 лютого 2017 року № 59/8/04-03-12-01-33/40152139 про результати камеральної перевірки даних, задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість ТОВ АРОН 2015 , (код ЄДРПОУ 40152139) за листопад 2016 року. Перевіркою встановлено порушення вимог ст. 185, п. 187.1 ст. 187, п. 201.10 ст. 201, розділу V Податкового кодексу України, суб'єктом господарювання ТОВ АРОН 2015 неправомірно занижено податкові зобов'язання в податковій декларації з податку на додану вартість за листопад 2016 року на суму ПДВ у розмірі 334 512,00 гривень та занижено суму податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню за підсумками потосного звітного (податкового) періоду з урахуванням залишку від'ємного значення попереднього звітного (податкового) періоду та сплачується до державного бюджету (р. 18.1) в розмірі 334 512,00 гривень (а.с. 13).

На підставі акту перевірки контролюючим органом прийнято податкове повідомлення - рішення від 21 лютого 2017 року № НОМЕР_4 яким збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість у розмірі 334 512,00 гривень та застосовано штрафні (фінансові) санкції у розмірі 167 256,00 гривень (а.с. 14), яке направлено на адресу відповідача рекомендованим листом з повідомленням та повернуто за зворотною адресою (а.с. 14 зв.бік).

Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області проведено перевірку ТОВ АРОН 2015 , за наслідками якої складено акт від 03 лютого 2017 року № 60/9/04-03-12-01-33/40152139 про результати камеральної перевірки ТОВ АРОН 2015 , (код ЄДРПОУ 40152139) з питання своєчасності реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних складених за липень 2016 року. Перевіркою встановлено порушення п. 201.10, ст. 201 розділу V Податкового кодексу України в редакції, що діяла станом на 01.01.2017 року, суб'єктом господарювання порушено граничні строки реєстрації по 1 (одній) податковій накладній в Єдиному реєстрі податкових накладних, складеній за липень 2016 року на загальну суму податку на додану вартість 7 166,67 гривень (а.с. 16).

На підставі акту перевірки контролюючим органом прийнято податкове повідомлення - рішення від 23 лютого 2017 року № НОМЕР_5 яким до ТОВ АРОН 2015 застосовано штраф за затримку реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних на 24 дні на суму ПДВ 7 166,67 гривень в розмірі 20% у сумі 1 433,33 гривень, (а.с. 17), яке направлено на адресу відповідача рекомендованим листом з повідомленням та повернуто за зворотною адресою (а.с. 17 зв.бік).

Позивач надав клопотання у якому зазначив, що станом на 15 листопада 2017 року податкові повідомлення - рішення № НОМЕР_3 від 21 лютого 2017 року, № НОМЕР_4 від 21 лютого 2017 року, № НОМЕР_5 від 23 лютого 2017 року, № НОМЕР_2 від 07 лютого 2017 року та № НОМЕР_1 від 16 листопада 2016 року на підставі яких виникла заборгованість з податку на додану вартість, відповідачем не оскаржувались (а.с. 50).

Документи, які свідчать про оскарження або сплату відповідачем податкових зобов'язань та штрафних санкцій, нарахованих податковими повідомленнями-рішеннями, в матеріалах справи відсутні.

Крім того, ТОВ АРОН 2015 відповідно до п.п. 129 ст. 129 Податкового кодексу України нараховано пеню у розмірі 7 756,71 гривень та 13 395,14 гривень, що підтверджується зворотнім боком інтегрованої картки (а.с. 26, 72).

Таким чином, загальна сума податкового боргу відповідача з податку на додану вартість, яка підлягає стягненню становить 986 148,96 гривень, що підтверджується зворотнім боком інтегрованої картки з податку на додану вартість (а.с. 26, 72).

Згідно з п. 57.1 ст. 57 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до п. п. 14.1.175. п. 14.1 статті 14 Податкового кодексу України податковим боргом є сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.

Відповідно до п. 59.1 ст. 59 Податкового кодексу України у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Пунктом 59.5 статті 59 ПК України встановлено, що у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення. У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).

Згідно з пунктом 95.1. статті 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Пунктом 95.3 статті 95 Податкового кодексу України передбачено, що стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Відповідно до пункту 95.2. статті 95 Податкового кодексу України стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги.

Державною податковою інспекцією у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області сформовано податкову вимогу форми Ю від 22 вересня 2016 року № 3097-17, яка надіслана на адресу відповідача рекомендованим листом з повідомленням та отримана уповноваженою особою товариства з обмеженою відповідальністю АРОН 2015 про що свідчить підпис на повідомленні про вручення поштового відправлення (а.с. 8).

З матеріалів справи вбачається, що відповідачем не вжиті заходи з самостійного погашення податкового боргу.

Строки добровільної сплати узгоджених податкових зобов'язань сплинули, заходи, прийняті податковим органом щодо стягнення податкових зобов'язань, не призвели до їх погашення.

Отже, наявними в матеріалах справи документами підтверджено правомірність визначення позивачем суми податкового боргу відповідача та наявність підстав для стягнення зазначеної суми боргу в судовому порядку.

Відповідно до ст. 67 Конституції України та ст. 16 Податкового кодексу України, підприємство зобов'язано своєчасно та у повному обсязі сплачувати до бюджетів належні суми податків та зборів (обов'язкових платежів), однак вказані зобов'язання відповідач не виконав.

Пунктом 95.3 статті 95 Податкового кодексу України передбачено, що стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

З огляду на викладене вище, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення заявлених позивачем вимог у повному обсязі.

Відповідно до частини 4 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

Враховуючи наведене та керуючись положеннями Податкового кодексу України та статтями 2, 7-12, 69-72, 87-98, 122-163, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Позовні вимоги Головного управління ДФС у Дніпропетровській області до товариства з обмеженою відповідальністю АРОН 2015 , за участі третьої особи: Кам'янської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про стягнення з рахунків у обслуговуючих банках та з рахунків платника у системі електронного адміністрування податку на додану вартість в розмірі 986 148,96 гривень - задовольнити повністю.

Стягнути з рахунків товариства з обмеженою відповідальністю АРОН 2015 (код ЄДРПОУ 40152139) у обслуговуючих банківських установах кошти в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість в розмірі 986 148 (дев'ятсот вісімдесят шість тисяч сто сорок вісім) гривень 96 копійок.

Постанова прийнята в нарадчій кімнаті 06 грудня 2017 року.

Постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Суддя Голубова Л.Б.

СудДонецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення06.12.2017
Оприлюднено13.12.2017
Номер документу70828440
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —805/3542/17-а

Ухвала від 07.05.2019

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Арестова Л.В.

Постанова від 06.12.2017

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Голубова Л.Б.

Ухвала від 16.11.2017

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Голубова Л.Б.

Ухвала від 03.11.2017

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Голубова Л.Б.

Ухвала від 13.10.2017

Адміністративне

Донецький окружний адміністративний суд

Голубова Л.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні