2/130/1247/2017
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12.12.2017 р. м. Жмеринка
Жмеринський міськрайонний суду Вінницької області в складі:
головуючого судді Заярного А.М.,
за участі: секретаря Буга Р.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Жмеринці цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Телелинецької сільської ради Жмеринського району Вінницької області про визначення додаткового строку для подання в нотаріальну контору заяви про прийняття спадщини, -
ВСТАНОВИВ:
09.11.2017 ухвалою судді Жмеринського міськрайонного суду у зазначеній справі відкрито провадження. Ухвалою суду позивача зобов'язано надати в судове засідання для огляду оригінали документів, які вказані в додатках до позовної заяви.
Позивач належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи 12.12.2017 в судове засідання не з'явилась, подавши заздалегідь заяву про розгляд справи у її відсутність.
Представник відповідача за викликом суду в судове засідання не з'явився, надав заяву про розгляд справи у відсутність представника.
Як зазначено у ч. 4 ст. 10 ЦПК України, суд сприяє всебічному і повному з'ясуванню обставин справи: роз'яснює особам, які беруть участь у справі, їх права та обов'язки, попереджує про наслідки вчинення або невчинення процесуальних дій і сприяє здійсненню їхніх прав у випадках, встановлених цим Кодексом.
Нормами ст. 10, 11 ЦПК України закріплено такі принципи цивільного судочинства, як змагальність сторін та диспозитивність цивільного судочинства, які полягають в тому, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Згідно із ст. 60 ЦПК України - кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених статтею 61 цього Кодексу; докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі; доказуванню підлягають обставини, які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, виникає спір; доказування не може ґрунтуватись на припущеннях.
Суд вважає, що розгляд справи слід відкласти а явку позивача та/або його представника в судове засідання слід визнати обов'язковою, для з'ясування обставин, які можуть бути відомі тільки позивачу, що має істотне значення для розгляду справи. За загальними правилами здійснення цивільного судочинства, виходячи із принципу змагальності (ст. 10 ЦПК України), суд позбавлений можливості з власної ініціативи збирати докази.
Керуючись ст.ст. 169, 209, 210 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Явку позивача ОСОБА_1 та/або представника позивача в наступне судове засідання слід визнати обов'язковою.
У разі неявки в судове засідання позивача та/або представника позивача, справа буде вирішена на підставі наявних доказів.
Розгляд справи відкласти на 07 лютого 2018 року до 13-30 год..
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Жмеринського
міськрайонного суду ОСОБА_2
Суд | Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2017 |
Оприлюднено | 15.12.2017 |
Номер документу | 70898474 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
Заярний А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні