Ухвала
від 12.12.2017 по справі 803/1441/17
ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про внесення виправлень у судове рішення

12 грудня 2017 року Справа № 803/1441/17

Волинський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого-судді Плахтій Н.Б.,

розглянувши в порядку письмового провадження в місті Луцьку питання про виправлення описки в судовому рішенні в адміністративній справі за позовом Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації до Товариства з обмеженою відповідальністю Фондтранс , третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, ОСОБА_1 екологічна інспекція у Волинській області про анулювання дозволу,

ВСТАНОВИВ:

Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації звернулося з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю Фондтранс , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача ОСОБА_1 екологічна інспекція у Волинській області про анулювання дозволу на спеціальне водокористування від 28.12.2016 №339.

Ухвалою суду від 23 листопада 2017 року позовну заяву залишено без розгляду на підставі статті 100 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвалою судді Волинського окружного адміністративного суду від 11 грудня 2017 року позивачу повернуто судовий збір.

У вищезазначеній ухвалі судді допущено технічну описку у зазначенні платіжного документа про сплату судового збору, а саме: замість платіжного доручення вказано квитанцію.

Відповідно до частини першої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Частиною другою статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

У відповідності до частини другої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України судом визнано за можливе вирішити питання про виправлення описки в судовому рішенні в порядку письмового провадження без виклику осіб, які беруть участь в справі, та без фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Таким чином, оскільки в ухвалі судді про повернення судового збору допущено технічну описку, а саме: невірно зазначено платіжний документ про сплату судового збору -квитанцію від 24 жовтня 2017 року №376, у той час як платіжним документом є платіжне доручення від 24 жовтня 2017 року №376, суд дійшов висновку про необхідність виправлення описки у вказаній ухвалі судді.

Керуючись статтею 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Виправити допущену описку в ухвалі судді від 11 грудня 2017 року про повернення судового збору в адміністративній справі №803/1441/17.

Перший абзац резолютивної частини ухвали судді від 11 грудня 2017 читати в такій редакції: Повернути Управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації (43027, Волинська область, місто Луцьк, майдан Київський, 9, код ЄДРПОУ 38740786) судовий збір у розмірі 1600,00 грн. (одна тисяча шістсот грн. 00 коп.), сплачений відповідно до платіжного доручення від 24 жовтня 2017 року №376.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.

ОСОБА_2Плахтій

СудВолинський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення12.12.2017
Оприлюднено14.12.2017
Номер документу70947739
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —803/1441/17

Ухвала від 12.12.2017

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Плахтій Наталія Борисівна

Ухвала від 11.12.2017

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Плахтій Наталія Борисівна

Ухвала від 23.11.2017

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Плахтій Наталія Борисівна

Ухвала від 13.11.2017

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Плахтій Наталія Борисівна

Ухвала від 30.10.2017

Адміністративне

Волинський окружний адміністративний суд

Плахтій Наталія Борисівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні