ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
08 грудня 2017 р. справа 804/8212/17
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Барановський Р.А., перевіривши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "АЛВІР ПЛЮС" до Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень (вх.№54608ід 06.12.17), -
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛВІР ПЛЮС" (далі-ТОВ "АЛВІР ПЛЮС", позивач) звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Головного управління ДФС у Дніпропетровській області із позовними вимогами щодо:
визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Дніпропетровській області №0001114000 від 19.07.2017р.
визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Головного управління ДФС у Дніпропетровській області №0001124000 від 19.07.2017р.
Так, відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя після одержання позовної заяви, серед іншого, з'ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Перевіривши позовну заяву на відповідність вимогам ст. ст. 105-107 Кодексу адміністративного судочинства України, суд доходить висновку, що вона подана з порушенням вимог закону, оскільки у поданій до суду позовній заяві ТОВ "АЛВІР ПЛЮС" всупереч вимогам ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України не зазначено у повному обсязі реквізитів упоноваженої за довіреністю на представництво інтересів ТОВ "АЛВІР ПЛЮС" особи (ОСОБА_1).
Згідно із приписами ст. 104 та ст. 105 Кодексу адміністративного судочинства України, позов пред'являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції.
Згідно із пунктом 6 частини першої статті 3 Кодексу адміністративного судочинства України: адміністративний позов - звернення до адміністративного суду про захист прав, свобод та інтересів у публічно-правових відносинах.
Адміністративний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви особисто позивачем або його представником та може містити вимоги про скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень.
Статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено вимоги до позовної заяви.
Відповідно до ч. 4 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява підписується позивачем або його представником.
При цьому у відповідності до положень ч.5 ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, у разі якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Подана в інтересах ТОВ "АЛВІР ПЛЮС" позовна в порушення вищезазначених вимог закону не містить у повному обсязі встановлених вищезазначеною нормою реквізитів упоноваженої за довіреністю на представництво інтересів ТОВ "АЛВІР ПЛЮС" особи (ОСОБА_1), а саме: відсутня поштова та електронна адреса (щодо відсутності якої у позовній заяві не зазначено) даного представника.
Вищенаведені обставини вказують на невідповідність позовної заяви вимогам встановленим ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, а тому згідно з ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України вона підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку для усунення вказаних недоліків.
Таким чином, вищенаведені недоліки позовної заяви ТОВ "АЛВІР ПЛЮС" можуть бути усунені шляхом надання до суду позовної заяви, оформленої у відповідності до вимог, передбачених статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України із зазначенням у повному обсязі реквізитів упоноваженої за довіреністю на представництво інтересів ТОВ "АЛВІР ПЛЮС" особи (ОСОБА_1), а саме: поштова та електронна адреса (щодо відсутності якої у позовній заяві не зазначено) зазначеного представника, із наданням примірників позовної заяви у новій редкації у відповідності до кількості осіб, що беруть участь у справі.
Враховуючи вищевикладені обставини, суд дійшов висновку, що дана позовна заява не відповідає вимогам ст. ст. 105-107 Кодексу адміністративного судочинства України.
У відповідності до частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
На підставі викладеного, керуючись ст. 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "АЛВІР ПЛЮС" до Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень - залишити без руху.
Встановити позивачу термін для усунення недоліків позовної заяви протягом десяти днів з дня отримання копії цієї ухвали шляхом надання до суду позовної заяви, оформленої у відповідності до вимог, передбачених статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України із зазначенням у повному обсязі реквізитів упоноваженої за довіреністю на представництво інтересів ТОВ "АЛВІР ПЛЮС" особи (ОСОБА_1), а саме: поштова та електронна адреса (щодо відсутності якої у позовній заяві не зазначено) зазначеного представника, із наданням примірників позовної заяви у новій редкації у відповідності до кількості осіб, що беруть участь у справі.
Копію даної ухвали направити особі, що звернулася з позовною заявою.
Ухвала суду набирає законної сили та може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду в порядку та строки, передбачені статтями 186 та 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Р.А. Барановський
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2017 |
Оприлюднено | 15.12.2017 |
Номер документу | 70995347 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Барановський Роман Анатолійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Барановський Роман Анатолійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Барановський Роман Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні