Комсомольський міський суд Полтавської області
м. Комсомольськ, вул. Гірників, 17, 39800, (05348) 2-21-82
Справа № 2- 1997/10
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 листопада 2010 року Комсомольський міський суд
Полтавської області
в складі: головуючого судді Бутенко С.Б.
при секретарі Смірновій М.В.
за участю позивачки ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Комсомольську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,
в с т а н о в и в:
23 липня 2010 року позивачка звернулась до суду із зазначеним позовом, в якому просила про стягнення з відповідача аліментів на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частки з усіх видів заробітку (доходу) щомісячно, починаючи з дня подачі позовної заяви до повноліття дитини.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала повністю та посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві, просила про його задоволення.
Відповідач позов визнав повністю, обставини, викладені в позовній заяві, не заперечував, клопотання про дослідження доказів по справі не заявляв.
Відповідно до ч. 4 ст. 130, ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову, суд за наявності для того законних підстав в попередньому судовому засіданні ухвалює рішення про задоволення позову.
Судом встановлено, що сторони є батьками ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Відповідно до ст. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов'язані утримувати дітей до досягнення ними повноліття. Згідно з ч. 1 ст. 181 Сімейного кодексу України, за рішенням суду кошти на утримання дітей (аліменти) присуджуються у частці від доходу їх матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.
Відповідач інших утриманців не має, стягнення по виконавчих документах з нього не провадиться.
Оскільки визнання відповідачем позову не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити у попередньому судовому засіданні.
Виходячи із інтересів неповнолітньої дитини, враховуючи стан здоров`я та матеріальне становище дитини та відповідача, суд присуджує аліменти в розмірі 1/4 частки з усіх видів заробітку (доходу) відповідача щомісячно, проте за жодних обставин розмір аліментів не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (ч. 2 ст. 182 Сімейного кодексу України).
Відповідно до ст. 191 Сімейного кодексу України, суд присуджує аліменти від дня пред'явлення позову.
Згідно з ст. 88 ЦПК України судові витрати по справі суд покладає на відповідача.
З урахуванням викладеного та керуючись ст.ст. 180-182, ст. 183 ч. 1, ст. 191 Сімейного кодексу України, ст.ст. 213-215, п. 1 ч. 1 ст. 367, ч. 4 ст. 130, ст. 88 ч. 3, ст.ст. 223, 294 ЦПК України, суд,
р і ш и в:
Позов ОСОБА_1 задовольнити повністю.
Стягувати з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частки заробітку (доходу), але не менше встановленого законодавством мінімуму, щомісячно, починаючи з 23 липня 2010 року до досягнення дитиною повноліття.
Стягти з ОСОБА_2 в дохід держави судовий збір в розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 120 грн.
Рішення у частині стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць допустити до негайного виконання.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до апеляційного суду Полтавської області через Комсомольський міський суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Суддя підпис ОСОБА_4
З оригіналом вірно. Суддя С.Б. Бутенко
Суд | Комсомольський міський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 17.11.2010 |
Оприлюднено | 18.12.2017 |
Номер документу | 71050877 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Комсомольський міський суд Полтавської області
Бутенко С. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні