Справа № 263/16129/17
Провадження № 2/263/3323/2017
У Х В А Л А
про відкриття провадження
26 грудня 2017 року м. Маріуполь
Суддя Жовтневого районного суду м.Маріуполя Донецької області ОСОБА_1, розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди внаслідок ДТП, -
ВСТАНОВИВ:
До суду з вказаним позовом звернувся ОСОБА_2 до ОСОБА_3, з урахуванням уточнених позовних вимог просить суд стягнути з відповідача ОСОБА_3, 07.06.1991року народження, на користь ОСОБА_2 олександра Петровича, ІНФОРМАЦІЯ_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) матеріальну шкоду заподіяну внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у розмірі 1586 гривень, моральну шкоду у розмірі 10000 гривень, а також судові витрати у розмірі 5760 гривень.
Позов подано до 15 грудня 2017 року (до набрання чинності Закону України №2147-VІІІ від 3 жовтня 2017 року, надалі Закону №2147-VІІІ).
Ухвалою суду від 11.12.2017 року позовну заяву було залишено без руху, для усунення недоліків.
22.12.2017 року на адресу суду надійшла заява позиваач про усунення недоліків.
Таким чином, зміст та форма позовної заяви та доданих до неї документів відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України (до внесення змін Законом №2147-VІІІ.).
Заяв та клопотань від позивача разом з позовною заявою до суду не надходило.
Відповідно до п.11 розділу ХІІІ „Перехідні положення ЦПК України (у редакції Закону №2147-VІІІ) заяви і скарги, подані до набрання чинності цією редакцією Кодексу, провадження за якими не відкрито на момент набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цієї редакції Кодексу. Такі заяви чи скарги не можуть бути залишені без руху, повернуті або передані за підсудністю, щодо них не може бути прийнято рішення про відмову у прийнятті чи відмову у відкритті провадження за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу, якщо вони подані з додержанням відповідних вимог процесуального закону, які діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу;
Керуючись ст. 187, п. 11 розділу ХІІІ „Перехідні положення ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі та розгляд проводити за правилами загального позовного провадження
Призначити підготовче судове засідання по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди внаслідок ДТП в приміщенні Жовтневого районного суду м.Маріуполя Донецької області за адресою: Донецька область, м.Маріуполь, проспект Металургів, 31 на 10 годин 00 хвилин 31 січня 2018 року.
Ухвалу про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи, відповідачу надіслати також копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів .
Про розгляд справи у підготовчому судовому засіданні повідомити позивача та відповідача.
Позивачу в п'ятиденний строк надати суду:
- з дня отримання даної ухвали документи та інші докази, не подані разом з позовом та не надіслані відповідачу, а також докази про надіслання їх відповідачу;
- письмові запитання (в разі їх наявності у позивача) в кількості не більше десяти, адресовані відповідачу, про обставини, що мають значення для справи;
- попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи;
- власне письмове підтвердження того, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
- власне письмове зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до позовної заяви та надісланих до суду після отримання даної ухвали суду.
Відповідачам подати суду в 15-денний строк з дня вручення даної ухвали про відкриття провадження у справі у порядку та відповідно до вимог ст. 178 ЦПК України відзив з викладенням заперечень проти позову, докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем, та документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів позивачу.
Розяснити відповідачам право відповідно до ч. 1 ст. 93 ЦПК України поставити у відзиві (в першій заяві по суті справи) не більше десяти запитань позивачу про обставини, що мають значення для справи.
Роз'яснити відповідачам право пред'явити зустрічний позов у строк для подання відзиву відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин відповідно до ч. 8 ст. 178 ЦПК України суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Роз'яснити сторонам, що вони відповідно до ст. 212 ЦПК України мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud0519/.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецькоїї області через суд першої інстанції виключно в частині відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності. Апеляційна скарга на рішення суду подається на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції (ст.ст.354, 355 ЦПК України). До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу ( п.15 Розділу ХII ;Перехідні положення" ЦПК України ).
Суддя: ОСОБА_1
Суд | Жовтневий районний суд м.Маріуполя |
Дата ухвалення рішення | 26.12.2017 |
Оприлюднено | 28.12.2017 |
Номер документу | 71264869 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовтневий районний суд м.Маріуполя
Скрипниченко Т. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні