Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
Справа № 674/1756/17
Провадження № 2/674/200/18
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
03 січня 2018 р. м. Дунаївці
Суддя Дунаєвецького районного суду Хмельницької області Артемчук В. М. , перевіривши відповідність вимогам ст.ст. 19, 27-30, 175, 177 ЦПК України позовної заяви ОСОБА_1 (с.Криничани Дунаєвецького району Хмельницької області), ОСОБА_2 (с.Криничани Дунаєвецького району Хмельницької області) до Смотрицької селищної ради Дунаєвецького району Хмельницької області (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8 Дунаєвецького району Хмельницької області), треті особи: головне управління Держземагенства у Хмельницькій області (м.Хмельницький вул.Інститутська, 4/1), Дунаєвецька районна державна адміністрація Хмельницької області (м.Дунаївці вул.1-го Травня, 1) про визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку та визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом (ціна позову 53645,63 грн.),
В С Т А Н О В И В:
27 грудня 2017 року позивачі ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулися до суду з позовом до Смотрицької селищної ради Дунаєвецького району Хмельницької області, треті особи: головне управління Держземагенства у Хмельницькій області, Дунаєвецька районна державна адміністрація Хмельницької області про визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку та визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом (ціна позову 53645,63 грн.).
Позовна заява відповідає вимогам цивільного процесуального законодавства щодо форми та змісту. Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження не встановлено. Заява підсудна Дунаєвецькому районному суду Хмельницької області та підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Позовна заява підлягає розгляду за правилами загального позовного провадження.
Відповідно до вимог ст. 189 ЦПК України, з метою остаточного визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення можливих відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті, необхідно провести підготовче провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 187, 189 ЦПК України, -
П О С Т А Н О В И В:
Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити позовне провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 (с.Криничани Дунаєвецького району Хмельницької області), ОСОБА_2 (с.Криничани Дунаєвецького району Хмельницької області) до Смотрицької селищної ради Дунаєвецького району Хмельницької області (смт.Смотрич вул.Героїв Небесної сотні,8 Дунаєвецького району Хмельницької області), треті особи: головне управління Держземагенства у Хмельницькій області (м.Хмельницький вул.Інститутська, 4/1), Дунаєвецька районна державна адміністрація Хмельницької області (м.Дунаївці вул.1-го Травня, 1) про визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку та визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом (ціна позову 53645,63 грн.), яку розглядати за правилами загального позовного провадження.
Підготовче засідання призначити на 26.01.2018 року об 16:00 год..
В підготовче засідання викликати учасників справи.
Ухвалу про відкриття провадження у справі надіслати учасникам справи.
Одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі відповідачу та третім особам надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Роз'яснити позивачу, що докази подаються разом з позовною заявою. Позивач має право збільшити або зменшити розмір позовних вимог, змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви до закінчення підготовчого засідання, а також надати суду докази направлення копії такої заяви та доданих до неї документів іншим учасникам справи. У разі неподання таких доказів суд не приймає до розгляду та повертає заявнику відповідну заяву.
Роз'яснити відповідачу, у разі заперечення проти позову, право на подачу відзиву на позовну заяву протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі та в цей же строк право на подачу зустрічного позову, який має відповідати вимогам ст.ст.175, 177 ЦПК України. Відзив має бути оформлений з дотриманням вимог ч.2,3 ст.178 ЦПК України та копія відзиву і доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. До відзиву додаються докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем та документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений строк, без поважних причини, розгляд справи буде здійснюватися за наявними матеріалами.
Докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причини, що не залежали від неї.
У разі неможливості подати докази самостійно, клопотання про витребування доказів судом подається разом з позовною заявою позивачем та разом з відзивом на позовну заяву відповідачем з дотриманням вимог ч.2 ст.84 ЦПК України.
Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним.
Учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання позивачем повинно бути подане разом з поданням позовної заяви, а відповідачем, третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - разом з поданням відзиву або письмових пояснень третьої особи.
Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причини, що не залежали від неї.
Роз'яснити третій особі, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, право протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження у справі подати письмові пояснення з викладом своїх аргументів і міркувань на підтримку або заперечення проти позову.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному вебпорталі судової влади України за веб-адресою http://court.gov.ua/fair/.
Ухвала може бути оскаржена в частині недотримання правил підсудності до апеляційного суду Хмельницької області через Дунаєвецький районний суд Хмельницької області шляхом подання апеляційної скарги в 15-денний строк з дня отримання копії ухвали, в іншій частині - оскарженню не підлягає.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя:/підпис/
Вірно:
Суддя Дунаєвецького районного суду В. М. Артемчук
Суд | Дунаєвецький районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 03.01.2018 |
Оприлюднено | 10.01.2018 |
Номер документу | 71446709 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дунаєвецький районний суд Хмельницької області
Артемчук В. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні