УКРАЇНА
Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
Від "10" січня 2018 р. Справа № 906/728/15
До боржника: Товариство з обмеженою відповідальністю "Агропромислова фірма "Агролюкс-Україна" (Житомирська область, м. Коростень)
про визнання банкрутом
Суддя Гнисюк С.Д.
Без виклику учасників провадження у справі про банкрутство
Інші учасники провадження у справі про банкрутство:
Кредитори: Haller AG (Deutschland, Lienen); DFT Deutsche Finetrading AG (Deutschland, Lienen); Коростенська ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області (м. Коростень); Приватне підприємство "Бетон-Цемент" (м. Житомир); Товариство з обмеженою відповідальністю "ДФУ АГРО" (Коростенський район, с. Грозине); Публічне акціонерне товариство "КБ "Глобус" (м. Київ);
Ліквідатор: Василюк І.М. (м. Луцьк);
Судовий експерт Лиценко М.В. (Київська область, Кагарлицький район, с. Півці, вул. Жовтнева).
Розглянувши грошову вимогу повіреного EMROC AG Кристина Вольтера від 06.12.2017, в межах справи №906/728/15, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Господарського суду Житомирської області знаходиться справа №906/728/15 про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю "Агропромислова фірма "Агролюкс-Україна".
Ухвалою Господарського суду Житомирської області від 16.06.2015, зокрема, порушено провадження у справі.
Ухвалою Господарського суду Житомирської області від 08.09.2015, з урахуванням ухвали від 07.10.2015 про виправлення описки, затверджено реєстр вимог кредиторів боржника.
Постановою Господарського суду Житомирської області від 27.10.2015, зокрема, визнано банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю "Агропромислова фірма "Агролюкс-Україна"; відкрито ліквідаційну процедуру.
18.12.2017 до суду, через загальний відділ, надійшла грошова вимога від повіреного EMROC AG Кристина Вольтера від 06.12.2017, згідно якої останній від імені агентства EMROC AG пред'являє вимогу до ліквідаційної маси та просить внести компанію EKF до переліку кредиторів.
Дослідивши вищезазначену вимогу, суд дійшов до висновку, що вона подана з порушенням вимог ст.23 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.
Згідно ч. 3 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", заява кредитора має містити: найменування господарського суду, до якого подається заява; ім'я або найменування боржника, його місцезнаходження або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи та реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності); ім'я або найменування кредитора, його місцезнаходження або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи та реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності); розмір вимог кредитора до боржника з окремим зазначенням суми неустойки (штрафу, пені); виклад обставин, які підтверджують вимоги до боржника, та їх обґрунтування; відомості про наявність заставного майна боржника, яке є забезпеченням вимог; перелік документів, які додаються до заяви. До заяви в обов'язковому порядку додаються докази сплати судового збору, докази надсилання копії заяви боржнику і розпоряднику майна, а також документи, які підтверджують грошові вимоги до боржника.
Заява підписується кредитором або його уповноваженим представником.
При дослідженні поданої грошової вимоги судом встановлено, що заявником не надано суду: доказів сплати судового збору; доказів надсилання копії заяви (грошової вимоги) боржнику і розпоряднику майна; не надано належним чином засвідчених документів на підтвердження заявлених вимог; до грошової вимоги додано докази викладені на іноземній мові (нотаріально засвідченого перекладу доказів не надано).
Тому, ухвалою Господарського суду Житомирської області від 21.12.2017 повідомлено повіреному EMROC AG Кристина Вольтера про недоліки, допущені при поданні грошової вимоги до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агропромислова фірма "Агролюкс-Україна" від 06.12.2017; зобов'язано повіреного EMROC AG Кристина Вольтера, протягом десяти днів з моменту отримання даної ухвали, усунути недоліки, допущені при поданні грошової вимоги від 06.12.2017, шляхом направлення на адресу Господарського суду Житомирської області доказів, а саме: докази сплати судового збору у розмірі 3200,00грн.; докази надсилання копії заяви про визнання кредитором (уточнення до грошової вимоги) боржнику - Товариству з обмеженою відповідальністю "Агропромислова фірма "Агролюкс-Україна" (11501, Житомирська область, м. Коростень, вул. Коротуна, 1, код ЄДРПОУ 33552641) і ліквідатору - арбітражному керуючому Василюку Ігору Миколайовичу (43025, м. Луцьк, пр-т Волі, 19/4; свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №241 від 14.02.2013) - опис вкладення в поштове відправлення та документ, що підтверджує надання поштових послуг (касовий чек, розрахункова квитанція тощо), в оригіналі; документи, посвідчені належним чином (відмітка про засвідчення копії документа "Згідно з оригіналом", назва посади, особистий підпис особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії) та їх нотаріально посвідчений переклад, які підтверджують грошові вимоги до боржника, у тому числі (за наявності) повідомити суд про осіб (фізичних, юридичних) у яких є такі документи (докази). Крім того, оформити заяву з кредиторськими вимогами, враховуючи приписи ст.23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (шляхом уточнення, у тому числі щодо належного обґрунтування заявлених вимог та зазначенням в прохальній частині, зокрема, дати виникнення, суми та виду заборгованості).
Копію зазначеної ухвали було направлено на адресу повіреного EMROC AG Кристину Вольтеру (02152, АДРЕСА_1) згідно його заяви від 19.12.2017 про направлення поштової кореспонденції.
04.01.2018 на адресу Господарського суду Житомирської області, без вручення адресату, повернулась копія ухвали Господарського суду Житомирської області від 21.12.2017 з відміткою поштового відділення: "за терміном зберігання".
Відповідно до абз. 3 п. 3.9.1 постанови Пленуму Вищого господарського суду України N18 від 26.12.2011 "Про деякі питання практики застосування Господарського процесуального кодексу України судами першої інстанції" в разі якщо ухвалу у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо), то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом.
За таких обставин, суд вважає, що ним вжиті достатні заходи для повідомлення повіреного EMROC AG Кристина Вольтера про допущені недоліки при поданні грошової вимоги від 06.12.2017.
Якщо конкурсний кредитор усунув недоліки заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до суду. В іншому випадку суд виносить ухвалу про повернення заяви (ч. 2 статті 24 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом").
Враховуючи викладене, Господарський суд Житомирської області прийшов до висновку повернути без розгляду грошову вимогу повіреного EMROC AG Кристина Вольтера до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агропромислова фірма "Агролюкс-Україна" від 06.12.2017 на суму 701449,27Євро.
Відповідно до приписів п. 3 ст. 24 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" повернення заяви з підстав, передбачених цією статтею, не перешкоджає повторному зверненню до суду у цій же справі, якщо порушення усунуто в межах строку, встановленого частиною першою статті 23 цього Закону.
Керуючись статтями 174, 234 Господарського процесуального кодексу України, статтями 23, 24 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", Господарський суд Житомирської області, -
УХВАЛИВ:
1. Повернути без розгляду грошову вимогу повіреного EMROC AG Кристина Вольтера до Товариства з обмеженою відповідальністю "Агропромислова фірма "Агролюкс-Україна" від 06.12.2017 на суму 701449,27Євро та додані до неї додатки на 12 аркушах.
2. Вказану ухвалу з додатками направити рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення згідно переліку.
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена.
Порядок та строки апеляційного оскарження визначені статтями 254, 255, 256, 257 Господарського процесуального кодексу України.
Інформацію щодо руху справи можна отримати на інформаційному сайті http://www.reyestr.court.gov.ua.
Суддя Гнисюк С.Д.
Роздрукувати:
1- у справу
2- повіреному EMROC AG Кристину Вольтеру (02152, АДРЕСА_1) згідно поданої заяви від 19.12.2017 -рек. з пов.
Суд | Господарський суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2018 |
Оприлюднено | 12.01.2018 |
Номер документу | 71502461 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні