ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Симона Петлюри, 16, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"12" січня 2018 р. м. Київ Справа № 911/3539/17
Суддя Грабець С.Ю., розглянувши матеріали справи
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "СКЕЛА ГРУПП"
до товариства з обмеженою відповідальністю "ФАРТОН ЛТД"
про розірвання договору та стягнення заборгованості у сумі 22 553,42 грн.
без виклику учасників справи
ВСТАНОВИЛА:
у провадженні Господарського суду Київської області знаходиться справа №911/3539/17 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "СКЕЛА ГРУПП" до товариства з обмеженою відповідальністю "ФАРТОН ЛТД" про розірвання договору та стягнення заборгованості у сумі 22 553,42 грн.
Ухвалою Господарського суду Київської області від 10.01.2018 року розгляд справи відкладено на 17 січня 2018 року.
11 січня 2018 року на адресу суду представник позивача направив клопотання про участь у засіданні в режимі відеоконференції, просив забезпечити проведення засідання з розгляду справи №911/3539/17, призначеної на 17 січня 2018 року о 09 год. 30 хв., у режимі відеоконференції та визначити Господарський суд Дніпропетровської області відповідальним за проведення відеоконференції під час проведення цього засідання.
Згідно з ч. 1 ст. 169 Господарського процесуального кодексу України, при розгляді справи судом учасники справи викладають свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення, міркування щодо процесуальних питань у заявах та клопотаннях, а також запереченнях проти заяв і клопотань.
Відповідно до ч. 2 ст. 169 Господарського процесуального кодексу України, заяви, клопотання і заперечення подаються в письмовій або усній формі. У випадках, визначених цим Кодексом, або на вимогу суду заяви і клопотання подаються тільки в письмовій формі.
Частиною 1 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
Згідно з ч. 3 ст. 169 Господарського процесуального кодексу України, заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. У випадках, коли цим Кодексом такий порядок не встановлений, він встановлюється судом.
Відповідно до ч. 2 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Частиною 1 ст. 170 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву, клопотання або заперечення, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), вказівку на статус фізичної особи - підприємця (для такої фізичної особи), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України; найменування суду, до якого вона подається; номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі; зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; підстави заяви (клопотання, заперечення); перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення); інші відомості, які вимагаються цим Кодексом. Вимога вказати в заяві по суті справи, скарзі, заяві, клопотанні або запереченні ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стосується лише юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України. Іноземна юридична особа подає документ, що є доказом її правосуб'єктності за відповідним іноземним законом (сертифікат реєстрації, витяг з торгового реєстру тощо).
Розглянувши клопотання представника позивача про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, суд дійшов висновку про те, що вищевказане клопотання підлягає задоволенню.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 169, ч. 1 ст. 170, ч. ч. 1, 2 ст. 197, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. клопотання представника товариства з обмеженою відповідальністю "СКЕЛА ГРУПП" про участь у засіданні в режимі відеоконференції задоволити;
2. провести засідання у справі №911/3539/17, призначене на 17.01.2018 року о 09 год. 30 хв., в режимі відеоконференції;
3. доручити Господарському суду Дніпропетровської області (49000, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Володимира Винниченка, 1А) забезпечити проведення засідання у справі №911/3539/17 в режимі відеоконференції в приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області (участь братиме представник товариства з обмеженою відповідальністю "СКЕЛА ГРУПП");
4. направити копію цієї ухвали товариству з обмеженою відповідальністю "СКЕЛА ГРУПП" та Господарському суду Дніпропетровської області.
Суддя С. Грабець
Суд | Господарський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 12.01.2018 |
Оприлюднено | 17.01.2018 |
Номер документу | 71576601 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Київської області
Грабець С.Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні