ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
22.01.2018 Справа № 920/1167/17
м. Суми
Господарський суд Сумської області у складі
судді Резніченко О.Ю.,
секретаря судового засідання - Мудрицької С.Ю.,
розглянувши матеріали справи
за позовом Приватної організації «Українська ліга авторських і суміжних прав» (м. Київ)
до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю «Города-Груп» (м. Суми)
про стягнення 21665 грн. 98 коп.,
за участю представників сторін:
від позивача - ОСОБА_1 (довіреність б/н від 17.07.2017);
від відповідача - не з'явився.
Суть спору: позивач звернувся з позовом, в якому просить суд стягнути з відповідача на свою користь 21 665 грн. 98 коп., з яких: 11 000 грн. 00 коп. основного боргу за надання у використання в комерційні діяльності музичних творів, відповідно до укладеного між сторонами договору № КБР-17/02/15 від 01.02.2015, 1376 грн. 06 коп. інфляційних збитків, 289 грн. 92 коп. 3% річних, 9 000 грн. штрафу, а також судові витрати, пов`язані з розглядом справи.
Ухвалою Господарського суду Сумської області від 20.12.2017 відкладено підготовче засідання на 22.01.2018 на 11 год. 30 хв., визначено відповідачу строк до 15.01.2018 для подання відзиву на позовну заяву, а позивачу - відповідь на відзив до 19.01.2018.
Відповідач у судове засідання не з'явився, обґрунтованого письмового відзиву на позовну заяву не подав.
У судовому засіданні 22.01.2018 судом оглянуто оригінал договору № КБР-17/02/15 від 01.02.2015. Копія вищезгаданого договору, яка міститься в матеріалах справи є тотожною оглянутому оригіналу.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив:
Згідно зі ст. 177 ГПК України, завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з'ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті. Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання. Підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
За приписами ст. 185 ГПК України, у підготовчому засіданні суд постановляє ухвалу (ухвали) про процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті. За результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: 1) залишення позовної заяви без розгляду; 2) закриття провадження у справі; 3) закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті. Суд з'ясовує думку сторін щодо дати призначення судового засідання для розгляду справи по суті.
У підготовчому засіданні 22.01.2018 судом розглянуто питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу.
Представник позивача у підготовчому засіданні 22.01.2018 зазначив, що підтримує позовні вимоги, повідомив про всі обставини справи, які відомі позивачу та надав докази, на які посилається у позові. Розмір заявлений позивачем судових витрат - 1 600 грн. 00 коп. судового збору. Додаткових заяв та клопотань представник позивача не має.
З урахуванням викладених обставин, суд закриває підготовче провадження та призначає справу до судового розгляду по суті.
Позивач подав клопотання (вх. № 65к від 11.01.2018) про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції, визначити Господарський суд м. Києва відповідальним за проведення відеоконференції під час судового засідання.
У судовому засіданні 22.01.2018 представник позивача підтримав вищевикладене клопотання.
Згідно зі ст. 197 ГПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду, визначеному судом. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов'язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Суд, який забезпечує проведення відеоконференції, перевіряє явку і встановлює особи тих, хто з'явився, а також перевіряє повноваження представників.
З огляду на викладене, суд вважає за необхідне доручити Господарському суду м. Києва (01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-в) забезпечити проведення відеоконференції, де братиме участь (в режимі відеоконференції) позивач - Приватна організація Українська ліга авторських і суміжних прав (вул. ОСОБА_2, б. 23, офіс 1016, м. Київ, 02002) .
Керуючись ст. ст. 120, 182, 185, 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
1. Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на « 19 лютого 2018 року на 11 год. 30 хв. з повідомленням сторін.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, просп. Шевченко, 18/1, зал судових засідань № 5.
2. Доручити Господарському суду м. Києва (01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-в) забезпечити проведення судового засідання по справі № 920/1167/17, призначене на 19 лютого 2018 року об 11 год. 30 хв. в режимі відеоконференції в приміщенні Господарського суду м. Києва. У судовому засіданні в режимі відеоконференції братиме участь позивач - Приватна організація Українська ліга авторських і суміжних прав (вул. ОСОБА_2, б. 23, офіс 1016, м. Київ, 02002) .
3. Повідомити сторін про право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, а також про обов'язок повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання, зміну номерів телефонів і факсів, адреси електронної пошти або іншої аналогічної інформації.
4. Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення. Дана ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.Ю. Резніченко
Примітка про права та обов'язки сторін.
Відповідно до ст. 42 ГПК України учасники справи мають право:
1) ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень;
2) подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам;
3) подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
4) ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти;
5) оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках;
6) користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами.
2. Учасники справи зобов'язані:
1) виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу;
2) сприяти своєчасному, всебічному, повному та об'єктивному встановленню всіх обставин справи;
3) з'являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов'язковою;
4) подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази;
5) надавати суду повні і достовірні пояснення з питань, які ставляться судом, а також учасниками справи в судовому засіданні;
6) виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки;
7) виконувати інші процесуальні обов'язки, визначені законом або судом.
3. У випадку невиконання учасником справи його обов'язків суд застосовує до такого учасника справи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
4. За введення суду в оману щодо фактичних обставин справи винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2018 |
Оприлюднено | 25.01.2018 |
Номер документу | 71772923 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Резніченко Олена Юріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні