Ухвала
від 05.02.2018 по справі 816/742/17
ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

05 лютого 2018 року м. ПолтаваСправа № 816/742/17

          Полтавський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді - Довгопол М.В., розглянувши у порядку письмового провадження заяву Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів про виправлення описки у судовому рішенні та виправлення помилки у виконавчому листі у справі за адміністративним позовом Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Комунальної організації (установи, закладу) Місцевої пожежної команди № 1 смт. Білики про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені, -

В С Т А Н О В И В:

           15 травня 2017 року Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів звернулося до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Комунальної організації (установи, закладу) Місцевої пожежної команди № 1 смт. Білики про стягнення адміністративно-господарських санкцій у розмірі 16100 грн та пені у розмірі 154,56 грн.

          Постановою суду від 15 червня 2017 року адміністративний позов Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Комунальної організації (установи, закладу) Місцевої пожежної команди № 1 смт. Білики про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені задоволено. Стягнуто з Комунальної організації (установи, закладу) Місцевої пожежної команди № 1 смт. Білики (ідентифікаційний код 26400518) адміністративно-господарські санкції у розмірі 16100 грн. (шістнадцять тисяч сто гривень) та пеню у розмірі 154 грн. 56 коп. (сто п'ятдесят чотири гривні п'ятдесят шість копійок) на користь Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів (ідентифікаційний код 13937406), р/р 31213230700160 в ГУДКСУ в Полтавській області, МФО 831019, код 38012473, одержувач УДКСУ в Кобеляцькому районі.

11 липня 2017 року судом видано виконавчий лист.

25 січня 2018 року до суду надійшла заява Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів про виправлення описки у судовому рішенні та виправлення помилки у виконавчому листі у справі в частині зазначення відповідача замість "Комунальна організація (установа, заклад) Місцева пожежна команда № 1 смт. Білики" - "Місцева пожежна команда № 1 смт. Білики".

Ухвалою суду від 26 січня 2018 року вказану заяву призначено до розгляду у судове засідання 05 лютого 2018 року.

У судове засідання представники сторін не з'явились, про дату, час та місце проведення судового засідання повідомлені належним чином.

Відповідно до приписів частини четвертої статті 229 Кодексу адміністративного судочинства України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Враховуючи положення частини 9 статті 205 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вирішив розгляд заяви про виправлення описки у судовому рішенні та виправлення помилки у виконавчому листі здійснювати у порядку письмового провадження.

          Відповідно до положень частини 1 - 3 статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

          Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.

          Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів з дня її надходження.

          Згідно з частинами першою та третьою статті 374 Кодексу адміністративного судочинства України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.

          Суд розглядає заяву в десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням стягувача та боржника і постановляє ухвалу. Неявка стягувача і боржника не є перешкодою для розгляду заяви. До розгляду заяви суд має право своєю ухвалою зупинити виконання за виконавчим документом або заборонити приймати виконавчий документ до виконання.

          Суд зауважує, що 01 лютого 2018 року до суду надійшла заява позивача про залишення без розгляду заяви про виправлення описки у судовому рішенні та виправлення помилки у виконавчому листі у справі.

          Частиною шостою статті 7 Кодексу адміністративного судочинства України у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права). Аналогія закону та аналогія права не застосовується для визначення підстав, меж повноважень та способу дій органів державної влади та місцевого самоврядування.

Згідно із пунктом 5 частини 1 статті 240 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.

          Враховуючи наведене, суд вважає за можливе задовольнити заяву Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів про залишення без розгляду заяви про виправлення описки у судовому рішенні та виправлення помилки у виконавчому листі та залишити без розгляду означену заяву.

На підставі викладеного, керуючись частиною шостою статті 7, пунктом 5 частини 1 статті 240, статтями 253, 374 Кодексу адміністративного судочинства України, -

У Х В А Л И В:

Заяву Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів про залишення без розгляду заяви про виправлення описки у судовому рішенні та виправлення помилки у виконавчому листі задовольнити.

Залишити без розгляду заяву Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів про виправлення описки у судовому рішенні та виправлення помилки у виконавчому листі у справі за адміністративним позовом Полтавського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів до Комунальної організації (установи, закладу) Місцевої пожежної команди № 1 смт. Білики про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені.

Ухвала суду може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.

До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності Кодексу адміністративного судочинства України в редакції Закону України від 03.10.2017 № 2147-VIII.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

          Суддя                                                                                М.В. Довгопол

СудПолтавський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення05.02.2018
Оприлюднено07.02.2018
Номер документу71999751
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —816/742/17

Ухвала від 05.02.2018

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

Ухвала від 26.01.2018

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

Постанова від 15.06.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

Ухвала від 31.05.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

Ухвала від 16.05.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

Ухвала від 16.05.2017

Адміністративне

Полтавський окружний адміністративний суд

М.В. Довгопол

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні