16.02.2018
2-в /328/2/18
УХВАЛА
16 лютого 2018 року м. Токмак
Суддя Токмацького районного суду Запорізької області Погрібна О.М., розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства Державний ощадний банк України в особі філії Донецького обласного управління АТ Ощадбанк про відновлення втраченого судового провадження, особи, які брали участь у справі: позивач ОСОБА_1 акціонерне товариство Державний ощадний банк України , в особі ТВБВ № 10004/191 філії Донецького обласного управління АТ Ощадбанк , відповідачі:Нікіфоров ОСОБА_2, фермерське господарство НИКИФІР , про відновлення втраченого судового провадження.
встановив:
13.02. 2018 року до суду надійшла заява Публічного акціонерного товариства Державний ощадний банк України в особі філії Донецького обласного управління АТ Ощадбанк про відновлення втраченого судового провадження, особи, які брали участь у справі: позивач ОСОБА_1 акціонерне товариство Державний ощадний банк України , в особі ТВБВ № 10004/191 філії Донецького обласного управління АТ Ощадбанк , відповідачі:Нікіфоров ОСОБА_2, фермерське господарство НИКИФІР , про відновлення втраченого судового провадження.
Порядок відновлення втраченого судового провадження передбачений розділом Х ЦПК України, зокрема статтею 491 ЦПК України визначені форма і зміст заяви про відновлення втраченого судового провадження.
Згідно ст.491 ЦПК України заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду в письмовій формі.
У заяві повинно бути зазначено:
1) про відновлення якого судового провадження або якої його частини просить заявник;
2) які особи брали участь у справі і в якому процесуальному статусі, їх найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові, за його наявності, для фізичних осіб), їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб); ідентифікаційні коди юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб), за його наявності, або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України - якщо відповідні дані відомі заявникові;
3) номери засобів зв'язку учасників судового процесу (телефон, факс, засоби електронного зв'язку, офіційна електронна адреса тощо) - якщо вони відомі заявникові;
4) наявні у заявника відомості про обставини втрати судового провадження, місцезнаходження копій матеріалів провадження або даних стосовно таких копій;
5) документи, відновлення яких заявник вважає необхідним і з якою метою.
До заяви про відновлення втраченого судового провадження додаються документи або їх копії, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку, що збереглися в заявника або у справі, копії заяви відповідно до кількості учасників справи, а у разі необхідності - клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
Заява про відновлення втраченого судового провадження може бути подана до суду незалежно від строку зберігання судового провадження, крім випадку, передбаченого частиною п'ятою цієї статті.
Заява про відновлення втраченого судового провадження для виконання судового рішення може бути подана до закінчення строку пред'явлення виконавчого документа до виконання. Суд може поновити зазначений строк, якщо за клопотанням заявника визнає причини його пропуску поважними.
Заявник у наданій суду заяві про відновлення втраченого провадження не зазначає відновлення яких саме документів він вважає необхідним (рішення або інших) і з якою метою.
Таким чином, заявнику необхідно уточнити, які саме документи він вважає за необхідне відновити (рішення або інші), та з якою метою йому необхідно їх відновлення. Зі змісту заяви вбачається, що заявнику необхідно отримати саме рішення для вирішення питань, пов'язаних із зверненням судового рішення до виконання, однак в прохальній частині заяви не зазначено, яку саме частину втраченого судового провадження необхідно відновити.
Статтею 12 Закону України Про виконавче провадження встановлений трирічний строк пред'явлення виконавчого документу до примусового виконання.
Тобто, якщо заявник ставить питання про відновлення втраченого судового провадження для виконання судового рішення, виконавчий документ за яким виданий у 2014 році і строк пред'явлення до виконання якого закінчився, заявнику необхідно довести поважність причин пропуску цього строку.
Частиною першою статті 492 ЦПК України встановлено, що у разі невідповідності заяви про відновлення втраченого судового провадження вимогам, встановленим статтею 491 цього Кодексу, застосовуються правила статті 185 цього Кодексу.
Оскільки судом встановлено, що заява має недоліки, які необхідно усунути, суд приходить до висновку про необхідність залишення заяви без руху та надання часу заявнику для усунення недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення йому ухвали.
Керуючись ст.ст. 185, 492 ЦПК України, суддя, -
постановив:
Заяву Публічного акціонерного товариства Державний ощадний банк України в особі філії Донецького обласного управління АТ Ощадбанк про відновлення втраченого судового провадження, особи, які брали участь у справі: позивач ОСОБА_1 акціонерне товариство Державний ощадний банк України , в особі ТВБВ № 10004/191 філії Донецького обласного управління АТ Ощадбанк , відповідачі:Нікіфоров ОСОБА_2, фермерське господарство НИКИФІР , про відновлення втраченого судового провадження, - залишити без руху для усунення недоліків заяви.
Надати заявнику строк протягом десяти днів з дня отримання ним даної ухвали для усунення недоліків, інакше заява буде вважатися неподаною та повернута.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Токмацький районний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2018 |
Оприлюднено | 18.02.2018 |
Номер документу | 72228939 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Токмацький районний суд Запорізької області
Погрібна О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні