ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.: (057) 702-07-99, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua
У Х В А Л А
13.02.2018р. Справа № 905/2670/17
Господарський суд Донецької області у складі судді Ніколаєвої Л.В.,
розглянувши у підготовчому засіданні справу №905/2670/17
за позовом: Публічного акціонерного товариства Національна акціонерна компанія Нафтогаз України (01001, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 6)
до відповідача: Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку Квартал Люксембург 1 (83050, м. Донецьк, пр. Ватутіна,2Д)
про стягнення 85 741, 21 грн.,-
за участю представників сторін:
від позивача: ОСОБА_1, за довіреністю № 14-187 від 24.11.2017р.
від відповідача: не з'явився
В С Т А Н О В И В:
Господарським судом Донецької області у складі судді Ніколаєвої Л.В. розглядається за правилами загального позовного провадження на стадії підготовчого провадження справа №905/2670/17 за позовом ПАТ НАК Нафтогаз України до ОСББ Квартал Люксембург 1 про стягнення 85 741,21 грн., з яких: 41 010,72 грн. основного боргу, 9 002,67 грн. пені, 3 583,59 грн. 3% річних, 32 144,23 грн. інфляційних втрат.
Відповідно до ч.ч.1,2 ст.177 ГПК України завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з'ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті. Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.
Згідно п.3 ч.2 ст.183 ГПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
З огляду на вищевикладене, враховуючи вчинення усіх необхідних процесуальних дій у даній справі для виконання завдань підготовчого провадження, визначених ч.1 ст.177 ГПК України, господарський суд дійшов висновку про закриття підготовчого провадження та призначення справи №905/2670/17 до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. ст. 185, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
У Х В А Л И В:
1. Закрити підготовче провадження та призначити справу №905/2670/17 до судового розгляду по суті.
2. Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 06.03.2018р. о 11:15 год. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області за адресою: м. Харків, пр-т. Науки, 5, каб. № 307 (3-й поверх).
3. Повідомити учасників справи, що явка їх представників у судове засідання є необов'язковою.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/sud5006/.
Ухвала набрала чинності 13.02.2018р. та оскарженню не підлягає.
Суддя Л.В. Ніколаєва
Учасники справи мають можливість отримувати процесуальні документи в електронному вигляді паралельно з документами у паперовому вигляді.
Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:
1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.
2. Подати до суду заяву про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі.
Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної заяви до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в заяві.
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 13.02.2018 |
Оприлюднено | 20.02.2018 |
Номер документу | 72250982 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
Л.В. Ніколаєва
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні