10.1
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
21 лютого 2018 року СєвєродонецькСправа № 2а-2406/11/1270
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Смішлива Т.В., перевіривши заяву Білокуракинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області про відновлення втраченого судового провадження у справі № 2а-2406/11/1270 за адміністративним позовом управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі Луганської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по страховим внескам на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі 1846,02 грн,
ВСТАНОВИВ:
16 лютого 2018 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява Білокуракинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області про відновлення втраченого судового провадження у справі № 2а-2406/11/1270 за адміністративним позовом управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі Луганської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по страховим внескам на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі 1846,02 грн.
Розглянувши матеріали заяви про відновлення втраченого судового провадження, суддя прийшов до висновку, що заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 387 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), у зв'язку з чим вона має бути залишена без руху з таких підстав.
Згідно з частинами першою, другою статті 387 КАС України заява про відновлення втраченого судового провадження подається до суду в письмовій формі. У заяві повинно бути зазначено: 1) про відновлення якого судового провадження або якої його частини просить заявник; 2) які особи брали участь у справі і в якому процесуальному статусі, їх найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові за його наявності для фізичних осіб), їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб); ідентифікаційні коди юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України або реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності, або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України, якщо відповідні дані відомі заявникові; 3) номери засобів зв'язку учасників судового процесу (телефон, факс, адреса електронної пошти, офіційна електронна адреса тощо), якщо вони відомі заявникові; 4) наявні у заявника відомості про обставини втрати судового провадження, місцезнаходження копій матеріалів провадження або даних щодо таких копій; 5) документи, відновлення яких заявник вважає необхідним і з якою метою.
Заявником в порушення вимог частини другої статті 387 КАС України як позивача зазначено Білокуракинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області, проте з доданих до заяви про відновлення втраченого судового провадження документів судом встановлено, що позивачем у адміністративній справ № 2а-2406/11/1270 є управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі Луганської області. Отже, заявником не виконано вимоги пункту 2 частини другої статті 387 КАС України. Крім того, заявником не зазначено власний ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, власну адресу електронної пошти, офіційну електронну адресу.
Відповідно до пункту 5 частини другої статті 387 КАС України у заяві повинно бути зазначено документи, відновлення яких заявник вважає необхідним і з якою метою. Заявником вимоги пункту 5 частини другої статті 387 КАС України не виконані.
Відповідно до частини третьої статті 387 КАС України до заяви про відновлення втраченого судового провадження додаються документи або їх копії, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку, що збереглися в заявника або у справі, копії заяви відповідно до кількості учасників справи, а у разі необхідності - клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
Згідно з частиною п'ятою статті 387 КАС України заява про відновлення втраченого судового провадження для виконання судового рішення може бути подана до закінчення строку пред'явлення виконавчого документа до виконання. Суд може поновити зазначений строк, якщо за клопотанням заявника визнає причини його пропуску поважними.
Заявником до суду надано клопотання про поновлення строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
В обґрунтування клопотання заявником зазначено, що оскільки судове рішення на теперішній час не виконане по незалежним від заявника причинам є необхідність у поновленні строку на подання заяви про відновлення втраченого судового провадження.
З доданих заявником документів неможливо встановити, чи закінчився строк пред'явлення виконавчого документа до виконання, оскільки до заяви про відновлення втраченого судового провадження додано тільки копію виконавчого листа по адміністративній справі № 2а-2406/11/1270 та не долучено доказів щодо перебування виконавчого документа на примусовому виконанні в органах Державної виконавчої служби України.
Для вирішення питання щодо поважності причин пропуску строку звернення до суду з заявою про відновлення втраченого судового провадження для виконання судового рішення, заявнику необхідно надати докази, що підтверджують перебування зазначеного виконавчого листа на примусовому виконанні в органах Державної виконавчої служби України.
Згідно з частиною першою статті 388 КАС України у разі невідповідності заяви про відновлення втраченого судового провадження вимогам, встановленим статтею 387 цього Кодексу, застосовуються правила статті 169 цього Кодексу.
Відповідно до частини першої статті 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись статтями 169, 256, 387, 388 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя
УХВАЛИВ:
Заяву Білокуракинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області про відновлення втраченого судового провадження в адміністративній справі № 2а-2406/11/1270 за позовом управління Пенсійного фонду України в Сватівському районі Луганської області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по страховим внескам на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі 1846,02 грн залишити без руху.
Запропонувати Білокуракинському об'єднаному управлінню Пенсійного фонду України Луганської області протягом 7-ми (семи) календарних днів з дати отримання даної ухвали усунути недоліки заяви шляхом надання суду заяви, оформленої з дотриманням вимог, встановлених статтею 387 КАС України.
Якщо недоліки заяви про відновлення втраченого судового провадження не будуть усунуті заявником у строк, встановлений судом, заява про відновлення втраченого судового провадження буде повернута заявнику та вважатиметься неподаною.
Копію ухвали про залишення заяви про відновлення втраченого судового провадження без руху невідкладно надіслати заявнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею та оскарженню в апеляційному порядку окремо від рішення суду не підлягає. Заперечення на ухвалу, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя ОСОБА_2
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.02.2018 |
Оприлюднено | 21.02.2018 |
Номер документу | 72325053 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
Т.В. Смішлива
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні