номер провадження справи 26/54/13-21/24/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
26.02.2018 Справа № 908/1523/13
Господарський суд Запорізької області у складі судді Черкаського Володимира Івановича, при секретареві Курочкіній О.О., розглянувши в судовому засіданні матеріали справи № 908/1523/13
За позовною заявою - Дев'яткова Антона Олександровича (69001, АДРЕСА_3)
до відповідача - Фізичної особи ОСОБА_2 (71116, АДРЕСА_4)
про витребування майна
Кредитори:
1. Товариство з обмеженою відповідальністю "Торгівельна компанія "Західоптторг" (вул. Комарова, 4, м. Запоріжжя, 69059)
2. ПАТ "ТАСкомбанк" (01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, 30)
3. ВАТ "Всеукраїнський акціонерний банк" (04119, м. Київ, вул. Зоологічна, 5; поштова адреса - 02096, м. Київ. вул. Харківське шосе, 49)
Банкрут - Фізична особа-підприємець Брусняк Ірина Едуардівна (АДРЕСА_2, 71100, ідентифікаційний номер НОМЕР_1)
банк, здійснюючий розрахунково-касове обслуговування боржника - відсутній
Ліквідатор - Дев'ятков А.О. (69001, АДРЕСА_3)
про банкрутство
Суддя Черкаський В.І.
Представники сторін:
від позивача - Дев'ятков А.О., ліквідатор
від відповідача - ОСОБА_2, в режимі відеоконференції
від ПАТ "ТАСкомбанк" - Костенко І.С., довіреність № 11 від 17.01.2018р.
від ВАТ "Всеукраїнський акціонерний банк" - Ковтунець Ю.І., довіреність № 36 від 02.01.2018р., в режимі відеоконференції
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою суду від 05.02.2018 року клопотання арбітражного керуючого Дев'яткова А.О. (вх. № 08-08/2333/18 від 05.02.2018р.) задоволено, зобов'язано Державну прикордонну службу України - надати суду відомості про всі факти перетинання Брусняк Іриною Едуардівною, ІНФОРМАЦІЯ_1, індивідуальний податковий номер НОМЕР_1, державного кордону України, починаючи з 01.01.2012 року по 05.02.2018р.. Державну міграційну службу України - надати суду відомості про місце реєстрації/проживання Брусняк Ірини Едуардівни, ІНФОРМАЦІЯ_1, індивідуальний податковий номер НОМЕР_1, відкладено підготовче засідання у справі № 908/1523/13 на 26.02.2018 р. о 10 год. 10 хв.
Від Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України до суду 23.02.2018р. надійшла заява вжиття заходів для забезпечення виконання ухвали суду від 05.02.2018р. (вх. № 08-08/3860/18 від 23.02.2018р.), відповідно до якої зазначена вище особа повідомляє суд про неможливість виконання вимог ухвали суду через не зазначення обов'язково реквізиту - громадянство Брусняк Ірини Едуардівни. Крім того, зазначена вище особа вказує на те, що інформація у базі даних осіб, щодо відомостей громадян України, іноземців та осіб без громадянства - зберігається протягом 5 років.
В судовому засіданні відповідач заперечив проти позову та заявив усне клопотання про відкладення підготовчого засідання у справі для надання додаткових доказів у справі та проведення наступного судового засідання в режимі відео конференції з Бердянським міськрайонним судом Запорізької області.
Відповідно до ч. 2, 3 ст. 177 ГПК України підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання. Підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Відповідно до п. 1 ст. 181 ГПК України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.
Частиною 1 статті 182 ГПК України підготовче засідання проводиться судом з повідомленням учасників справи.
Згідно з п. 1 та п. 3 ч. 2 ст. 183 ГПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу та в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
У разі відкладення підготовчого засідання або оголошення перерви підготовче засідання продовжується зі стадії, на якій засідання було відкладене або у ньому була оголошена перерва (ч. 7 ст. 183 ГПК України).
Відповідно до ч. ч. 1, 2, 3, ст. 197 ГПК України в редакції Закону України від 03.10.2017 року № 2147-VІІІ, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду, визначеному судом. Свідок, перекладач, спеціаліст, експерт можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції виключно у приміщенні суду. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов'язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Суд, який забезпечує проведення відеоконференції, перевіряє явку і встановлює особи тих, хто з'явився, а також перевіряє повноваження представників. Використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов'язки. Відеоконференція, у якій беруть участь учасники справи, фіксується судом, який розглядає справу, за допомогою технічних засобів відео - та звукозапису. Відео - та звукозапис відеоконференції зберігається в матеріалах справи.
Суд вважає за необхідне доручити Деснянському районному суду м. Києва забезпечити проведення відеоконференції 15 березня 2018 року о 12 годині 10 хвилин у приміщенні Деснянського районного суду м. Києва за адресою: 02225, м. Київ, пр-т. Маяковського, 5-в.
Суд вважає за необхідне доручити Бердянському міськрайонному суду Запорізької області забезпечити проведення відеоконференції 15 березня 2018 року об 12 годині 10 хвилин у приміщенні Бердянського міськрайонного суду Запорізької області за адресою: 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Консульська, 64.
В судовому засіданні 26.02.2018р. судом винесено вступну та резолютивну частини ухвали.
Керуючись ст. 81, ч. 2 ст. 183, 197, ч. 2 ст. 202, 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Зобов'язати:
Державну прикордонну службу України повторно - надати суду відомості про всі факти перетинання громадянкою України Брусняк Іриною Едуардівною, ІНФОРМАЦІЯ_1, індивідуальний податковий номер НОМЕР_1, державного кордону України, починаючи з 01.01.2012 року по 05.02.2018 рік.
Державну міграційну службу України повторно - надати суду відомості про місце реєстрації/проживання громадянки України Брусняк Ірини Едуардівни, ІНФОРМАЦІЯ_1, індивідуальний податковий номер НОМЕР_1.
Відкласти підготовче засідання у справі № 908/1523/13 на 15.03.2018 р. о 12 год. 10 хв.
Продовжити підготовче засідання в приміщенні господарського суду Запорізької області за адресою: 69001, м. Запоріжжя, вул. Гетьманська, 4, корпус № 1, к. 200.
Зобов`язати учасників справи виконати наступні дії:
Позивача -письмові пояснення на відзив відповідача.
Доручити Деснянському районному суду м. Києва забезпечити проведення відеоконференції 15.03.2018 року об 12 годині 10 хвилин у приміщенні Деснянського районного суду м. Києва за адресою: 02225, м. Київ, пр-т. Маяковського, 5-в.
Особа, яка братиме участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції - представник ПАТ "ВіЕйБі Банк" (04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 27 Т, код ЄДРПОУ 19017842; адреса для листування - 02096, м. Київ, Харківське шосе, 49).
Доручити Деснянському районному суду м. Києва забезпечити уповноважену особу для перевірки повноважень представника ПАТ "ВіЕйБі Банк" для участі в режимі відеоконференції.
Доручити Бердянському міськрайонному суду Запорізької області забезпечити проведення відеоконференції 15.03.2018 року об 12 годині 10 хвилин у приміщенні Бердянського міськрайонного суду Запорізької області за адресою: 71100, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Консульська, 64.
Особа, яка братиме участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції - фізична особа ОСОБА_2 (71116, АДРЕСА_4).
Доручити Бердянському міськрайонному суду Запорізької області забезпечити уповноважену особу для перевірки повноважень фізичної особи ОСОБА_2 для участі в режимі відеоконференції.
Копію ухвали направити учасникам справи, Деснянському районному суду м. Києва, Бердянському міськрайонному суду Запорізької області, Державній прикордонній службі України, Державній міграційній службі України.
Ухвала господарського суду набирає законної сили негайно після її оголошення, відповідно до ч. 1 ст. 235 ГПК України. Повний текст ухвали буде складено протягом 5-ти днів з дня оголошення вступної та резолютивної частин ухвали.
Суддя В.І. Черкаський
Повний текст ухвали відповідно до ст.233 ГПК України складено 02.03.2018
Суд | Господарський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 26.02.2018 |
Оприлюднено | 03.03.2018 |
Номер документу | 72522863 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Запорізької області
Черкаський В.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні