Рішення
від 21.02.2018 по справі 905/2669/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.: (057) 702-07-99, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua

Р І Ш Е Н Н Я

іменем України

21.02.2018 Справа № 905/2669/17

Господарський суд Донецької області у складі:

головуючого судді Фурсової С.М.,

при секретарі судового засідання (помічник судді) Степанян К.Р.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду справу за позовом публічного акціонерного товариства ДТЕК Донецькобленерго (84302, Донецька область, місто Краматорськ, вулиця Островського, будинок № 8; код ЄДРПОУ - 00131268)

до виробничо-торгового приватного підприємства Голбин (84313, місто Краматорськ, вулиця Шкадінова, будинок № 68; код ЄДРПОУ - 23603474)

про стягнення 133 654,61 гривень

за участю представників сторін:

від позивача : не з'явився

від відповідача : не з'явився

С У Т Ь С П О Р У

Публічне акціонерне товариство ДТЕК Донецькобленерго звернулось до господарського суду Донецької області з позовом до виробничо-торгового приватного підприємства Голбин про стягнення 133 654,61 гривень вартості електроенергії, не облікованої внаслідок порушення ОСОБА_1 користування електричною енергією.

В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на порушення відповідачем ОСОБА_1 користування електричною енергією, у зв'язку з чим на останнього покладається відповідальність за збереження і цілісність розрахункових засобів обліку електричної енергії та пломб (відбитків їх тавр).

Ухвалою господарського суду Донецької області від 21.11.2017 порушено провадження у справі №905/2669/17, розгляд якої призначено на 06.12.2017.

Розгляд справи відкладався за правилами статті 77 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України).

Так, ухвалою господарського суду Донецької області від 06.12.2017 розгляд справи відкладено до 26.12.2017, зобов'язано Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг у Донецькій області, в порядку положень статті 30 Господарського процесуального кодексу України, надати суду письмові пояснення по справі.

Від позивача 18.12.2017 надійшов відзив на позовну заяву, в якому останній заперечує проти позову, зазначає, що всі пломби на приладах обліку не порушені, а відсутня пломба лише на дверях трансформаторної підстанції. Відсутність спірної пломби обумовлена проведенням ремонтних на трансформаторній підстанції у зв'язку зі знеструмленням відповідача та 4-х субабонентів.

Також, відповідач зазначає про невірний розрахунок вартості електричної енергії, оскільки позивачем порушено вимоги Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією.

У зв'язку з набранням чинності Закону України від 03.10.2017 №2147 - VIII Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів , яким зокрема, Господарський процесуальний кодекс України (далі -ГПК УКраїни) викладений в новій редакції, ухвалою господарського суду Донецької області від 26.12.2017 справу № 905/2669/17 було призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження, відкладено підготовче судове засідання на 10.01.2018.

На електронну адресу суду 27.12.2017 надійшли пояснення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг у Донецькій області, за змістом яких зазначаються про безпідставність пломбування позивачем дверей силового трансформатора ЗТП-193пр.

Від представника позивача 27.12.2017 надійшла відповідь на відзив, в якій останній зазначає про погодження сторонами місця встановлення спірної пломби, передачу її відповідачу відповідно до ОСОБА_2 про пломбування та здачі пломб і засобів обліку №512000 від 05.12.2012. Вказує, що факт відсутності або пошкодження пломби є самостійною підставою для донарахування вартості електричної енергії, а тому вважає заперечення відповідача необґрунтованими.

Також представником відповідача надані заперечення на відповідь щодо неправильності застосування Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією.

У підготовчому засіданні 10.01.2018 оголошувалась перерва до 13:00год. 18.01.2018.

Ухвалою суду від 18.01.2018 закрито підготовче провадження та призначено справу до розгляду по суті на 21.02.2018.

Представники сторін у судове засідання 21.02.2018 не з'явились.

Стаття 42 Господарського процесуального кодексу України передбачає, що прийняття участі у судовому засіданні є правом сторони.

Неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею (ч.1 ст. 202 ГПК України).

Враховуючи вищенаведене, суд вважає за необхідне розглянути справу за наявними матеріалами.

Розглянувши подані документи, дослідивши матеріали справи, господарський суд -

В С Т А Н О В И В

Частиною першою статті 67 Господарського кодексу України передбачено, що відносини підприємства з іншими підприємствами, організаціями, громадянами в усіх сферах господарської діяльності здійснюються на основі договорів. Підприємства вільні у виборі предмета договору, визначенні зобов'язань, інших умов господарських взаємовідносин, що не суперечать законодавству України (частина друга статті 67 ГК України).

ОСОБА_2 зі статтями 11, 629 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України), договір є однією з підстав виникнення зобов'язань та є обов'язковим для виконання сторонами.

Відповідно до частини сьомої статті 179 ГК України, господарські договори укладаються за правилами, встановленими ЦК України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом, іншими нормативно-правовими актами щодо окремих видів договорів.

Сторони вільні в укладанні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимоги ЦК України, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості (стаття 627 ЦК України).

Так, Між ПАТ ДТЕК Донецькобленерго (далі - Позивач, Постачальник) та ВТПП ГОЛБИН ' (далі - Відповідач, Споживач) 14.11.2014 укладено договір про постачання електричної енергії (далі - Договір) за № 1921, відповідно до умов якого Позивач зобов'язався постачати електричну енергію на об'єкти Відповідача, а Споживач зобов'язався своєчасно оплачувати вартість використаної електричної енергії за обумовленими тарифами у терміни, передбачені цим договором та законодавством України, а також виконувати ОСОБА_1 користування електричною енергією.

Відповідно до пункту 9.5. Договору, договір набирає чинності з дня його підписання і укладається на строк до 31 грудня 2014 року. Договір вважається продовженим на наступний рік, якщо за місяць до закінчення договору сторони не заявлять про припинення його дії або про перегляд умов цього договору.

При цьому, після реквізитів сторін мається примітка наступного характеру.

З моменту набрання чинності даним договором, договір між постачальником та споживачем від 11.01.2007 №1921 про постачання електричної енергії (про користування електричною енергією) далі попередній договір втрачає чинність в частині зобов'язань постачальника продавати електричну енергію споживачу. В частині розрахунків за продану електричну енергію, перетікання реактивної енергії, господарсько-правовій відповідальності (ст.216 ГК України), а також в частині відповідальності за порушення грошових зобов'язань (ст. 625 ЦК України), екологічної складової (за наявності) попередній договір втрачає чинність після здійснення в повному обсязі всіх розрахунків за ним.

З матеріалів справи та пояснень представника позивача вбачається, що у спірний період сторони перебували у договірних відносинах.

Статтею 1 Закону України Про електроенергетику передбачено, що електрична енергія є товарною продукцією, призначеною для купівлі-продажу.

ОСОБА_2 статті 26 Закону України Про електроенергетику та пункту 1.3 ОСОБА_1 користування електричною енергією (далі - ОСОБА_1), споживання енергії можливе лише на підставі договору з енергопостачальником. Споживач енергії несе відповідальність за порушення умов договору з енергопостачальником. ОСОБА_1 регулюють взаємовідносини, які виникають в процесі продажу і купівлі електричної енергії між виробниками або постачальниками електричної енергії та споживачами (на роздрібному ринку електричної енергії). Споживач зобов'язаний виконувати умови договору, ОСОБА_1 користування електричною енергією, інших нормативно-правових актів та технічних документів, а у разі їх порушення несе відповідальність згідно з законодавством України. Дія ОСОБА_1 поширюється на всіх юридичних осіб та фізичних осіб (крім населення).

Частиною другою статті 275 ГК України та пунктом 5.1 ОСОБА_1 передбачено, що відпуск енергії без оформлення договору енергопостачання не допускається. Договір про постачання електричної енергії є основним документом, який регулює відносини між постачальником електричної енергії за регульованим тарифом, що здійснює свою діяльність на закріпленій території, і споживачем та визначає зміст правових відносин, прав та обов'язків сторін. Споживання електричної енергії без договору не допускається.

Відповідно до діючого законодавства тарифи на електричну енергію для споживачів встановлюються Постановами Національної комісії з регулювання електроенергетики України.

На підставі вказаних нормативно-правових актів та технічних документів споживання споживачем електричної енергії можливе лише через прилади обліку (системи обліку: трансформатори струму, лічильники та інше) електричної енергії, які захищено відповідними пристроями та пломбами постачальника та Держспоживстандарту. Порушення цього правила та обов'язку з боку споживача, дії або його бездіяльність - є протиправною поведінкою (правопорушенням).

10.05.2016 при проведенні перевірки дотримання вимог ОСОБА_1 користування електричною енергією, на об'єкті, розташованому за адресою: с. Щурово база відпочинку Нова Незабудка , представниками позивача виявлено відсутність пломби, встановленої в місці, зазначеному в акті про пломбування та здачі пломб та засобів обліку на збереження (відсутня пломба на двері силового трансформатора ЗТП-193пр).

Результати перевірки були зафіксовані в ОСОБА_2 про порушення ПКЕЕ № 0004105 від 22.06.2015, який підписаний уповноваженими особами позивача.

В детальному описі порушення, зазначеному в ОСОБА_2 про порушення ПКЕЕ, зазначено: візуально зауваження відсутні, згідно акту про пломбування №512000 від 05.12.2012 окрім пломби на двері трансформатора ДОЕ03454126 - пломба відсутня.

ОСОБА_2 з підпунктами 15 та 16 пункту 8.1 ОСОБА_1, постачальник електричної енергії має право контролювати додержання споживачами та субспоживачами вимог цих ОСОБА_1 відповідно до умов укладених договорів, а також складати акти про невідповідність дій (бездіяльності) споживача умовам договору про постачання електричної енергії та порушення вимог законодавства України в електроенергетиці.

Пунктом 3.3 Прапил передбачено, що відповідальність за збереження і цілісність розрахункових засобів обліку електричної енергії та пломб (відбитків їх тавр) відповідно до акта про пломбування покладається на власника (користувача) електроустановки або організацію, на території (у приміщенні) якої вони встановлені.

ОСОБА_2 пункту 6.41 ОСОБА_1, у разі виявлення під час контрольного обліку або технічної перевірки уповноваженим представником постачальника електричної енергії, від якого споживач одержує електричну енергію, або електропередавальної організації порушень ПКЕЕ або умов договору на місці виявлення порушення у присутності представника споживача оформлюється двосторонній акт порушень.

Пунктом 4.4 Договору передбачено, що у разі виявлення однією із сторін договору порушень умов договору іншою стороною, за які законодавством передбачене застосування санкцій чи які тягнуть за собою збитки, недоотриману продукцію або вигоду тощо, на місці оформлюється двосторонній акт порушень. Акт складається у присутності представника обох сторін договору в двох примірниках. Сторона, дії або бездіяльність якої стала причиною складання акта, має право внести до акта свої зауваження. Сторона, яка виявила порушення своїх прав, зобов'язана попередити іншу сторону про необхідність складання акта. Інша сторона не може без поважних причин відмовитись від складання та підписання акта.

Акт про порушення № 0006035 від 10.05.2016 складений о 13:20, підписаний чотирма уповноваженими представниками позивача.

У розділі ОСОБА_2 за участю споживача вказано відповідального - директор ОСОБА_3Н, яка була присутньою під час здійснення спірної перевірки. ОСОБА_2 Представник споживача відмовився від писання ОСОБА_2.

При цьому, а ні на самому ОСОБА_2 про порушення, а ні у матеріалах справи не міститься відмітки про вручення/направлення його копії споживачу.

Споживач має бути повідомлений про час і дату засідання комісії не пізніше ніж за п'ять робочих днів до призначеного дня засідання і має право бути присутнім на засіданні комісії (абзац третій пункту 6.42 ОСОБА_1).

Правилами передбачено, що рішення комісії оформлюється протоколом і набирає чинності з дня вручення протоколу споживачу. Разом з протоком споживачу надаються розрахунок величини вартості та розрахункові документи для оплати недоврахованої електричної енергії та/або збитків. Споживач має оплатити розрахункові документи за недораховану електричну енергію протягом тридцяти календарних днів від дня отримання рахунку.

ОСОБА_2 з пунктом 6.43 ОСОБА_1, кошти за недовраховану електричну енергію перераховуються споживачам на поточний рахунок із спеціальним режимом використання постачальника електричної енергії за регульованим тарифом або поточний рахунок постачальника електричної енергії за нерегульованим тарифом.

Відповідно до абзацу першого пункту 6.42 ОСОБА_1, на підставі акта порушень уповноваженими представниками постачальника електричної енергії (електропередавальної організації) під час засідань комісії з розгляду актів про порушення визначаються обсяг недоврахованої електричної енергії та сума завданих споживачем збитків.

Листом б/н б/д позивач запросив відповідача на засідання комісії з розгляду ОСОБА_2 про порушення № 0006035 від 10.05.2016. Зазначений лист був направлений на адресу відповідача 19.05.2016 та був вручений 25.05.2016 його уповноваженій особі.

Представник відповідача на засідання комісії не з'явився.

08 червня 2016 року відбулось засідання комісії по розгляду вищевказаного ОСОБА_2, оформлене Протоколом №11 засідання комісії по розгляду актів про порушення ОСОБА_1 користування електричною енергією і визначення обсягу недоврахованої електричної енергії, прийнято рішення комісії, що обсяг електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення ОСОБА_1 за період з 10.11.2015 по 10.05.2016 складає 69909кВт/год на загальну суму 133 654,61 гривень.

Протокол №11 від 08.06.2016, розрахунок вартості недооблікованої електричної енергії та Рахунок на оплату № 1921 від 08.06.2016 на суму 133 654,61 гривень були направлені позивачем на адресу відповідача 10.06.2016 рекомендованим листом з повідомленням, та отримані останнім 16.06.2016, що підтверджується підписом уповноваженої особи на зворотному рекомендованому повідомленні про вручення поштового відправлення.

ОСОБА_2 пояснень представника позивача та доданого до справи розрахунку спірної суми, вартість недооблікованої електроенергії здійснена позивачем у відповідності до Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією.

Відповідно до Порядку визначення розміру і відшкодування збитків, завданих енергопостачальнику внаслідок викрадення електричної енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2006 №122 (далі по тексту - Порядок), визначається розмір збитків, завданих енергопостачальнику внаслідок недоотримання коштів за електричну енергію, викрадену споживачем шляхом її самовільного використання без застосування приладів обліку (якщо таке застосування обов'язкове) або у разі умисного пошкодження приладів обліку чи у будь-який інший спосіб, а також проводиться відшкодування завданих енергопостачальнику збитків. Дія цього Порядку поширюється на всіх споживачів електричної енергії - суб'єктів господарської діяльності та фізичних осіб, що використовують електричну енергію для власних потреб.

Пунктом 1.2 ОСОБА_1 передбачено, що недоврахована електрична енергія - це обсяг електричної енергії, використаний споживачем або переданий транзитом, але не врахований розрахунковими засобами обліку або врахований неправильно.

Окрім іншого, відповідно до положень пунктів 3.31 та 3.32 ОСОБА_1 розрахунковий засіб обліку електричної енергії має бути опломбований на кріпленні кожуха лічильника пломбою з тавром центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері технічного регулювання, а на затискній кришці - пломбою електропередавальної організації.

Пломби з тавром електропередавальної організації мають бути встановлені такожна пристроях , що закривають первинні і вторинні кола живлення обліку, приводи і кнопки управління комутаційних апаратів та кришки автоматів, встановлених у цих колах, двері комірок трансформаторів напруги, кришки на зборках і колодках затискачів, випробувальних блоках, лінії зв'язку автоматизованих систем обліку та всі інші пристрої і місця, що унеможливлюють доступ до струмоведучих частин схеми обліку .

Враховуючи викладене, ОСОБА_1 передбачено необхідність пломбування лише розрахункового засобу обліку електричної енергії (лічильника, трансформаторів струму і напруги та іншого обладнання схеми обліку) для унеможливлення доступу до струмоведучих частин схеми обліку.

Відповідно до положень пунктів 6.41 та 6.42 ОСОБА_1 у разі виявлення під час контрольного огляду або перевірки уповноваженим представником постачальника електричної енергії, від якого споживач одержує електричну енергію, або електропередавальної організації порушень цих ОСОБА_1 або умов договору на місці виявлення порушення у присутності представника споживача, оформлюється акт порушень.

В акті мають бути зазначені зміст виявленого порушення із посиланням на відповідні пункти цих ОСОБА_1 та вихідні дані, необхідні та достатні для визначення обсягу недорахованої електричної енергії та/або суми завданих споживачем збитків. За необхідності в акті зазначаються заходи, яких необхідно вжити для усунення допущених порушень.

В детальному описі порушення, зазначеному в акті про порушення № 0006035 від 10.05.2016, вказано: "пошкодження або відсутність пломб встановлених в місцях, зазначених в акті про пломбування, складеному в порядку передбаченому ПКЕЕ. Виявлено відсутність пломби ДОЕ03454126, зазначеної в акті про пломбування №512000 від 05.12.2012".

При цьому, до переліку місць пломбування, визначеного пунктом 3.31 ПКЕЕ, не належать двері камер силових трансформаторі, у зв'язку з тим, що зазначене електрообладнання не належить до схеми обліку електричної енергії, а тому позивач не мав права опломбовувати двері камери силового трансформатора ЗТП-193пр та передавати цю пломбу на збереження споживачу.

Разом з тим, ОСОБА_2 №0006035 не містить інформації щодо пошкодження пломб, якими було опломбовано схему розрахункового обліку електричної енергії.

З наведеного слідує, що відповідач не мав доступу до струмоведучих частин засобу (схеми) обліку для крадіжки електричної енергії.

Отже, позивач не мав підстав для складення ОСОБА_2 №000365 та здійснення на його підставі нарахувань обсягу вартості недолікованої електричної енергії .

Аналогічного висновку дійшла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у своїх поясненнях №456/15-17 від 27.12.2017.

Правопорушення в електроенергетиці, відповідно до ст. 27 Закону України Про електроенергетику , тягне за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність.

Правопорушеннями в електроенергетиці є: крадіжка електричної і теплової енергії, самовільне підключення до об'єктів електроенергетики і споживання енергії без приладів обліку; пошкодження приладів обліку; розкомплектування та пошкодження об'єктів електроенергетики, розкрадання майна цих об'єктів; створення перешкод у здійсненні державного енергетичного нагляду та у виконанні робіт, пов'язаних з обслуговуванням об'єктів електроенергетики; порушення правил охорони електричних мереж; порушення правил користування енергією; насильницькі дії, які перешкоджають оперативному персоналу та посадовим особам об'єктів електроенергетики виконувати свої службові обов'язки; незабезпечення енергією споживачів, що не допускають порушень своїх обов'язків перед енергопостачальниками. Національна комісія регулювання електроенергетики України, державні інспектори з експлуатації електричних станцій і мереж, державні інспектори з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії на підставі акта перевірки, оформленого в установленому порядку, за наявності порушень, передбачених цією статтею, видають у межах своєї компетенції суб'єктам господарської діяльності постанови про накладення штрафів за встановленою формою.

За порушення господарських зобов'язань до суб'єктів господарювання та інших учасників господарських відносин можуть застосовуватися оперативно-господарські санкції - заходи оперативного впливу на правопорушника з метою припинення або попередження повторення порушень зобов'язання, що використовуються самими сторонами зобов'язання в односторонньому порядку. До суб'єкта, який порушив господарське зобов'язання, можуть бути застосовані лише ті оперативно-господарські санкції, застосування яких передбачено договором (стаття 235 ГК України).

Пунктом 4.4 договору про постачання електричної енергії №1921 від 14.11.2014 передбачено, що у разі виявлення однією із сторін договору порушень умов договору іншою стороною, за які законодавством передбачене застосування санкцій чи які тягнуть за собою збитки, недоотриману продукцію або вигоду тощо, на місці оформлюється двосторонній акт порушень. Акт складається у присутності представника обох сторін договору в двох примірниках. Сторона, дії або бездіяльність якої стала причиною складання акта, має право внести до акта свої зауваження. Сторона, яка виявила порушення своїх прав, зобов'язана попередити іншу сторону про необхідність складання акта. Інша сторона не може без поважних причин відмовитись від складання та підписання акта.

З огляду на викладене та з урахуванням пояснень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, господарський суд вважає за необхідне надати правову оцінку ОСОБА_2 про порушення № 0006035 від 10.05.2016, як доказу вчинення позивачем визначеного у даному документі порушення ПКЕЕ.

Акт про пломбування №512000 складений 05.12.2012 , в той час як договір №1921 про постачання електричної енергії, на який посилається позивач як на підставу відповідальності відповідача, підписаний 14.11.2014 .

За змістом ОСОБА_2 про пломбування №512000, він є невід'ємною частиною договору №1921.

З наявних у матеріалах справи доказах, можна зробити висновок, що ОСОБА_2 про пломбування №512000 від 05.12.2012 був складений в межах договору про постачання електричної енергії №1921 від 11.01.2007, укладеного між ВАТ ДТЕК Донецькобленерго та ВТПП Голбин .

Договір про постачання електричної енергії №1921 від 11.01.2007, втратив чинність 14.11.2014 (з моменту підписання нового договору).

Доказів іншого позивачем не надано.

Будь-які зазначення в договорі про постачання електричної енергії №1921 від 14.11.2014 щодо переходу відповідальності за попереднім договором (№1921 від 11.01.2007) за ОСОБА_2 про пломбування №512000 від 05.12.2012 відсутні.

Акт про пломбування та здачі пломб і засобів обліку на збереження до договору про постачання електричної енергії №1921 від 14.11.2014 не складався.

З наведеного слідує, що ОСОБА_2 про пломбування та здачі пломб і засобів обліку на збереження №512000 від 05.12.2012 не може бути належним доказом передачі спірної пломби на збереження відповідачу.

З огляду на викладене, вимоги позовача про стягнення 133 654,61 гривень вартості електроенергії, не облікованої внаслідок порушення правил користування електроенергією не підлягають задоволенню.

Витрати зі сплати судового збору у звязку з відмовою у задоволенні позову на підставі ст. 129 Господарського процесуального кодексу України покладаються на позивача.

Керуючись статтями 12, 73, 74, 76-79, 86, 91, 96, 129, 185, 191, 236-238 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд -

В И Р I Ш И В

В задоволенні позову публічного акціонерного товариства ДТЕК Донецькобленерго до виробничо-торгового приватного підприємства Голбин про стягнення 133 654,61 гривень вартості електроенергії, не облікованої внаслідок порушення правил користування електроенергією- відмовити.

ОСОБА_2 із ст.241 Господарського процесуального кодексу України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга відповідно до ст.256 Господарського процесуального кодексу України на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Апеляційна скарга може бути подана учасниками справи до Донецького апеляційного господарського суду через господарський суд Донецької області (п.17.5 Перехідних положень Господарського процесуального кодексу України).

У судовому засіданні 21.02.2018 проголошено та підписано вступну та резолютивну частину рішення.

Повний текст рішення складено та підписано 03.03.2018.

Головуючий суддя С.М. Фурсова

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення21.02.2018
Оприлюднено13.03.2018
Номер документу72594997
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —905/2669/17

Ухвала від 16.07.2018

Господарське

Касаційний господарський суд Верховного Суду

Баранець О.М.

Постанова від 29.05.2018

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Радіонова О.О.

Постанова від 29.05.2018

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Радіонова О.О.

Ухвала від 25.04.2018

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Радіонова О.О.

Ухвала від 17.04.2018

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Радіонова О.О.

Ухвала від 03.04.2018

Господарське

Донецький апеляційний господарський суд

Радіонова О.О.

Рішення від 21.02.2018

Господарське

Господарський суд Донецької області

С.М. Фурсова

Ухвала від 18.01.2018

Господарське

Господарський суд Донецької області

С.М. Фурсова

Ухвала від 18.01.2018

Господарське

Господарський суд Донецької області

С.М. Фурсова

Ухвала від 26.12.2017

Господарське

Господарський суд Донецької області

С.М. Фурсова

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні