Справа № 464/8633/16-к
пр.№ 1-кп/464/185/18
У Х В А Л А
27 лютого 2018 року м.Львів
Сихівський районний суд м.Львова
у складі колегії: головуючогосудді ОСОБА_1 ,
суддів: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
секретар судового засідання ОСОБА_4 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні у залі суду в м.Львові кримінальне провадження №464/8633/16-к, внесене 24 листопада 2012 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 32012150000000012, відносно:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець м.Перемишляни Львівської області, проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч.1 ст.366, ч.2 ст.15 ч.5 ст.191 КК України,
з участі сторін кримінального провадження: прокурора ОСОБА_6 , захисника ОСОБА_7 , обвинуваченого ОСОБА_5 ,
у с т а н о в и в:
у провадженні Сихівського районного суду м.Львова знаходиться кримінальне провадження відносно ОСОБА_5 про вчинення ним кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366, ч.2 ст.15 ч.5 ст.191 КК України.
З ініціативи суду заслухавши думку сторін кримінального провадження щодо підсудності такого даному суду, суд приходить до наступного висновку з огляду на таке.
Відповідно до ч.1 ст.32 КПК України кримінальне провадження здійснює суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено кримінальне правопорушення. У разі якщо було вчинено кілька кримінальних правопорушень, кримінальне провадження здійснює суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено більш тяжке правопорушення, а якщо вони були однаковими за тяжкістю, - суд, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено останнє за часом кримінальне правопорушення. Якщо місце вчинення кримінального правопорушення встановити неможливо, кримінальне провадження здійснюється судом, у межах територіальної юрисдикції якого закінчено досудове розслідування.
Виходячи з приписів ст.12 КК України, інкриміновані ОСОБА_5 правопорушення відносяться до злочину невеликої тяжкості ч.1 ст.366 КК України та особливо тяжкого злочину ч.5 ст.191 КК України.
Оскільки більш тяжким є кримінальне правопорушення за ч.5 ст.191 КК України, то за ним і визначається підсудність, як це передбачено ч.1 ст.32 КПК України.
Згідно з обвинувальним актом вказане кримінальне правопорушення полягає у вчиненні ОСОБА_5 як директором ТзОВ «Галенерго» та службовою особою замаху на розкрадання з бюджету коштів в особливо великих розмірах. Вказане товариство знаходиться за адресою: м.Львів, вул.Пулюя, 8/47.
Отже місцем вчинення більш тяжкого кримінального правопорушення за ч.5 ст.191 КК України є місцезнаходження ТзОВ «Галенерго» за адресою: м.Львів, вул.Пулюя, 8/47, що згідно з адміністративно-територіальним поділом м.Львова відноситься відповідно до Франківського району м.Львова. Відомостей про вчинення даного злочину на території Сихівського району м.Львова обвинувальний акт не містить. З огляду на встановлене, положення щодо здійснення кримінального провадження судом, у межах територіальної юрисдикції якого закінчено досудове розслідування, не застосовується. Тому дане кримінальне провадження не підсудне Сихівському районному суду м.Львова.
Згідно ч.1, ч.2 ст.34 КПК України кримінальне провадження передається на розгляд іншого суду, якщо до початку судового розгляду виявилося, що кримінальне провадження надійшло до суду з порушенням правил територіальної підсудності. Питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції за поданням місцевого суду або за клопотанням сторін чи потерпілого не пізніше п`яти днів з дня внесення такого подання чи клопотання, про що постановляється вмотивована ухвала.
Статтею 314 КПК України визначено, що рішення про направлення обвинувального акту до відповідного суду для визначення підсудності у випадку встановлення непідсудності кримінального провадження суд вправі приймати у підготовчому судовому засіданні.
При цьому суд звертає увагу на положення п.6 ч.2 ст.412 КПК України, згідно з яким порушення правил підсудності є підставою для скасування судового рішення.
З урахуванням наведеного суд вважає, що кримінальне провадження слід направити до апеляційного суду Львівської області із поданням для визначення підсудності.
Керуючись ст.ст.32, 34, 314, 369-372 КПК України,
п о с т а н о в и в:
кримінальне провадженні відносно ОСОБА_5 за ч.1 ст.366, ч.2 ст.15 ч.5 ст.191 КК направити із поданням до апеляційного суду Львівської області для визначення підсудності.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя ОСОБА_1
Судді: ОСОБА_2
ОСОБА_3
Суд | Сихівський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 27.02.2018 |
Оприлюднено | 28.02.2023 |
Номер документу | 72668886 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Сихівський районний суд м.Львова
Мичка Б. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні