справа №588/259/17
провадження № 2/588/10/18
У Х В А Л А
про поновлення провадження у справі
20 березня 2018 року м. Тростянець
Суддя Тростянецького районного суду Сумської області Щербаченко М. В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом приватного підтриємства "Рассвєт Агро" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, державного реєстратора Степанівської селищної ради Сумського району ОСОБА_3, треті особи на стороні відповідачів, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Степанівська селищна рада Сумського району Сумської області, комунальне підприємство Реєстраційно-інвентаризаційна служба В'язівської сільської ради про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним та скасування рішення про державну реєстрацію, та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до приватного підприємства "Рассвєт Агро", третя особа Тростянецьке районне виробниче відділення Сумської регіональної філії ДП "Центр ДЗК" Державна служба України з питань геодезії та кадастру, Відділ у Тростянецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області про визнання недійсною угоди про внесення змін до договору оренди землі.
У С Т А Н О В И В:
У провадженні Тростянецького районного суду Сумської області перебуває цивільна справа за указаним позовом.
Ухвалою суду від 08 лютого 2018 року було призначено судову почеркознавчу експертизу , а провадження у справі було зупинено.
Разом з тим, до суду позивачем за зустрічним позовом ОСОБА_1 03 березня 2018 року подано заяву в якій він просить поновити провадження у справі та прийняти відмову від позову.
Представником позивача ПП Расвєт Агро ОСОБА_4 06 березня 2018 року до суду було надано заяву про відмову від позову, в якій вона просить поновити провадження у справі, прийняти відмову від позову та закрити провадження у справі.
Згідно із статтею 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється ухвалою суду за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення.
У зв'язку з поданням заяв про відмову від позову провадження у справі необхідно поновити.
Керуючись вимогами статті 254 ЦПК України, суддя
П О С Т А Н О В И В:
Поновити провадження у справі за позовом приватного підтриємства "Рассвєт Агро" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, державного реєстратора Степанівської селищної ради Сумського району ОСОБА_3, треті особи на стороні відповідачів, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Степанівська селищна рада Сумського району Сумської області, комунальне підприємство Реєстраційно-інвентаризаційна служба В'язівської сільської ради про визнання договору оренди земельної ділянки недійсним та скасування рішення про державну реєстрацію, та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до приватного підприємства "Рассвєт Агро", третя особа Тростянецьке районне виробниче відділення Сумської регіональної філії ДП "Центр ДЗК" Державна служба України з питань геодезії та кадастру, Відділ у Тростянецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області про визнання недійсною угоди про внесення змін до договору оренди землі.
Призначити судовий розгляд у справі, який відбудеться об 15 годині 00 хвилин 03 квітня 2018 року, який відбудеться у залі судових засідань Тростянецького районного суду Сумської області (вул. Миру, 9, м. Тростянець, Сумської області).
У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Копію ухвали надіслати учасникам судового процесу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.В. Щербаченко
Суд | Тростянецький районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 20.03.2018 |
Оприлюднено | 21.03.2018 |
Номер документу | 72829194 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тростянецький районний суд Сумської області
Щербаченко М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні