Справа № 815/1330/18
УХВАЛА
28 березня 2018 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Вовченко O.A., розглянувши матеріали позовної заяви товариства з обмеженою відповідальністю Камбіо-Стройсервіс до Головного управління ДФС в Одеській області про визнання про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №048171407 від 18.12.2017 року,-
В С Т А Н О В И В:
27.03.2018 року до Одеського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява товариства з обмеженою відповідальністю Камбіо-Стройсервіс до Головного управління ДФС в Одеській області, у якій просить суд визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №048171407 від 18.12.2017 року, яким йому збільшено суму грошового зобов'язання по податку на додану вартість за основним платежем на 199477,00 грн. та нараховано штрафних (фінансових) санкцій на суму 99738,50 грн.
Відповідно до п.п.3,5,6 ч.1 ст.172 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу; чи позов подано у строк, установлений законом (якщо позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними); чи немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Ознайомившись зі змістом адміністративного позову, суд дійшов висновку, що він не відповідає вимогам ст.ст.160, 161 КАС України.
Згідно п.п.1,2 ч.5, ч.6 ст.160 КАС України в позовній заяві зазначається найменування суду першої інстанції, до якого подається заява; повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); поштовий індекс; ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серія паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості відомі позивачу), відомі номери засобів зв'язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти. Якщо позовна заява подається представником, то у ній додатково зазначаються відомості, визначені у пункті 2 частини п'ятої цієї статті стосовно представника.
В порушення вимог даної норми позивач у позовній заяві не зазначає власної офіційної електронної адреси або адреси електронної пошти, реєстраційного номеру облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номеру і серії паспорта для фізичних осіб - громадян України та офіційної електронної адреси або адреси електронної пошти представника позивача ОСОБА_1 а також офіційної електронної адреси або адреси електронної пошти відповідача.
Відповідно до п.3 ч.5 ст.160 КАС України в позовній заяві зазначається ціна позову, однак позивач у позовній заяві її не вказує.
Згідно п.11 ч.5 ст.160 КАС України в позовній заяві зазначається власне письмове підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
В порушення вимог вищевказаної статті, позивач не зазначає у позовній заяві, чи подавав він раніше позов (позови) до цього самого відповідача з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Відповідно до п.8 ч.5 ст.160 КАС України в позовній заяві зазначається про докази, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності) та щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви.
Позивач в порушення вищевказаної норми дану інформацію у позовній заяві не зазначає.
Згідно ч. 1 ст.169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Відтак, приймаючи до уваги вищевикладене, суд вважає за необхідне залишити позов без руху, встановивши позивачу строк для усунення недоліків.
Виявлені недоліки повинні бути усунені, шляхом надання до суду належним чином оформленої позовної заяви (з копією відповідачу).
Керуючись ст.ст.160, 161, 169 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
Позов товариства з обмеженою відповідальністю Камбіо-Стройсервіс до Головного управління ДФС в Одеській області про визнання про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №048171407 від 18.12.2017 року - залишити без руху.
Встановити позивачу 5-денний строк для усунення недоліків позовної заяви з дня отримання копії ухвали.
У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута заявникові.
Ухвала окремо від остаточного судового рішення оскарженню не підлягає.
Суддя О.А. Вовченко
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.03.2018 |
Оприлюднено | 30.03.2018 |
Номер документу | 73035624 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Вовченко О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні