Ухвала
від 22.03.2018 по справі 131/388/18
ІЛЛІНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 131/388/18

Провадження № 2/131/403/2018

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

22.03.2018

Суддя Іллінецького районного суду Вінницької області Олексієнко О.Ю., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ВАТ Заготівельник , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визнання права власності на майно в порядку спадкування,-

В С Т А Н О В И В:

До Іллінецького районного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ВАТ Заготівельник , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визнання права власності на майно в порядку спадкування

Ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами, вважаю, що зазначену позовну заяву слід залишити без руху з наступних підстав.

Статтею 4 ЦПК України передбачено право на звернення до суду за захистом. Позовна заява подається до суду в письмовій формі і підписується позивачем або його представником, або іншою особою, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб та повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтями 175-177 ЦПК України.

Норми статей 175-177 ЦПК України не містять виключень і поширюються на всі випадки звернення до суду з позовною заявою, у зв'язку з чим недотримання положень даних норм свідчить про невідповідність позовної заяви вимогам Закону.

В силу п. ч.3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити:

- повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти.

Всупереч наведеним приписам чинного законодавства позивачем в позовній заяві не вказано власного реєстраційного номеру облікової картки платника податків; ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України) відповідача, а також не зазначено адреси електронної пошти позивача, відповідача чи відомостей щодо їх відсутності.

Відповідно до ч. 4 ст. 177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку та розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.

Так, позивач у своїй позовні заяві просить відстрочити їй сплату судового збору до ухвалення судового рішення, вказуючи, що вона є пенсіонеркою за віком, не надавши суду належних доказів для підтвердження.

Відповідно до п. 3 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, якщо позов підлягає грошовій оцінці позивач зобов'язаний зазначити ціну позову, або обгрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються. Позивачем у позовній заяві ціну позову не зазначено.

Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в ст. 175 та ст. 177 цього кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Згідно ч. 2 вказаної статті в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

За таких обставин приходжу до висновку про необхідність залишення позовної заяви без руху з наданням позивачам строку на усунення вказаних недоліків.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 175, 177, 185 ЦПК України,

У Х В А Л И В:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ВАТ Заготівельник , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визнання права власності на майно в порядку спадкування, надавши позивачу строк для усунення вказаних недоліків протягом десяти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Копію цієї ухвали невідкладно вручити позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає, оскільки її перегляд в порядку апеляційного провадження не передбачений Цивільним процесуальним кодексом України.

Суддя:

СудІллінецький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення22.03.2018
Оприлюднено01.04.2018
Номер документу73061440
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —131/388/18

Рішення від 22.10.2020

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 07.05.2020

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 10.09.2019

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 18.02.2019

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 15.11.2018

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 14.09.2018

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 16.04.2018

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 11.04.2018

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

Ухвала від 22.03.2018

Цивільне

Іллінецький районний суд Вінницької області

Олексієнко О. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні