АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 545/292/18 Номер провадження 33/786/482/18Головуючий у 1-й інстанції Шелудяков Л. В. Доповідач ап. інст. Костенко В. Г.
Категорія: ч.2 ст.172-6 КпАП
ПОСТАНОВА ПО СПРАВІ ПРО АДМІНПРАВОПОРУШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 квітня 2018 року м. Полтава
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Полтавської області Костенко В.Г.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Полтава справу за апеляційною скаргою прокурора Полтавської місцевої прокуратури Полтавської області Хмари М.А. на постанову судді Полтавського районного суду Полтавської області від 20 березня 2018 року,
ВСТАНОВИВ:
Цією постановою щодо ОСОБА_3,
ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Полтава, мешканця АДРЕСА_1 та області, громадянина України, депутата Щербанівської сільської ради Полтавського району та області,
закрите провадження по справі на підставі п.1 ст.247 КпАП України, у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-6 цього Кодексу.
В апеляційній скарзі прокурор просить постанову судді скасувати та ухвалити нове рішення, яким притягнути ОСОБА_3 до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-6 КпАП України.
Апеляційна скарга підлягає поверненню скаржнику з огляду на таке.
Правом на апеляційне оскарження постанови судді у справі про адміністративне правопорушення, згідно з ч.2 ст.294 КпАП України, наділено вичерпний перелік осіб, до яких належать: особа, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законний представник, захисник, потерпілий, його представник, а також прокурор у випадках, передбачених частиною п'ятою статті 7 та частиною першою статті 287 цього Кодексу.
За змістом ч.1 ст. 287 КпАП України постанова у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена прокурором у випадках, передбачених ч.5 ст.7 цього Кодексу, якою визначено, що прокурор здійснює нагляд за додержанням законів при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення шляхом реалізації повноважень щодо нагляду за додержанням законів при застосуванні заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян.
Тобто прокурор може реалізувати своє право на апеляційне оскарження у справах про адміністративні правопорушення у визначених законом випадках виключно на стадії виконання судового рішення.
В інших випадках, виходячи зі змісту ч.2 ст.294 КпАП України, апеляційна скарга підлягає поверненню прокурору як така, що подана особою, яка не наділена правом апеляційного оскарження.
Керуючись ст.147 Закону України Про судоустрій і статус суддів , ст. 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу прокурора Полтавської місцевої прокуратури Полтавської області Хмари Максима Анатолійовича на постанову судді Полтавського районного суду Полтавської області від 20 березня 2018 року щодо ОСОБА_3, - повернути скаржнику як таку, що подана особою, яка не наділена правом на апеляційне оскарження.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.
Суддя Апеляційного суду
Полтавської області В.Г.Костенко
Суд | Апеляційний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 03.04.2018 |
Оприлюднено | 11.04.2018 |
Номер документу | 73183571 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Апеляційний суд Полтавської області
Костенко В. Г.
Адмінправопорушення
Полтавський районний суд Полтавської області
Шелудяков Л. В.
Адмінправопорушення
Полтавський районний суд Полтавської області
Шелудяков Л. В.
Адмінправопорушення
Полтавський районний суд Полтавської області
Шелудяков Л. В.
Адмінправопорушення
Полтавський районний суд Полтавської області
Шелудяков Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні