ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
УХВАЛА
04 квітня 2018 року Справа № 915/268/18
м.Миколаїв
Суддя Господарського суду Миколаївської області Коваль C.М.,
розглянувши матеріали
за позовом: Товариство з обмеженою відповідальністю “Автоадреса”, 54007, м.Миколаїв, вул. Троїцька, буд. 67-а.
до відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю “Транспортна Компанія СКАТ”, 54051, м.Миколаїв, вул. 8 Березня, буд. 1,
про: стягнення 44115 грн. 56 коп.,
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю “Автоадреса” звернулось з позовом до Товариство з обмеженою відповідальністю “Транспортна Компанія СКАТ” про стягнення заборгованості у розмірі 44115 грн. 56 коп., з посиланням на неналежне виконання відповідачем умов договору поставки товару від 03.01.2018 року №128, укладеного між сторонами.
Дана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки у відповідності до п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 164 ГПК України до позовної заяви не додано доказів сплати судового збору, доказів надсилання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів листом з описом вкладення, як то визначено ч. 1 ст. 172 Господарського процесуального кодексу України.
Пунктом 2.21 Постанови №7 від 21.02.2013 Пленуму Вищого господарського суду України “Про деякі питання практики застосування розділу VI Господарського процесуального кодексу України” встановлено, що платіжне доручення на безготівкове перерахування судового збору, квитанція установи банку про прийняття платежу готівкою додаються до позовної заяви (заяви, скарги) і мають містити відомості про те, яка саме позовна заява (заява, скарга, дія) оплачується судовим збором. Відповідні документи подаються до господарського суду тільки в оригіналі; копії, у тому числі виготовлені із застосуванням технічних засобів (фотокопії тощо), цих документів не можуть бути належним доказом сплати судового збору.
Позивачем до позовної заяви надана суду копія платіжного доручення №2751 від 30.03.2018 на суму 1762 грн.
Згідно ч.ч. 1-4 ст. 174 ГКУ України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Ураховуючи викладене, позовна заява Товариство з обмеженою відповідальністю “Автоадреса” підлягає залишенню без руху.
Керуючись ст.ст. 162, 174, 234 ГПК України, –
У Х В А Л И В:
1. Залишити позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю “Автоадреса” без руху.
2. Встановити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви, зазначених у мотивувальній частині ухвали, – десять днів з дня вручення даної ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, проте заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя С.М.Коваль.
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 04.04.2018 |
Оприлюднено | 11.04.2018 |
Номер документу | 73192365 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Коваль С.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні