Ухвала
від 06.04.2018 по справі 315/423/18
ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 315/423/18

Номер провадження № 2/315/227/18

У Х В А Л А

06 квітня 2018 року м. Гуляйполе

Суддя Гуляйпільського районного суду Запорізької області Романько О.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1, в інтересах якого діє ОСОБА_2, до Гуляйпільської міської об'єднаної територіальної громади, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на стороні позивача: відділ Держгеокадастру у Гуляпільському районі Головного управління Дергеокадастру в Запорізькій області, приватний нотаріус Гуляйпільського районного нотаріального округу Запорізької області ОСОБА_3, про визнання права власності в порядку спадкування,-

В С Т А Н О В И В:

03.04.2018 року до суду надійшла позовна заява ОСОБА_1, в інтересах якого діє ОСОБА_2, до Гуляйпільської міської об'єднаної територіальної громади, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на стороні позивача: відділ Держгеокадастру у Гуляпільському районі Головного управління Дергеокадастру в Запорізькій області, приватний нотаріус Гуляйпільського районного нотаріального округу Запорізької області ОСОБА_3, про визнання права власності в порядку спадкування після смерті ОСОБА_4, померлого 05.03.2014 року.

Дана позовна заява подана з додержанням вимог, процесуального закону, підсудна Гуляйпільському районному суду Запорізької області.

Згідно з ч. 1 ст. 187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.

За положеннями ч. 1 ст. 11 ЦПК України, суд визначає в межах, встановлених цим Кодексом, порядок здійснення провадження у справі відповідно до принципу пропорційності, враховуючи: завдання цивільного судочинства; забезпечення розумного балансу між приватними й публічними інтересами; особливості предмета спору; ціну позову; складність справи; значення розгляду справи для сторін, час, необхідний для вчинення тих чи інших дій, розмір судових витрат, пов'язаних із відповідними процесуальними діями, тощо.

Частиною 4 ст. 19 ЦПК України передбачено, що загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 11, 19, 187, 189, 191, 193, 196 ЦПК України в редакції Закону № 2147-VІІІ від 03.10.2017 року,-

У Х В А Л И В:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1, в інтересах якого діє ОСОБА_2, до Гуляйпільської міської об'єднаної територіальної громади, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на стороні позивача: відділ Держгеокадастру у Гуляпільському районі Головного управління Дергеокадастру в Запорізькій області, приватний нотаріус Гуляйпільського районного нотаріального округу Запорізької області ОСОБА_3, про визнання права власності в порядку спадкування.

Справу за позовною заявою ОСОБА_1, в інтересах якого діє ОСОБА_2, до Гуляйпільської міської об'єднаної територіальної громади, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на стороні позивача: відділ Держгеокадастру у Гуляпільському районі Головного управління Дергеокадастру в Запорізькій області, приватний нотаріус Гуляйпільського районного нотаріального округу Запорізької області ОСОБА_3, про визнання права власності в порядку спадкування, розглядати за правилами загального позовного провадження.

Призначити по справі підготовче провадження на 03 травня 2018 року о 10 год. 00 хв . в приміщенні Гуляйпільського районного суду Запорізької області за адресою: м. Гуляйполе, вул. Велика, 31, зала судових засідань № 12.

Інформацію щодо справи, яка розглядається, учасники судового процесу можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Електронна адреса суду: inbox@gp.zp.court.gov.ua.

Копію ухвали направити сторонам у справі (в паперовій формі рекомендованим листом з повідомленням про вручення) протягом двох днів з дня її складення у відповідності до ч. 5 ст. 272 ЦПК України.

Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати протягом п'ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі подати відзив на позовну заяву і всі письмові докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Зобов'язати відповідача одночасно із надісланням (наданням) відзиву до суду надіслати (надати) копії такого відзиву та доданих до нього документів позивачу. Надати до суду платіжний документ, що підтверджує надіслання позивачу копії відзиву.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строку без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Відповідач має право також у строк для подання відзиву пред'явити зустрічний позов, але не пізніше 02 травня 2018 року.

Позивачу надати заяви у відповідності до глави 1 розділу ІІІ ЦПК України в редакції Закону № 2147-VІІІ від 03.10.2017 року. Зокрема, нормам ЦПК України в редакції Закону № 2147-VІІІ від 03.10.2017 року мають відповідати заяви про розгляд справи без участі представника та заяви про заочний розгляд справи.

Попередити учасників справи, що будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України); найменування суду, до якого вона подається; номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів); зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; підстави заяви (клопотання, заперечення); перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви (клопотання, заперечення); інші відомості, що вимагаються цим Кодексом. Вимога вказати в заяві по суті справи, скарзі, заяві, клопотанні або запереченні ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України стосується лише юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України. Письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником.

Роз'яснити учасникам справи, якщо доказ не може бути поданий у встановлений законом строк з об'єктивних причин, учасник справи повинен про це письмово повідомити суд та зазначити: доказ, який не може бути подано; причини, з яких доказ не може бути подано у зазначений строк; докази, які підтверджують, що особа здійснила всі залежні від неї дії, спрямовані на отримання вказаного доказу. У випадку визнання поважними причин неподання учасником справи доказів у встановлений законом строк суд може встановити додатковий строк для подання вказаних доказів. Докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними.

Учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У клопотанні повинно бути зазначено: який доказ витребовується; обставини, які може підтвердити цей доказ, або аргументи, які він може спростувати; підстави, з яких випливає, що цей доказ має відповідна особа; вжиті особою, яка подає клопотання, заходи для отримання цього доказу самостійно, докази вжиття таких заходів та (або) причини неможливості самостійного отримання цього доказу.

Виклик свідка здійснюється за заявою учасника справи. У заяві про виклик свідка зазначаються його ім'я, місце проживання (перебування) або місце роботи, обставини, які він може підтвердити. Заява про виклик свідка має бути подана до або під час підготовчого судового засідання.

Забезпечення доказів судом проводиться за правилами, встановленими ст.ст. 116-119 ЦПК України.

Попередити учасників справи про недопустимість зловживання процесуальними правами, шляхом подання завідомо безпідставного позову, позову за відсутності предмета спору або у спорі, який має очевидно штучний характер; умисного неповідомлення про осіб, які мають бути залучені до участі у справі, тощо.

Позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу.

Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.

Сторонам у справі мати при собі копію паспорту та копію довідки про ідентифікаційний код, а представникам одночасно й належним чином завірену довіреність.

Витребувати у приватного нотаріуса Гуляйпільського районного нотаріального округу Запорізької області ОСОБА_3 копію спадкової справи після ОСОБА_5, яка померла 14.01.2009 року та копію спадкової справи після ОСОБА_4, який помер 05.03.2014 року.

Ухвала окремо від рішення суду може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо порушення правил підсудності. В іншій частині заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.

До утворення апеляційних судів в апеляційних округах, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня одержання копії цієї ухвали шляхом подання апеляційної скарги через Гуляйпільський районний суд Запорізької області до апеляційного суду у межах територіальної юрисдикції яких перебуває місцевий суд, який ухвалив судове рішення, що оскаржується, на теперішній час - Апеляційний суд Запорізької області.

Суддя: ОСОБА_6

СудГуляйпільський районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення06.04.2018
Оприлюднено11.04.2018
Номер документу73227295
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —315/423/18

Ухвала від 04.02.2020

Цивільне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Романько О. О.

Ухвала від 31.01.2020

Цивільне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Романько О. О.

Рішення від 02.07.2018

Цивільне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Романько О. О.

Ухвала від 15.06.2018

Цивільне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Романько О. О.

Ухвала від 06.04.2018

Цивільне

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Романько О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні