Рішення
від 03.04.2018 по справі 292/17/18
ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 292/17/18

Номер провадження 2/292/54/18

І М Е Н Е М УК Р А Ї Н И

Р І Ш Е Н Н Я

03 квітня 2018 року смт.Пулини

Червоноармійського районного суду Житомирської області

Суддя - Гуц О.В.

секретар судового засідання Саламатова О.М.

у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства "Новозаводські аграрні інвестиції" про розірвання договору оренди земельної ділянки.

У судовому засіданні брали участь: позивач ОСОБА_1, адвокат ОСОБА_2

В С Т А Н О В И В :

У січні 2018 року позивач ОСОБА_1 звернулася до суду із зазначеним позовом до ПП "Новозаводські аграрні інвестиції", мотивуючи його тим, що вона є власником земельної ділянки площею 3.2091 га., з кадастровим номером 1825485700:06:000:0063, яка призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і розташована на території Пулинської селищної ради Пулинського району Житомирської області. Що підтверджується Державним актом на право власності на земельну ділянку серії ЯБ № 033637, виданим 01.08.2005 року Червоноармійською райдержадміністрацією Житомирської області.

Згідно із договором оренди землі, укладеним 23 червня 2008 року між нею та відповідачем, та акту приймання-передачі об'єкта оренди від 23.06.2008 року, вищевказана земельна ділянка була передана нею в оренду відповідачу строком на 10 років. Державну реєстрацію договору оренди проведено 04.08.2008 року у Червоноармійському районному відділі Житомирської регіональної філії Центру ДЗК, про що у Державному реєстрі земель вчинено запис за номером 040822200121.

Вона та відповідач, як сторони за договором оренди землі, дійшовши згоди щодо істотних умов договору оренди землі, скріпили його своїми підписами, погодивши його істотні умови, за яких: - згідно пункту 6 Договору земельна ділянка, яка передається в оренду, не має недоліків, що можуть перешкодити її ефективному використанню; - згідно пункту 15 Договору земельна ділянка передана відповідачу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва; - згідно пункту 17 Договору сторонами визначено умови збереження стану об"єкта оренди, якими є: застосування заходів по підвищенню родючості грунтів та їх захист від ерозії; - згідно пункту 21 Договору сторони погодились, що після припинення дії договору, орендар повертає орендодавцеві земельну ділянку у стані, не гіршому порівняно з тим у якому він одержав її в оренду; - згідно пункту 31 Договору сторони погодили, що орендар приступає до використання земельної ділянки в строки, встановлені договором, зареєстрованим в установленому законом, тобто з дати підписання договору - 23.06.2008 року.

Згідно пункту 5 договору нормативна грошова оцінка земельної ділянка на момент укладення договору становила 13 435 грн.

Передбачений договором обов"язок щодо ведення на орендованій земельній ділянці господарської діяльності з виробництва сільськогосподарської продукції, застосування заходів по підвищенню родючості грунтів, відповідач не виконує. З моменту передачі земельної ділянки в оренду і по даний час, тобто за весь час дії договору оренди, з вини відповідача, а саме через невиконання ним пунктів 15, 17, 31 договору, земельна ділянка прийшла у занедбаний стан, забур"янилася багаторічною трав"янистою рослинністю. Відповідач протягом останніх 9 років земельну ділянку не обробляв, посів сільськогосподарських культур не проводив, заходів боротьби з бур"янами не застосовував. Що завдає значної шкоди її правам та інтересам як землевласника. Внаслідок таких порушень з боку ПП "Новозаводські аграрні інвестиції", вона значною мірою позбавлена того на що розраховувала при укладенні договору, а саме: на підтримання земельної ділянки у стані придатному для вирощування сільськогосподарських культур за її цільовим призначенням, а також підвищення стану родючості грунту.

08.11.2017 року вона подала директору ПП "Новозаводські аграрні інвестиції" ОСОБА_3 заяву про дострокове розірвання договору оренди землі від 23.08.2008 року та примірник угоди про дострокове припинення договору оренди землі за взаємною згодою сторін. Будь-якої письмової відповіді на її звернення від ПП "Новозаводські аграрні інвестиції", їй не надходило.

01.12.2017 року вона звернулася із заявою до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області щодо проведення у зв"язку з необхідністю обстеження належної їй на праві власності земельної ділянки площею 3.2091 га., з кадастровим номером 1825485700:06:000:0063.

З довідки № 3727, виданої 08.12.2017 року Пулинською селищною радою вбачається, що належна їй на праві приватної власності земельна ділянка площею 3.2091 га. передана в оренду відповідачу і тривалий час не використовується за цільовим призначенням.

11.12.2017 року старшим державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотримання вимог законодавства України про охорону земель у Житомирській області ОСОБА_4 було проведено обстеження земельної ділянки, яким встановлено, що передана нею в оренду відповідачу земельна ділянка не обробляється та покрита багаторічною трав"янистою рослинністю.

Вважає, що невиконання відповідачем договірних зобов"язань загрожує збереженню стану земельної ділянки щодо подальшого її використання за цільовим призначенням, призводить до погіршення родючості грунту.

Підставою для розірвання договору оренди землі від 23.06.2008 року є порушення відповідачем ст.ст. 24, 25, 32 ЗУ "Про оренду землі" та істотне порушення договору в частині невиконання відповідачем його пунктів 15, 17, 31, що призводить до погіршення стану об"єкта оренди. За таких обставин наявність договору оренди землі з відповідачем, суперечить її інтересам як землевласника.

Враховуючи викладене, просить суд розірвати договір оренди землі, укладений 23 червня 2008 року між нею та Приватним підприємством "Новозаводські аграрні інвестиції", який зареєстровано 04 серпня 2008 року у Червоноармійському районному відділі Житомирської регіональної філії Центру ДЗК за номером 040822200121 та стягнути з відповідача на її користь витрати, пов"язані зі сплатою судового збору та витрати, повязані з розглядом справи.

В судовому засіданні позивач та її адвокат підтримали заявлений позов з викладених у ньому підстав та просили його задоволити.

Представник відповідача в судове засідання не з"явився, надав суду відзив, в якому зазначає, що відповідач повністю виконує всі взяті на себе зобов"язання щодо договору оренди землі. За весь час дії договору, починаючи з 2008 року позивач отримувала орендну плату. Довідка, видана виконкомом Пулинської селищної ради від 08.12.2017 року, не може бути прийнята судом в якості доказу, так як вказані дані щодо обстеження надаються виключно службою Держгеокадастру. Акт обстеження земельної ділянки від 11.12.2017 року № 469-ДК/268 також не може бути прийнятий судом в якості доказу, оскільки він складений із порушенням вимог діючого законодавства та вимог "Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади", затвердженою постановою КМУ від 30.11.2011 року № 1242. На плані-схемі акту неможливо встановити територіальне розташування земельних ділянок, які обстежуються, неможливо їх ідентифікувати (немає кадастрового номеру). Тобто, можливо, що виконавцем помилково були обстежені інші земельні ділянки. При проведенні огляду не було запрошено ні власника, ні орендаря земельної ділянки. Після складання копія акту не була надіслана орендареві (відповідачу). Таким чином, позивач не довів факт порушення відповідачем його прав та охоронюваних законом інтересів, не надав суду відповідних документів, як це передбачено пунктом "г" статті 141 і статтею 144 ЗК України, щодо використання земельної ділянки не за цільовим призначенням. Тому немає будь-яких доказів про порушення з боку орендаря (відповідача) умов договору оренди, які відповідно до ст. 32 ЗУ "Про оренду землі" могли бути підставою для дострокового розірвання цього договору. Враховуючи вищевикладене, просить суд у задоволенні позову ОСОБА_1, відмовити повністю та судові витрати покласти на позивача.

Вислухавши пояснення позивача та її адвоката, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення, виходячи з наступного.

Згідно ст. 651 ЦК України договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом. Істотним є таке порушення стороною договору, коли внаслідок завданої цим шкоди друга сторона значною мірою позбавляється того, на що вона розраховувала при укладенні договору.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про оренду землі", оренда землі - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для проведення підприємницької та інших видів діяльності .

Згідно ст. 2 Закону України "Про оренду землі" відносини, пов'язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, цим Законом, законами України, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них, а також договором оренди землі.

Статтею 13 Закону України "Про оренду землі" визначено, що за договором оренди землі орендодавець зобов'язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов'язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.

Відповідно до ст. 32 Закону України "Про оренду землі" договір оренди землі може бути достроково розірваний на вимогу однієї із сторін за рішенням суду в разі невиконання сторонами обов'язків, передбачених статтями 24 і 25 цього Закону та умовами договору, а також на підставах, визначених Земельним кодексом України та іншими законами України.

Як вбачається з ч.1 ст. 24 Закону України "Про оренду землі" орендодавець має право вимагати від орендаря: - використання земельної ділянки за цільовим призначенням згідно з договором оренди; - дотримання екологічної безпеки землекористування та збереження родючості ґрунтів, додержання державних стандартів, норм і правил; - дотримання режиму водоохоронних зон, прибережних захисних смуг, зон санітарної охорони, санітарно-захисних зон, зон особливого режиму використання земель та територій, які особливо охороняються; - своєчасного внесення орендної плати.

Згідно ст. 25 Закону України "Про оренду землі" орендар земельної ділянки має право:

самостійно господарювати на землі з дотриманням умов договору оренди землі; за письмовою згодою орендодавця зводити в установленому законодавством порядку жилі, виробничі, культурно-побутові та інші будівлі і споруди та закладати багаторічні насадження; отримувати продукцію і доходи; здійснювати в установленому законодавством порядку за письмовою згодою орендодавця будівництво водогосподарських споруд та меліоративних систем. Орендар земельної ділянки зобов'язаний: приступати до використання земельної ділянки в строки, встановлені договором оренди землі, зареєстрованим в установленому законом порядку; виконувати встановлені щодо об'єкта оренди обмеження (обтяження) в обсязі, передбаченому законом або договором оренди землі; дотримуватися режиму використання земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення; у п'ятиденний строк після державної реєстрації договору оренди земельної ділянки державної або комунальної власності надати копію договору відповідному органу доходів і зборів.

Відповідно до ст. 22 Земельного кодексу України землями сільськогосподарського призначення визнаються землі, надані для виробництва сільськогосподарської продукції, здійснення сільськогосподарської науково-дослідної та навчальної діяльності, розміщення відповідної виробничої інфраструктури, у тому числі інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції, або призначені для цих цілей. До земель сільськогосподарського призначення належать: а) сільськогосподарські угіддя (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги); б) несільськогосподарські угіддя (господарські шляхи і прогони, полезахисні лісові смуги та інші захисні насадження, крім тих, що віднесені до земель лісогосподарського призначення, землі під господарськими будівлями і дворами, землі під інфраструктурою оптових ринків сільськогосподарської продукції, землі тимчасової консервації тощо). Землі сільськогосподарського призначення передаються у власність та надаються у користування на ряду з іншими - сільськогосподарським підприємствам - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Згідно ч.1 статті 93 Земельного кодексу України, право оренди земельної ділянки - це засноване на договорі строкове платне володіння і користування земельною ділянкою, необхідною орендареві для провадження підприємницької та іншої діяльності.

Законодавець в пунктах а) та ґ) ч.1 ст.96 Земельного кодексу України встановив обов'язок орендаря використовувати землю за цільовим призначенням та підвищувати родючість ґрунтів та зберігати інші корисні властивості землі.

Відповідно до п."ґ" ч.1 ст.141 ЗК України підставою для припиненя права користування земельною ділянкою є використання земельної ділянки не за цільовим призначенням.

Стаття 526 Цивільного кодексу України встановлює, що зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог Цивільного кодексу України, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Судом встановлено, що згідно державного акта на право власності на земельну ділянку серії ЯБ № 033637 від 01.08.2005 року, ОСОБА_1 належить земельна ділянка площею 3.2091 га., кадастровий номер 1825485700:06:000:0063, яка розташована на території Пулиногутської сільської ради Червоноармійського району Житомирської області (а.с.5).

Відповідно до договору оренди землі від 23.06.2008 року, ОСОБА_1 передала ПП "Новозаводські аграрні інвестиції" в оренду земельну ділянку сільськогосподарського призначення, площею 3,2091 га., вартістю 13435 грн., яка знаходиться на території Пулиногутської сільської ради Червоноармійського району Житомирської області, строком на 10 років (а.с.7).

З акту приймання - передачі земельної ділянки від 23.06.2008 року вбачається, що ОСОБА_1 передала ПП "Новозаводські аграрні інвестиції", а останнє прийняло земельну ділянку сільськогосподарського призначення, площею 3.2091 га., розташовану в адмінмежах Пулиногутської сільської ради Червоноармійського району Житомирської області (а.с.8).

Згідно заяви ОСОБА_1 про дострокове припинення договору оренди землі від 08.11.2017 року, остання звернулася до директора ПП "Новозаводські аграрні інвестиції" ОСОБА_3 з пропозицією дострокового припинення договору оренди землі від 23.06.2008 року, за згодою сторін, у зв"язку з порушенням ними п.31 Договору, оскільки з моменту укладення Договору Орендарем земельна ділянка не оброблялася та не використовувалася, тому відбулося забур"янення землі пижмою (а.с.9).

Відповідно до довідки № 3727 від 08.12.2017 року, виданої виконкомом Пулинської селищної ради Пулинського району Житомирської області, земельна ділянка в розмірі 3.2091 га., кадастровий номер 1825485700:06:000:0063, належить на праві власності ОСОБА_1, згідно державного акта серії ЯБ № 033637, розташована на території Пулино-Гутського старостинського округу за межами населеного пункту с. Пулино-Гута та перебуває в оренді в ПП "Новозаводські аграрні інвестиції". Земельна ділянка тривалий час не використовується за цільовим призначенням (а.с.6).

Згідно акта обстеження земельної ділянки № 469-ДК/268/АО/10/01/17 від 11.12.2017 року, старшим державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотримання вимог законодавства України про охорону земель у Житомирській області ОСОБА_4, було проведено обстеження земельної ділянки сільськогосподарського призначення, площею 3,2091 га., цільове призначення якої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить ОСОБА_1 та знаходиться за межами с. Пулино-Гута, Пулинської сільської ради, Пулинського району, Житомирської області. Дана земельна ділянка перебуває в оренді ПП "Новозаводські аграрні інвестиції". При обстеженні єдиного масиву, в якому знаходиться земельна ділянка ОСОБА_1 встановлено, що даний масив не обробляється та покритий багаторічною трав"янистою рослинністю (а.с.10).

Як вбачається з заяви ОСОБА_1 про видачу орендної плати в натуральній формі (продукцією) та акту приймання-передачі продукції (послуг) до договору оренди землі від 25.08.2015 року, ОСОБА_1 за її заявою було видано ПП "Новозаводські аграрні інвестиції" орендну плату за використання орендованої земельної ділянки в 2015 році в натуральній формі (продукцією) - пшеницею, в розмірі 324,34 кг., на суму 973,04 грн.

Згідно відомостей на виплату грошей за 05.12.2016 року та 08.12.2017 року ПП "Новозаводські аграрні інвестиції", ОСОБА_1 виплачувалась орендна плата в розмірі 1407,18 грн. та 1970,05 грн. відповідно.

Відповідно до оборотно-сальдової відомості по паю ОСОБА_1 за 01.01.2008 року - 31.12.2017 року ПП "Новозаводські аграрні інвестиції", ОСОБА_1 було виплачено кошти за вказні роки в сумі 8815 грн. 25 коп.

Згідно викопіювання з карти проектно-технічної документації із землеустрою щодо організації території земельних ділянок та складання державних актів на право власності на земельні ділянки громадянами реформованого КСП "Мрія" по с. Пулино-Гута Пулинського району та викопіювання з публічно-кадастрової карти, під номером 160 знаходиться земельна ділянка ОСОБА_1 11.12.2017 року була обстежена земельна ділянка площею 68 га., де знаходиться і земельна ділянка ОСОБА_1, площею 3.2091 га., кадастровий номер 1825485700:06:000:0063.

Відповідно до пункту 6 договору оренди землі від 23.06.2008 року, земельна ділянка, яка передається в оренду недоліків, що можуть перешкодити її ефективному використанню, не має.

Згідно пунктів 15-17 вище вказаного Договору земельна ділянка передається в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Цільове призначення земельної ділянки: ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Умови збереження стану об"єкта оренди: застосування заходів по підвищенню родючості грунтів та їх захисту від ерозії.

З п. 21 даного Договору вбачається, що після припинення дії договору, орендар повертає орендодавцеві земельну ділянку у стані, не гіршому порівняно з тим у якому він одержав її в оренду.

За правилами п. 28 Договору орендодавець має право вимагати від орендаря - використання земельної ділянки за цільовим призначенням згідно з договором оренди, дитримання екологічної безпеки землекористування та збереження родючості грунтів.

Згідно п. 31 Договору сторони погодили, що орендар земельної ділянки зобов"язаний приступати до використання земельної ділянки в строки, встановлені договором оренди землі, зареєстрованим в установленому законом порядку.

В судовому засіданні свідок ОСОБА_5 показала про те, що ОСОБА_1, як і інші односельці здала свою земельну ділянку в оренду ПП "Новозаводські аграрні інвестиції" на 10 років, однак земельна ділянка позивача та інших орендодавців не обробляється, вони поросли бур яном та місцями чагарниками. Хоча відповідач сплачує позивачу орендну плату за земельну ділянку, але частина орендованої землі, в тому числі, де знаходиться і земельна ділянка ОСОБА_1, за призначенням не використовується з 2008 року по 2017 рік. Цільове призначення орендованої землі, згідно договору оренди, який вона також підписала, є виробництво сільськогосподарської продукції. Її орендована земельна ділянка також не використовується за цільовим призначенням приблизно з 2012 року.

Свідок ОСОБА_4 в судовому засіданні показав, що він працює старшим державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотримання вимог законодавства України про охорону земель у Житомирській області. 01.12.2017 року до них звернулася ОСОБА_1 із заявою про обстеження її земельної ділянки, зданої в оренду. 06.12.2017 року Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області був виданий наказ № 469-ДК щодо обстеження земельних ділянок ОСОБА_6 та ОСОБА_1 на території Пулинської селищної ради Пулинського району Житомирської області. Він особисто перед обстеженням земельної ділянки ОСОБА_1 вивчив по карті місце, де вона знаходиться, оскільки межові знаки там відсутні. При обстеженні 68 га. землі, де орієнтовно знаходиться земля, що належить ОСОБА_1, було встановлено на ній наявність багаторічної трав"яної рослинності та місцями чагарників. Вся ця земельна ділянка не використовується за призначенням, тобто для ведення сільськогосподарського виробництва, що є порушенням ст. 22 ЗК України.

Як встановлено судом, з часу підписання договору та передачі в оренду земельної ділянки, тобто з 23.06.2008 року, відповідач не виконує пункти 15, 17, 31 договору оренди землі, а саме - земельну ділянку не обробляв, посів сільськогосподарських культур не проводив, заходів боротьби з бур"янами не застосовував, через що земельна ділянка прийшла в занедбаний стан, забур"янилася багаторічною трав"янистою рослинністю.

Відповідач будь-яких доказів на підтвердження того, що спірна земельна ділянка використовується підприємством за цільовим призначенням - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, суду не надав.

За правилами ст.ст. 12, 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до ст. 13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Згідно вимог ст. 76 цього Кодексу, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами:1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.

Як вбачається зі ст. 77 ЦПК України належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. Предметом доказування є обставини, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення. Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень. Суд не бере до розгляду докази, що не стосуються предмета доказування.

Враховуючи наведені вище обставини суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивача до Приватного підприємства "Новозаводські аграрні інвестиції" слід задовольнити та розірвати спірний договір оренди земельної ділянки.

Судовий збір сплачений позивачем у розмірі 640 грн. 00 коп. покласти на відповідача.

Витрати, пов"язані з правничою допомогою адвоката в сумі 3500 грн., які підтверджуються актом про надані послуги згідно договору про надання правової допомоги від 05.12.2017 року та квитанцією № ОАРР84468 від 27.12.2017 року, відповідно до ст. 137 ЦПК України, підлягають стягненню з відповідача.

На підставі наведеного вище та керуючись ст.ст. 22, 93, 96, 141 Земельного кодексу України, ст.ст. 1, 2, 13, 24, 25, 32 Закону України "Про оренду землі", ст.ст. 526, 651 Цивільного кодексу України, ст.ст. 12, 13, 76, 77, 81, 137, 141, 211, 247, 263-265, 268ЦПК України, суд -

В И Р І Ш И В :

Позов ОСОБА_1 до Приватного підприємства "Новозаводські аграрні інвестиції" про розірвання договору оренди земельної ділянки, задовольнити.

Розірвати договір оренди землі, укладений 23 червня 2008 року між ОСОБА_1 та Приватним підприємством "Новозаводські аграрні інвестиції" (код ЄДРПОУ 35718391), який зареєстровано 04 серпня 2008 року у Червоноармійському районному відділі Житомирської регіональної філії Центру ДЗК, за номером № 040822200121.

Стягнути з Приватного підприємства "Новозаводські аграрні інвестиції" (код ЄДРПОУ 35718391), юридична адреса: вул. Лесі Українки,7, с. Новий Завод, Пулинський район, Житомирська область на користь ОСОБА_1, судовий збір у розмірі 640 грн. (шістсот сорок) грн. та витрати, пов"язані з правничою допомогою адвоката в сумі 3500 грн. (три тисячі п"ятсот).

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Житомирської області через Червоноармійський районний суд протягом 30-ти днів з дня проголошення рішення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Повний текст рішення складений 10 квітня 2018 року.

Суддя О. В. Гуц

СудЧервоноармійський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення03.04.2018
Оприлюднено13.04.2018
Номер документу73259795
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —292/17/18

Рішення від 03.04.2018

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Гуц О. В.

Ухвала від 03.04.2018

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Гуц О. В.

Рішення від 03.04.2018

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Гуц О. В.

Ухвала від 02.04.2018

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Гуц О. В.

Ухвала від 22.03.2018

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Гуц О. В.

Ухвала від 06.03.2018

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Гуц О. В.

Ухвала від 06.03.2018

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Гуц О. В.

Ухвала від 25.01.2018

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Гуц О. В.

Ухвала від 04.01.2018

Цивільне

Червоноармійський районний суд Житомирської області

Гуц О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні