Ухвала
від 11.04.2018 по справі 923/1099/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРCОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Театральна,18, м. Херсон, 73000,

тел./0552/26-47-84, 49-31-78, факс 49-31-78, веб сторінка: ks.arbitr.gov.ua/sud5024/


У Х В А Л А

11 квітня 2018 року Справа № 923/1099/16

Господарський суд Херсонської області у складі судді Гридасова Ю.В. розглянув матеріали позовної заяви у справі

за позовом: товариства з обмеженою відповідальністю "Біла Акація Плюс"(м. Херсон),

до: приватного акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Херсонобленерго" (м. Херсон),

про визнання суми такою, що не підлягає стягненню та визнання повідомлення таким, що не підлягає виконанню.

в с т а н о в и в:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Біла Акація Плюс" звернулось до суду з позовною заявою до публічного акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Херсонобленерго", в якій просить:

- визнати суму донарахування активної електроенергії нарахованої ПАТ ЕК "Херсонобленерго" в розмірі 423995,18 грн. (з ПДВ) з ТОВ "Біла Акація Плюс" (згідно рахунку №1304 від 12.09.16) такою що не підлягає стягненню;

- визнати повідомлення про відключення підприємства ТОВ "Біла Акація Плюс" від електромережі, таким що не підлягає виконанню.

Ухвалою суду від 29.11.2016 (суддя Нікітенко С.В.) зупинено провадження у справі № 923/1099/16 до набрання законної сили рішення у справі № 923/1249/16.

Рішенням господарського суду Херсонської області від 26.12.2017 у справі № 923/1249/16, яке залишено без змін постановою Одеського апеляційного господарського суду від 27.02.2018 року, відмовлено в задоволенні позовних вимог за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Біла Акація Плюс» до Публічного акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» щодо визнання недійсним рішення комісії ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» від 26.04.2016 року.

Позовні вимоги за позовом Приватного акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» до Товариства з обмеженою відповідальністю "Біла Акація Плюс" задоволено у повному обсязі.

Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю «Біла акація плюс» на користь Приватного акціонерного товариства Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» – 423995,18 грн., витрати пов'язані зі сплатою судового збору у розмірі 6359,93 грн.

У зв'язку із закінченням п'ятирічного терміну повноважень судді Нікітенко С.В., призначено повторний автоматизований розподіл справи № 923/1099/16. Цим розподілом справу передано судді Гридасову Ю.В.

Відповідно до ч. 1 ст. 230 ГПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

На підставі зазначеного провадження у справі підлягає поновленню та призначенню до розгляду в підготовчому засіданні.

Керуючись ст.ст. 230, 234 Господарського прецесуального кодексу України, суд

у х в а л и в:

1. Прийняти справу № 923/1099/16 до свого провадження.

2. Провадження по справі поновити.

3.Підготовче засідання за правилами загального позовного провадження призначити на "10" травня 2018 р. о 11:00. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Херсонської області за адресою: м. Херсон, вулиця Театральна, 18, зал судових засідань № 322

4. Викликати товариство з обмеженою відповідальністю "Біла Акація Плюс" (адреса: 73000, м. Херсон, вул. Кримська, 138), у якості позивача, у підготовче засідання по судовій справі № 923/1099/16, яке відбудеться 10.05.2018 року о 11 год. 00 хв. у приміщенні Господарського суду Херсонської області за адресою: м. Херсон, вулиця Театральна, 18, зал судових засідань № 322.

5. Викликати приватне акціонерне товариство "Енергопостачальна компанія "Херсонобленерго" (адреса: 73000, м. Херсон, вул. Пестеля, 5), у якості відповідача, у підготовче засідання по судовій справі № 923/1099/16, яке відбудеться 10.05.2018 року о 11 год. 00 хв. у приміщенні Господарського суду Херсонської області за адресою: м. Херсон, вулиця Театральна, 18, зал судових засідань № 322.

6. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

          

Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до ст. 42 та 46 ГПК України:

Учасники справи мають право:

ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень;

подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам;

подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти;

оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках;

користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами.

Учасники справи зобов'язані:

виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу;

сприяти своєчасному, всебічному, повному та об'єктивному встановленню всіх обставин справи;

з'являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов'язковою;

подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази;

надавати суду повні і достовірні пояснення з питань, які ставляться судом, а також учасниками справи в судовому засіданні;

виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки;

виконувати інші процесуальні обов'язки, визначені законом або судом.

У випадку невиконання учасником справи його обов'язків суд застосовує до такого учасника справи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

За введення суду в оману щодо фактичних обставин справи винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.

Документи (в тому числі процесуальні документи, письмові та електронні докази тощо) можуть подаватися до суду, а процесуальні дії вчинятися учасниками справи в електронній формі з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.

Процесуальні документи в електронній формі мають подаватися учасниками справи до суду з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи шляхом заповнення форм процесуальних документів відповідно до Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Якщо цим Кодексом передбачено обов'язок учасника справи надсилати копії документів іншим учасникам справи, такі документи можуть направлятися вказаним особам з використанням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи в електронній формі, крім випадків, коли інший учасник не має офіційної електронної адреси.

Якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в електронній формі, такі документи скріплюються електронним цифровим підписом учасника справи (його представника).

Якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).

Якщо позов, апеляційна, касаційна скарга подані до суду в електронній формі, позивач, особа, яка подала скаргу, мають подавати до суду заяви по суті справи, клопотання та письмові докази виключно в електронній формі, крім випадків, коли судом буде надано дозвіл на їх подання в паперовій формі.

Сторони користуються рівними процесуальними правами.

Крім прав та обов'язків, визначених у статті 42 цього Кодексу:

позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) - на будь-якій стадії судового процесу;

позивач вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог - до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження;

відповідач має право подати зустрічний позов у строки, встановлені цим Кодексом.

До закінчення підготовчого засідання позивач має право змінити предмет або підстави позову шляхом подання письмової заяви. У справі, що розглядається за правилами спрощеного позовного провадження, зміна предмета або підстав позову допускається не пізніше ніж за п'ять днів до початку першого судового засідання у справі.

У разі направлення справи на новий розгляд до суду першої інстанції зміна предмета, підстав позову не допускаються, крім випадків, визначених цією статтею.

Зміна предмета або підстав позову при новому розгляді справи допускається в строки, встановлені частиною третьою цієї статті, лише у випадку, якщо це необхідно для захисту прав позивача у зв'язку із зміною фактичних обставин справи, що сталася після закінчення підготовчого засідання, або якщо справа розглядалася за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання при первісному розгляді справи.

У разі подання будь-якої заяви, передбаченої пунктом 2 частини другої, частиною третьою або четвертою цієї статті, до суду подаються докази направлення копії такої заяви та доданих до неї документів іншим учасникам справи. У разі неподання таких доказів суд не приймає до розгляду та повертає заявнику відповідну заяву, про що зазначає в ухвалі.

Суд не приймає відмови від позову, зменшення розміру позовних вимог, визнання позову відповідачем у справі, в якій особу представляє її законний представник, якщо його дії суперечать інтересам особи, яку він представляє.

Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії судового процесу.

Роз'яснити учасникам справи про обов'язок, у випадку невиконання зазначених вимог, повідомити суд про причини.

Звернути увагу учасників справи на те, що відповідно до ст. 135 Господарського процесуального кодексу України суд, в порядку застосування заходів процесуального примусу, може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, зокрема, за ухилення від вчинення дій, покладених судом на учасника судового процесу.

Дата підписання (складання) повного тексту ухвали: 11.04.18.

Суддя Ю.В. Гридасов

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: ks.arbitr.gov.ua/sud5024/

СудГосподарський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення11.04.2018
Оприлюднено13.04.2018
Номер документу73277580
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —923/1099/16

Рішення від 17.05.2018

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Гридасов Ю.В.

Ухвала від 10.05.2018

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Гридасов Ю.В.

Ухвала від 11.04.2018

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Гридасов Ю.В.

Ухвала від 29.11.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Нікітенко С. В.

Ухвала від 01.11.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Нікітенко С. В.

Ухвала від 11.10.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Нікітенко С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні